BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Atlas przecież to clicbait ludzie
0
@AduŚ07 wy naprawdę w to wierzycie?
0
@JarekS szkoda że my nie pójdziemy po Doue.... może gdyby był Cruyff to byłaby szansa
3
Hahahahaha xd, ale clicbait xddd. Pozostaje się tylko śmiać z tych newsów
3
Niech oni zajmą się odblokowaniem jego głowy bo u niego jest problem psychiczny/mentalny. Oczywiście poprawienie aspektów fizycznych też się przyda ale trzeba się zająć głównym problemem
1
@Hubertusk będzie siedział do końca kontraktu i odejdzie za darmo, jeśli nam się uda cokolwiek na nim zarobić i wcześniej pozbyć się jego pensji to będzie sukces
0
@krol211 niedawno było info o przegranej w sądzie i jak można było śledzić przecieki co do kwoty to z tygodnia na tydzień kwoty były coraz niższe więc mamy powody do obaw. Laporta najpewniej doprowadzi do sytuacji że teraz dostajemy premie ale dostaniemy słabe warunki kontraktu co odczujemy w następnych latach
0
@blakkudium ogłoszą ale pewnie na słabych warunkach
4
@azysko pewnie nie przeczytał artykułu tylko spojrzał na tytuł (:
18
@Janas11224 ,,chciałby kiedyś wrócić do Barçy, ale nie jako trener"
0
@Arden niby jak Raphinha ma odejść jak na każdym kroku przypomina że chce zostać?
0
@Faro obstawiam że jak podpisze profesjonalny kontrakt to dostanie pensje progresujaca jak Cubarsi i się zatrzyma na poziomie Fatiego albo wyżej
0
@Faro trzeba uważać bo jeśli teraz dostanie nierynkowy kontrakt to później będzie problem jak będzie starszy i będzie chciał wzrost kontraktu proporcjonalny do wzrostu umiejętności. Mendes potrafi wynegocjować bardzo dobre kontrakty swoim zawodnikom (najmocniej pokazał to z Fatim). Zobaczymy jak Laporta to załatwi bo w naszym interesie jest utrzymać tu chłopaka na bardzo długo
1
@blakkudium ważne żeby nie u nas
14
Bardzo dobra informacja!
0
@Albatros nadal obrażasz zamiast podać argumenty
0
@Albatros prawda boli co? Twoim argumentem na ten moment jest obrażanie więc się nie kompromituj
0
@Albatros uśmiałem się xd
0
@Iniesta997 mnie jakoś nie przekonuje obecny projekt SuperLigi ale Uefa nie ma żadnej konkurencji i stworzyła sobie monopol
0
@Iniesta997 też tak myślę ale jakoś nie wierzę że SuperLiga powstanie, ale zobaczymy. Według mnie sprzedaż klubu jest nieunikniona i to tylko kwestia czasu
0
@Iniesta997
1. Różnie podawane były kwoty ale gdzieś widziałem że termin jakiejś spłaty jest w 2029r. jak się nie mylę
2. Ale co z tego, podał tylko normalne informacje, nie napisałem że go popieram ale podał fakty
3. W takiej sytuacji ruchy transferowe powinny być lepiej przemyślane bo zbyt dużo tych flopów
0
@Iniesta997
1. Chyba lepiej spłacić dług krótkoterminowy zamiast wydać tą kasę na transfery a potem przyjdzie termin spłaty i będę problem.
2. Font mówił o tym otwarcie, możesz poczytać jego wywiady.
3. Za kasę która wydał można było zbudować lepszą. Zobacz ile kasy poszło na Torresa czy Roque, w to miejsce można było obsadzić LS i DM (np. Nico i Merino)
0
@Iniesta997 nie, robić przemyślane transfery. Nie muszą być za gruba kasę, są wolni agenci do podpisania albo gracze do wyrwania za promocję
0
@Rewolucja123
1. No tak bo trzeba pisać oczywiste rzeczy
2. Głupoty
3. Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś
0
@Iniesta997 jestem zwykłym kibicem ale ok (:
- nie sprzedawanie aktywów, chyba że na korzystnych warunkach w celu spłaty długów
- zatrudnianie ludzi kompetentnych
- brak drogich i niepotrzebnych transferów
- zbudowanie normalnej drabinki płacowej
O więcej pytaj osoby które znają się na tych sprawach ale i potrafię wymienić kilka pomysłów i wskazać błędy Laporty
0
@Rewolucja123
,,Propaganda Laporty do betonu widzę działa w najlepsze' Ja tego nie napisałem" ja to napisałem a nie ty (: i nawet nie pisałem do ciebie.
,,Ten klub jest od lat źle zarządzany i takim podejściem napewno się to nie zmieni niczym tego nie podpierając" a co mamy przytaczać czasy m.in. Rosella czy Bartomeu?
,,nie lubię jak ktoś tak prowadzi klub i robi wszystko pod swoją kadencję.' - Nie wyjaśnione" nie wyjaśnione xd, sprzedaż aktywów i wywalanie tego na transfery to nie wyjaśnienie?
,,właśnie stwierdziłeś że Laporta>Perez..... nie ma sensu dyskutować z tym betonem.' - Stwierdziłeś coś czego nie napisał i obraziłeś go" a nie wcale, to fragment: ,,Wręcz przeciwnie uważam że, gdyby miał zostawioną normalna sytuację finansową, to skopałby dupę Perezowi i Realowi"
1
@Rewolucja123 no tak dużo nienawiści..... nie lubię jak ktoś tak prowadzi klub i robi wszystko pod swoją kadencję.
Zatrudnianie rodziny i znajomych na ważne stanowiska i rozsprzedawanie klubu jest ok?
No tak jeszcze wymyślam coś czego nie napisał (:
0
@Iniesta997 żadnymi argumentami hahhahaha xd
2
@Iniesta997 właśnie stwierdziłeś że Laporta>Perez..... nie ma sensu dyskutować z tym betonem. Ten klub jest od lat źle zarządzany i takim podejściem napewno się to nie zmieni
1
@Iniesta997 ale byśmy mogli naprawiać finanse. Propaganda Laporty do betonu widzę działa w najlepsze (: