BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu kadra rezerw w tym sezonie miała się tylko utrzymać a Marquez wyciągnął z niej 300% i prawie awansował. Bez sensu dla mnie iść teraz na asystenta i dopiero po MŚ na trenera i to tylko Meksyk
0
@Guess trenerem dopiero po MŚ a teraz asystent. Więcej sensu by miało odejście teraz do jakiegoś klubu La Ligi
0
@AlexDark00 jakbyśmy mieli kasę to nie byłoby długu
0
@AlexDark00 no to czemu mamy dług skoro mamy kasę?
0
@Arczi87 i co z tego? Z punktu widzenia jego kariery to bez sensu
0
@RivaldoFCB przecież Olmo tak samo co chwile ma kontuzje
0
@AlexDark00 xd to czemu wogóle mamy długi?
0
@AlexDark00 jakie doniesienia mediów? Każdy kto się choć trochę zainteresuje wie jak wygląda nasza sytuacja
0
@ACMaldini3 nie ma szans, ktoś musiałby wpłacić kwotę amortyzacji
0
@MalanFCB szło mu słabo xd.
Jest za dobry na asystenta i to jeszcze w kadrze. Po mundialu to on może być już jednym z lepszych trenerów to po co ma trenować Meksyk? Ten ruch nie ma kompletnie sensu
0
@AlexDark00 skąd wiem? Może dlatego że wszystko bierzemy w ratach na kilka lat i dalej płacimy zaległe pensje? Albo dlatego że chcemy wziąć pożyczkę na 100mln żeby kogoś kupić?
6
Nie wiem po co miałby tam iść. Jest za dobry na asystenta i to jeszcze na tyle czasu. Ostatni sezon w rezerwach i niech obejmie jakiś zespół z La Liga
0
@Hindus to samo było pisane o Nico i Frimpongu, nie zdziwię się jak jeszcze o kimś innym będą pisać
0
@Hindus obecnie mamy informacje że Flick naciska na transfery Nico, Olmo i Frimponga (:
Tylko że graczy w miejsce Olmo mamy a w miejsce pozostałej dwójki już nie
0
@Destroyer_of_Worlds na ten moment to tylko plotki ze Sportu
2
@Pawel13sz pewnie chodzi o przechodzenie między formacjami w trakcie meczu i zapomniał zdjąć jeden magnes
0
@OldMc84 gdyby Raphinha zamiast do nas trafił do Arsenalu, Liverpoolu albo City to teraz byście im go zazdrościli, to Xavi go ograniczał i te kluby chciały go od nas wyciągnąć za promocje ale to Raphinha zablokował.
0
@AlexDark00 to jest zawodnik do szerokiego składu i kupowanie go w naszej sytuacji to głupota. Kasa powinna iść na DM
2
@AlexDark00 po jednym turnieju mamy za niego dać 60mln? Już nawet nie wspomnę że to kolejny zawodnik który często ma kontuzje
1
@wojopancer Lewy nie ma nic do tego, to mocno zależy od formacji ale Olmo to najpewniej konkurent dla Gundo, Pedriego i Fermina. Ten transfer jest bez sensu bo w szkółce mamy mnóstwo takich profili
0
@Lokusekpl czytając te komentarze mogę się tylko śmiać. Raphinha to nie jest skrzydłowy i jest mega ważnym zawodnikiem i jak słyszę że byście go po takich proporcjach sprzedawali to stwierdzam że nie oglądacie nawet meczy
0
@MesQueUnClub_87 Romeu
3
Chyba trzeba przestać czytać te farmazony.
Co chwilę info że Ansu zbiera dobre recenzje u Flicka a teraz że sprzedaż xd.
Sytuacja z Roque by mnie nie zdziwiła ale jeśli do tego dojdzie to ktoś w klubie powinien za to odpowiedzieć.
Celem numer 1 Nico a numer 2 Merino a tymczasem niby idziemy po Olmo xd.
Wyceniamy Raphinhe na 50mln co jest śmieszne bo kupiliśmy go za więcej a odkąd tu trafił zwiększył swoją wartość.
Ciekawe co jeszcze wymyślą
0
@lucca87 nie ma szans, byśmy musieli sprzedać minimum 2 ważnych graczy a nikt nie chce odejść
1
@Damian_Balde niby jak ma nie wpłynąć xd?
1
@Messibestplayerintheworld i po jednym turnieju mamy dać 60mln + wysoka pensja?
0
@patrykzmc2000 nie stać nas na jednego a media już obu kupują (:
5
@umtiti po pierwsze uwierzyłeś w tego żałosnego clicbaita (:
Po drugie jeśli uważasz że Raphinha jest niepotrzebny i cieszysz się że odszedłby za kwotę poniżej swojej wartości to zastanów się nad sobą. Jeśli nie pasuje Ci zawodnik który wykręca bardzo dobre liczby, gryzie trawę za drużynę i jest jednym z liderów zespołu to ja nie wiem czego ty chcesz
2
@OldMc84 Laporta nie naprawia sytuacji tylko robi wszystko żeby coś wygrać za jego kadencji. Wszyscy profesjonaliści odchodzą bo nie chcą wiązać z nim swojego nazwiska. A branie pożyczki żeby zrobić transfer w takiej sytuacji to według mnie działania na szkodę klubu, nie masz kasy to nie kupujesz
9
No tak zadłużajmy klub bardziej.... pisałem już wcześniej że żeby kupić Nico trzeba sprzedawać a jak widać nie potrafimy tego zrobić to chcemy wziąć kolejny kredyt