0

@CinekPL85 żeby tak stwierdzić to trzeba nie oglądać meczy Merino. Dużo bardziej by się przydał niż De Jong, jest piłkarzem kompletniejszym i co bardzo ważne potrafi bronić oraz zaatakować bramkę.
De Jong ani nie potrafi bronić ani nie jest dobry w ataku, jednym co potrafi to wyprowadzić piłkę i zdobyć trochę przestrzeni, pod niego trzeba ustalać skład żeby nie zawalił meczu.
Merino dla nas byłby lepszy i dużo tańszy

0

@mikke nie za bardzo, ja obstawiam że będzie ofensywnym pomocnikiem albo wahadłowym

1

@Arden można się śmiać ale jak przyszedł z Girony to grał naprawdę dobrze tylko u Xaviego zjechał strasznie. Jeśli Flick go odbuduje to na ligę będzie spokojnie dawał rade ale gorzej z ligą mistrzów

0

Pewnie Belletti szybciej awansuje

0

Sprzedaż De Jonga i zakup Merino byłoby bardzo dużym wzmocnieniem i zrobiło by się sporo miejsca w FFP

1

@betleyoneDEjong Lewy i Suarez to inny profil ,,9" ale w liczbach wygrywa Lewy, oczywiście jeśli chodzi o grę to Suarez dla wielu będzie wyglądał lepiej ale w konkretach Lewy wygrywa.
Szkoda że został okradziony ze złotej piłki w 2020r. bo lepiej by został zapamiętany

0

@Hasszz nikt nie bierze kredytu na transfer. Albo płacą wszystko odrazu albo dogadują się na płatność w ratach

3

Praktycznie wszystko do wymiany poza top2 ale trudno w krótkim czasie to ułożyć inaczej.
Już się hejterzy śmieją że Lewy tak wysoko xd.
https://weszlo.com/2024/02/02/lewandowski-benzema-suarez-porownanie-napastnikow-analiza/
Porównanie z Benzema i Suarezem, pod względem liczb i nagród indywidualnych wygrywa Lewy, przegrywa tylko z Benzemą pod względem trofeów drużynowych. Lewy powinien być wyżej i opinia zawistnych i żałosnych hejterów tego nie zmieni.
Mbappe tak wysoko to żart, może kiedyś ale napewno nie na ten moment.
Zidane też zdecydowanie za wysoko, Henry też przesada, Ibra to samo.
Dużo do zmiany

0

@normasubiektywna Olmo to inny profil i stwierdzenie że zjada Pedriego jest nie na miejscu. Pedri bardzo dobrze się prezentował na turnieju i gdyby nie kontuzją to najpewniej Olmo nie powąchałby boiska.
Pedri jest szklany? Olmo nie jest w tym lepszy. Pedriego trzeba odbudować po tym jak go zajechali. Pod względem potencjału Pedri jest za zupełnie innym poziomie, Olmo nie ma podjazdu.
Gavi będzie rozpatrywany jako jeden w dwójce DM, to nie jest zawodnik ofensywny tylko bardziej defensywny, Xavi go strasznie marnował ustawiając go wyżej.
Olmo nie byłby u nas nawet drugim wyborem do składu, siedział by na ławce albo leczył kontuzje i tyle z niego pożytku

0

@normasubiektywna Olmo zjada Pedriego? Nie no chłopie. Olmo jest starszy a i tak do kontuzji Pedri posądził go na ławce na Euro. Olmo nie ma nic poza przebłyskami a sam też często ma kontuzje. Kupowanie go to kasa w błoto bo mamy już kilku graczy na tą pozycję

2

@Messibestplayerintheworld i bardzo dobrze

0

@redman83 i tak jest od lat. Laporta przyszedł z ekipą profesjonalistów którzy ustabilizowali sytuacje i była szansa to naprawić ale zobaczyli że Laporta jest niewiele lepszy od Bartomeu to zaczęli odchodzić żeby nie wiązać z tym swojego nazwiska. Laporta już nas dobił i tylko czekać aż klub zostanie sprzedany.

0

@normasubiektywna oba to wymysły Laporty, temat Olmo był grzany przed przyjściem Deco..... zresztą on prawie nic do gadania nie ma, jest zwykłym figurantem i przytakiwaczem Laporty, tylko czekać aż zrobi z niego kozła ofiarnego

0

@redman83 na początku pracy Flicka wszytko poprostu wskazywało że wymaga transferu wahadła i DM ale jak widać nic do gadania nie ma. Już nawet próbuje ratować cokolwiek i w wywiadzie apeluje o chociaż jednego DM który umie bronić

0

@Spikes tak. Jeśli Flick ma liczyć na Romeu to oznacza że nikogo innego nie dostanie, nawet teraz w wywiadzie apelował żeby dostał chociaż jednego DM który umie bronić

0

@papryk13 tak, chyba od ponad miesiąca są newsy że w ciągu tygodnia podpiszemy kontakt z Nike (:
Albo już od początku okienka informacje że stać nas wpłacić klauzulę Nico i jest optymizm xd, gdyby nas było stać to już byłaby dawno wpłacona

0

@redman83 na ten moment nie ma szans że Flick dostanie chociaż jeden transfer jaki chce, już nawet w pierwszym wywiadzie apeluje żeby dostał chociaż jednego DM który umie bronić

0

@Rupert_Haubica przecież większość transferów ostatnich lat jest bez sensu. Od lat ten klub jest źle zarządzany

0

@PietrasCoelho nadal nie wymieniłeś

0

@Spikes Romeu zostaje

1

@Safrani trzeba poczekać na presezon. Jedni piszą że Fati ma dostać szansę a drudzy że jest na wylocie

0

@armin84 to są wymienieni gracze którymi się niby interesowaliśmy

3

@ObiwanKenobi nie wiem kto byłby taki głupi żeby sprzedać Fermina i jeszcze w jego miejsce Olmo. Fermin na spokojnie wywaliłby go ze składu w dłuższej perspektywie

0

@BARCELONISTAnr1 ale ty wiesz że on ma kontrakt do 2026?

0

@Peciak to Laporta najczęściej nasyła media tak jak to robił z wieloma osobami m.in. Koemanem, na koniec z Xavim i teraz z Araujo żeby wywrzeć presję

0

@Gacek5 nic nie było, to Laporta jak zwykle wysyła media żeby nałożyły presję na zawodnika

0

@Gacek5 jak miał podpisać kontrakt jak był na turnieju reprezentacyjnym? Żaden piłkarz nic nie negocjacjował

1

@DJ6 jak nie wierzysz we wpsiy i wypowiedzi zawodników to ta dyskusja nie ma sensu

0

@Gacek5 ,,nikt nie zapłaci za gracza z kontuzją tyle ile wcześniej" czytaj ze zrozumieniem.
Oczywiście że czas nie gra na naszą korzyść ale możemy już teraz próbować przedłużyć kontrakt

0

@DJ6 no tak bo Raphinha za każdym razem tak dla żartów gada, Lewy już też kilka razy powiedział że na 100% zostaje, on jeszcze będzie miał czas odejść do takiej ligi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?