Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fakt bramke ladna strzelil a druga to po prostu musial, i co teraz 10 meczy nic nie bedzie gral zagra dobrze za 11 i znowu to napiszesz ?
0
Wybacz nie Tu znakiiii
0
To prawda Suarez nigdy sie nie dasa jak kolega trafi wrecz przeciwnie cieszy sie nawet bardziej niz zdobywca bramki ; D
1
Jak ktos wczseniej napisal Neymar powinien dostac ocene im. Leo Messiego : D
0
Jak na takiego pilkarza to powinien takie cos wyprawiac co 2 mecz
0
Za niego moglby grac jakis mlody bo gorzej nie zagra, moglby sie rozwijac przynajniej te podania do tylu sa tak irytujace jak jego zagrania do przodu, ktorych kompletnie niema.
3
Mam nadzieje ze w nastepnym sezonie nie bedzie z nami Rakiticia : D
0
Gral w mlodziezowej druzynie niemiec, wiec niech juz nigdy do Polski nie przyjezdza.
0
Przegralismy bo wygrywa ten kto zdobedzie wiecej bramek ale jezeli byc obiektywnym to rozumiem ze wygral lepszy tak ?
0
Oby odszedl : )
0
przepraszam nie do Ciebie
0
Bardzo chcialbym zeby go z nami nie bylo, jest kompletnie nie potrzebny juz lepiej jakiegos mlodego wpuscic bo gorzej nie zagra niz on a ogranie jest potrzebne. Trudno jest gorszy moment sezonu i to nie wazne ze sevilla jest ostantia czy 16 kazdy mecz jest inny, mamy kontuzje trzeba przebolec te momenty, pozdrawiam
2
Komentarz usunięty
0
2 Atrapy Munir i raktici
0
A po co maja pisac. Jedno podanie niech on takich kilka zrobi -.- mnie akurat Rakitic tak irytuje ze nie masz pojecia.
1
Bardzo bym prosil o linka jakiegos bo juz mnie glowa boli od tych scinek : /
0
4 napastnikow ? : O
0
To jest piekne ze nie wazne kto strzeli kazdy sie cieszy ! Najwazniejsza atmosfera !
1
Najgorsze jest to ze taki "kibic " realu nie spojrzy obiektywnie tylko odrazu " a jak barca tak miala " a jak barca strzalal w ostatniej minucie " ~~ trudno kiedys mam nadzieje role sie odwroca i to real skrzywdza wtedy zobaczymy co o sedziach beda mowic ; [
0
Oj wybacz moj blad
2
Oczywiscie ze sport kontaktowy ale przestan gadac glupoty ze nie chcial czy cos, wlasnie o to chodzi ze chcial i to zrobil tego na pewno nie przewidzial ze az tak sie stanie, ale swoja misje wykonal.
3
Nie zgodze sie z Toba, Pique ? Pique tylko jape otworzyl a dostal kilka meczy a ten czlowiek polowal na nogi od poczatku, powinni zrobic cos z tym po meczu, przeciez jest milion powtorek/nagran, a on nawet jebanego za przeproszeniem zoltka nie dostal.
0
Powtorze kazdy gra jak potrafi ale z calego serca zycze tak grajacym druzynom ostatniego miejsca :)) dzis sie nie udalo trudno VAMOS !
4
Bravo by takiej nie dostal bo nie pajacuje i nie stoi na polowie boiska
0
Zycze wszystkim tak grajacym druzynom ostatniego miejsca ;) choc wiem ze kazdy gra jak moze.
1
A Ja chcialbym sie dowiedziec dlaczego sa problemy z glosem ze jest szybszy od obrazu ;s kilka osob ma kilka nie ;s
0
Nie chodzi mi o komentatorow tylko glos synchronizujacy do obrazu, glos jest szybszy myslalem ze kazdy ma z tym problem ale skoro kilku ma akilku nie to niemam pojecia o co chodzi
0
Moze offtop ale czy Wy tez macie na player. eleven ze komentatorzy szybsi od obrazu ? ; >
0
Niby niema, ale pamietaj ze kazdy musi przejsc ten etap.
0
Coz od zawsze nienawidze takich meczy ogladac ale jeszcze nie jeden taki bedzie, murowanie bramki 1 sytuacja na mecz. Zycze maladze i kazdej druzynie ktora gra w taki sposob zeby nie powachala pierwszej ligi hiszpanskiej. Dziekuje 3 pkt to najwazniejsze. VAMOS !!!!!!!!!!!