0

Fakt bramke ladna strzelil a druga to po prostu musial, i co teraz 10 meczy nic nie bedzie gral zagra dobrze za 11 i znowu to napiszesz ?

0

Wybacz nie Tu znakiiii

0

To prawda Suarez nigdy sie nie dasa jak kolega trafi wrecz przeciwnie cieszy sie nawet bardziej niz zdobywca bramki ; D

1

Jak ktos wczseniej napisal Neymar powinien dostac ocene im. Leo Messiego : D

0

Jak na takiego pilkarza to powinien takie cos wyprawiac co 2 mecz

0

Za niego moglby grac jakis mlody bo gorzej nie zagra, moglby sie rozwijac przynajniej te podania do tylu sa tak irytujace jak jego zagrania do przodu, ktorych kompletnie niema.

3

Mam nadzieje ze w nastepnym sezonie nie bedzie z nami Rakiticia : D

0

Gral w mlodziezowej druzynie niemiec, wiec niech juz nigdy do Polski nie przyjezdza.

0

Przegralismy bo wygrywa ten kto zdobedzie wiecej bramek ale jezeli byc obiektywnym to rozumiem ze wygral lepszy tak ?

0

Oby odszedl : )

0

przepraszam nie do Ciebie

0

Bardzo chcialbym zeby go z nami nie bylo, jest kompletnie nie potrzebny juz lepiej jakiegos mlodego wpuscic bo gorzej nie zagra niz on a ogranie jest potrzebne. Trudno jest gorszy moment sezonu i to nie wazne ze sevilla jest ostantia czy 16 kazdy mecz jest inny, mamy kontuzje trzeba przebolec te momenty, pozdrawiam

2

Komentarz usunięty

0

2 Atrapy Munir i raktici

0

A po co maja pisac. Jedno podanie niech on takich kilka zrobi -.- mnie akurat Rakitic tak irytuje ze nie masz pojecia.

1

Bardzo bym prosil o linka jakiegos bo juz mnie glowa boli od tych scinek : /

0

4 napastnikow ? : O

0

To jest piekne ze nie wazne kto strzeli kazdy sie cieszy ! Najwazniejsza atmosfera !

1

Najgorsze jest to ze taki "kibic " realu nie spojrzy obiektywnie tylko odrazu " a jak barca tak miala " a jak barca strzalal w ostatniej minucie " ~~ trudno kiedys mam nadzieje role sie odwroca i to real skrzywdza wtedy zobaczymy co o sedziach beda mowic ; [

0

Oj wybacz moj blad

2

Oczywiscie ze sport kontaktowy ale przestan gadac glupoty ze nie chcial czy cos, wlasnie o to chodzi ze chcial i to zrobil tego na pewno nie przewidzial ze az tak sie stanie, ale swoja misje wykonal.

3

Nie zgodze sie z Toba, Pique ? Pique tylko jape otworzyl a dostal kilka meczy a ten czlowiek polowal na nogi od poczatku, powinni zrobic cos z tym po meczu, przeciez jest milion powtorek/nagran, a on nawet jebanego za przeproszeniem zoltka nie dostal.

0

Powtorze kazdy gra jak potrafi ale z calego serca zycze tak grajacym druzynom ostatniego miejsca :)) dzis sie nie udalo trudno VAMOS !

4

Bravo by takiej nie dostal bo nie pajacuje i nie stoi na polowie boiska

0

Zycze wszystkim tak grajacym druzynom ostatniego miejsca ;) choc wiem ze kazdy gra jak moze.

1

A Ja chcialbym sie dowiedziec dlaczego sa problemy z glosem ze jest szybszy od obrazu ;s kilka osob ma kilka nie ;s

0

Nie chodzi mi o komentatorow tylko glos synchronizujacy do obrazu, glos jest szybszy myslalem ze kazdy ma z tym problem ale skoro kilku ma akilku nie to niemam pojecia o co chodzi

0

Moze offtop ale czy Wy tez macie na player. eleven ze komentatorzy szybsi od obrazu ? ; >

0

Niby niema, ale pamietaj ze kazdy musi przejsc ten etap.

0

Coz od zawsze nienawidze takich meczy ogladac ale jeszcze nie jeden taki bedzie, murowanie bramki 1 sytuacja na mecz. Zycze maladze i kazdej druzynie ktora gra w taki sposob zeby nie powachala pierwszej ligi hiszpanskiej. Dziekuje 3 pkt to najwazniejsze. VAMOS !!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?