BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro oczywiście że ogromny talent, jest za niego uznawany od najmłodszych lat w Brazylii a Roque pojawił się znikąd.
Tak La Liga zweryfikuje bo talent to nie wszystko i dużo Brazylijczyków się nie przystosowało do Europy
0
@Iniesta997 a Laporta wywalił większość kasy z dźwigni na transfery, Laporta nie ma takich możliwości jak miał Bartomeu.
Gorszy oczywiście nie jest ale zasłanienie go Bartomeu to głupota
0
@Iniesta997 nie no nie mogę xd. Trzeba było naprawiać sytuacje finansowa i budować skład z tego na co było nas stać.
A tak wywaliliśmy kasę na Cancelo, Felixa, Roque, Romeu, Torre, Bellerina....
Nie mam pojęcia dlaczego ludzie bronią Laporty który ciągnie dalej klub w dół
1
@Faro transfer Roque nie miał wogóle sensu, to tylko próba wyjścia z twarzą po przegranej walce o Endricka.
Endricka to ogromny talent i Roque nie ma podjazdu. Oczywiście nie mówię że Roque nie wypali bo talent posiada ale nie skali Endricka, według mnie pod względem mentalnym lepiej wpada Roque i różnie mogą potoczyć się ich kariery bo talent to nie wszystko.
W czasie zakupu Roque na ,,9" mieliśmy Lewego, Torresa, Guiu i Victora (byłby kupiony na 3mln)
0
@Iniesta997 mam Ci teraz wymieniać wszystkie flopy od czasów Bartomeu? W tym kontekście nie pisałem tylko o kadencji Laporty a i tutaj nie jest super
0
@Iniesta997 dało się ją poprawić a teraz już zapóźno bo Laporta wyprzedał wszystko co mógł przez co ogranicza przychody na następne lata
1
@Iniesta997 ,,A my to transferów nie robimy? I to jeszcze większość z nich jest bez sensu"
Normalnie sformułowana wypowiedź, jak już szukasz zaczepki to napisz co w mojej wypowiedzi jest nieprawdą
0
@Faro nie ma szans no chyba że sprzedamy część klubu inwestorowi. A my to transferów nie robimy? I to jeszcze większość z nich jest bez sensu (np. Roque). Chyba by Perez musiał oszaleć i zacząć bawić się w Bartomeu. Sytuacja za Laporty się nie poprawiła i będziemy jeszcze bardzo długo spłacać długi
0
@Iniesta997 tak ale to na jakich warunkach to zostało zrobione jest nie do przyjęcia.
Laporta tylko pogorsza sytuacje
1
@Iniesta997 tylko Mbappe przychodzi jako zawodnik top3 świata i ma dopiero 25lat więc będzie grał u nich dłużej i będą mogli na nim jeszcze zarobić.
Nic nieusprawiedliwia dania tak dużego kontraktu w naszej sytuacji. Albo negocjujesz kontrakt dostosowany do sytuacji klubu i drabinki płac albo nie dokonujesz transferu
1
@Iniesta997 nie taki, porównaj jaki kontrakt ma Vini, Jude i teraz Mbappe. Długość kontraktu i jeszcze tak opcja przedłużenia nie jest ok.
1
@Iniesta997 to Laporta dał kontrakt Lewemu
1
@TR3YWAY jeśli zostanie to raczej nikt mu numeru zabierał nie będzie.
Według mnie jeśli nikt nie zaproponuje korzystnych warunków chociaż wypożyczenia to zostanie
2
@doc jeśli tak to ktoś powinien za to polecieć
1
@TR3YWAY jak Yamal dostał 19 to pewnie Ansu zostaje
0
@blakkudium zobaczymy
1
@blakkudium jakoś mi to nie pasuje, 19 mu pasuje a 17 mógłby dostać Yamal a żeby zaraz zabierać numer to coś może być, chyba że on też chciał zmienić.
Nawet jednego meczu nie zagraliśmy więc trochę wcześnie stawiać tezę że Flick go skreślił
2
@blakkudium ciekawe co z Roque. To pewnie też oznacza pozostanie Ansu
0
@lucca87 nie wiadomo jaką formacją będziemy grać
0
@xavi890 typowy defensywny pomocnik to byłby potrzebny gdybyśmy grali jednym DM, Merino bardzo dobrze broni i jest czołowym zawodnikiem pod względem wygranych pojedynków, świetnie pasuje
4
@Wiking88 na Euro bardzo dobrze się pokazał. Według mnie powinien być jak najszybciej zaklepany bo można go wyrwać za promocje przez wygasający kontrakt
11
@Wiking88 po co? Może to bardzo mocny zawodnik świetnie pasujący do gry w dwójce DM którą preferuje Flick?
18
I bardzo dobrze. Lamine ma pewne miejsce w kadrze więc nie ma sensu żeby tam jechał.
Gra zdecydowanie zbyt dużo jak na swój wiek i musi odpocząć
0
@Skila_nie_kupisz ale odkrycie xd
0
@Kgorecki2500 bez Kounde i Araujo mamy pięciu ŚO
0
@Skila_nie_kupisz co ma być? Jak widzę jak ludzie tutaj negują Mbappe to tylko się śmieje bo później już tak wam do śmiechu nie będzie. A jak słyszę że Nico lepszy od Mbappe to już jestem pewny że macie kompleks Realu
0
@Kgorecki2500 no tak dokupmy graczy na dobrze obsadzoną pozycje mimo że nie mamy kasy bo kibice mają zachciankę
0
@Kgorecki2500 gdzie napisałem że Fort ma grać w podstawie? Kounde będzie dalej grać na PO a jak dla ciebie w roli zmiennika Fort jest za słaby to spójrz na inne pozycje bo tym tokiem myślenia to prawie każda pozycja wymaga wzmocnienia.
ŚO: Araujo, Cubarsi, Christensen, Garcia, Inigo, Faye i potencjalnie Kounde
PO: Kounde, Fort, J. Araujo
LO: Balde, Valle, Faye
Nie potrzeba nam więcej obrońców
7
@wacha93 po co nam Dovbyk?
0
@Kgorecki2500 Martinez i Cubarsi to ŚO a ty mówisz żeby kupić PO.
Fort to niewiadoma? To wywalmy pół składu bo są niewiadomą