0

@Mroziu kadra rezerw w tym sezonie miała się tylko utrzymać a Marquez wyciągnął z niej 300% i prawie awansował. Bez sensu dla mnie iść teraz na asystenta i dopiero po MŚ na trenera i to tylko Meksyk

0

@Guess trenerem dopiero po MŚ a teraz asystent. Więcej sensu by miało odejście teraz do jakiegoś klubu La Ligi

0

@AlexDark00 jakbyśmy mieli kasę to nie byłoby długu

0

@AlexDark00 no to czemu mamy dług skoro mamy kasę?

0

@Arczi87 i co z tego? Z punktu widzenia jego kariery to bez sensu

0

@RivaldoFCB przecież Olmo tak samo co chwile ma kontuzje

0

@AlexDark00 xd to czemu wogóle mamy długi?

0

@AlexDark00 jakie doniesienia mediów? Każdy kto się choć trochę zainteresuje wie jak wygląda nasza sytuacja

0

@ACMaldini3 nie ma szans, ktoś musiałby wpłacić kwotę amortyzacji

0

@MalanFCB szło mu słabo xd.
Jest za dobry na asystenta i to jeszcze w kadrze. Po mundialu to on może być już jednym z lepszych trenerów to po co ma trenować Meksyk? Ten ruch nie ma kompletnie sensu

0

@AlexDark00 skąd wiem? Może dlatego że wszystko bierzemy w ratach na kilka lat i dalej płacimy zaległe pensje? Albo dlatego że chcemy wziąć pożyczkę na 100mln żeby kogoś kupić?

6

Nie wiem po co miałby tam iść. Jest za dobry na asystenta i to jeszcze na tyle czasu. Ostatni sezon w rezerwach i niech obejmie jakiś zespół z La Liga

0

@Hindus to samo było pisane o Nico i Frimpongu, nie zdziwię się jak jeszcze o kimś innym będą pisać

0

@Hindus obecnie mamy informacje że Flick naciska na transfery Nico, Olmo i Frimponga (:
Tylko że graczy w miejsce Olmo mamy a w miejsce pozostałej dwójki już nie

0

@Destroyer_of_Worlds na ten moment to tylko plotki ze Sportu

2

@Pawel13sz pewnie chodzi o przechodzenie między formacjami w trakcie meczu i zapomniał zdjąć jeden magnes

0

@OldMc84 gdyby Raphinha zamiast do nas trafił do Arsenalu, Liverpoolu albo City to teraz byście im go zazdrościli, to Xavi go ograniczał i te kluby chciały go od nas wyciągnąć za promocje ale to Raphinha zablokował.

0

@AlexDark00 to jest zawodnik do szerokiego składu i kupowanie go w naszej sytuacji to głupota. Kasa powinna iść na DM

2

@AlexDark00 po jednym turnieju mamy za niego dać 60mln? Już nawet nie wspomnę że to kolejny zawodnik który często ma kontuzje

1

@wojopancer Lewy nie ma nic do tego, to mocno zależy od formacji ale Olmo to najpewniej konkurent dla Gundo, Pedriego i Fermina. Ten transfer jest bez sensu bo w szkółce mamy mnóstwo takich profili

0

@Lokusekpl czytając te komentarze mogę się tylko śmiać. Raphinha to nie jest skrzydłowy i jest mega ważnym zawodnikiem i jak słyszę że byście go po takich proporcjach sprzedawali to stwierdzam że nie oglądacie nawet meczy

0

3

Chyba trzeba przestać czytać te farmazony.
Co chwilę info że Ansu zbiera dobre recenzje u Flicka a teraz że sprzedaż xd.
Sytuacja z Roque by mnie nie zdziwiła ale jeśli do tego dojdzie to ktoś w klubie powinien za to odpowiedzieć.
Celem numer 1 Nico a numer 2 Merino a tymczasem niby idziemy po Olmo xd.
Wyceniamy Raphinhe na 50mln co jest śmieszne bo kupiliśmy go za więcej a odkąd tu trafił zwiększył swoją wartość.
Ciekawe co jeszcze wymyślą

0

@lucca87 nie ma szans, byśmy musieli sprzedać minimum 2 ważnych graczy a nikt nie chce odejść

1

@Damian_Balde niby jak ma nie wpłynąć xd?

1

@Messibestplayerintheworld i po jednym turnieju mamy dać 60mln + wysoka pensja?

0

@patrykzmc2000 nie stać nas na jednego a media już obu kupują (:

5

@umtiti po pierwsze uwierzyłeś w tego żałosnego clicbaita (:
Po drugie jeśli uważasz że Raphinha jest niepotrzebny i cieszysz się że odszedłby za kwotę poniżej swojej wartości to zastanów się nad sobą. Jeśli nie pasuje Ci zawodnik który wykręca bardzo dobre liczby, gryzie trawę za drużynę i jest jednym z liderów zespołu to ja nie wiem czego ty chcesz

2

@OldMc84 Laporta nie naprawia sytuacji tylko robi wszystko żeby coś wygrać za jego kadencji. Wszyscy profesjonaliści odchodzą bo nie chcą wiązać z nim swojego nazwiska. A branie pożyczki żeby zrobić transfer w takiej sytuacji to według mnie działania na szkodę klubu, nie masz kasy to nie kupujesz

9

No tak zadłużajmy klub bardziej.... pisałem już wcześniej że żeby kupić Nico trzeba sprzedawać a jak widać nie potrafimy tego zrobić to chcemy wziąć kolejny kredyt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?