BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@KondiCules bo nikt nie wpłaci jego kwoty amortyzacji
0
@Emerald hahhahhha xd. Piszesz jak typowy beton. Nie masz wogóle pojęcia o naszej sytuacji.
Laporta nie wyciąga nas z bagna tylko nas w nim topi. Sprzedał już prawie wszystkie aktywa klubu żeby udawać potęgę.
Klubem zarządzaja niekompetentni ludzie.
Oni mają tylko kredyt na stadion, my nie mamy 1,5 mld długu tylko prawie 3mld razem z długiem na stadion który trzeba spłacać.
3
@Mixtape ,,perspektyw sportowych to on nie będzie miał zbyt wielkich" dlatego zdobywają więcej trofeów i zachodzą dalej w LM w ostatnich latach?
0
@doc przydałoby się
0
@pt9 sugerujesz się jego gra w drużynie spadkowej? Nawet tam wyglądał lepiej
0
@pt9 to tym bardziej lepiej żeby został bo dalej nie widzieliśmy jego najlepszej wersji przez ograniczanie go przez Xaviego
1
@Arekvip to my chyba inne mecze oglądaliśmy
1
@LukaszFan to może zróbmy kadrę Hiszpanii odrazu? Mamy wychowanków i kierowanie się w transferach narodowością jest niepoważne
10
@ikar34 uśmiałem się. Jeden z najlepszych graczy w ostatnich dwóch sezonach, w których zrobił double-double.
Jeśli ktoś nie jest efektowny to ludzie będą takie farmazony pisać
0
@Ronad10 no faktycznie zapomniałem o Garcii ale to nic nie zmienia.
Raphinha to nie skrzydłowy i najpewniej będzie grał jako ofensywny pomocnik.
Znowu robisz to samo że wybierasz sobie najlepszych graczy a nie patrzysz na głębie składu. Przypominam też że PSG dalej robi transfery
6
@Arekvip Raphinha wolny xd.
To ofensywny pomocnik/prawy pomocnik i miejmy nadzieję że Flick go wykorzysta w przeciwieństwie do Xaviego.
Jeśli go sprzedamy to w to miejsce przepalą kasę na Olmo
3
@betonito mnie nie obchodzi narodowość piłkarza ani kolor skóry, ważne są umiejętności i jak widać w Realu się to sprawdza.
U nas jest dużo hiszpanów też ze względu na fakt że mamy mocna szkółkę i z niej dużo graczy trafia do pierwszego zespołu a Real swojej używa do zarabiania
29
Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby chcieć wymienić Raphinhe na Olmo.
Dobrze że Raphinha trzyma się swojego stanowiska i nie chce odejść
0
@Emerald ale tu większość nie da złego słowa powiedzieć na Laporte bo zaraz ci wyskoczą z Bartomeu. Laporta nie jest wiele lepszy, każda dostępna kasę wywala na transfery zamiast spłacić długi, daje duże kontrakty i każdy profesjonalista odchodzi z klubu
1
@R_da_Souza_Faria to jego decyzja, ja tu tylko obalam to stwierdzenie że niby mamy lepszy projekt sportowy.
1
@Ronad10
1.Na bramce mamy Ter Stegena i słabego Pene tymczasem PSG ma Donnarume, Sofovona i Tenasa
2.Na LO mamy Balde i Valle a PSG Mendesa, Hernandeza i Bernata
3.Na ŚO mamy Araujo, Cubarsiego, Inigo, Christensena a PSG Marquinhosa, Beraldo, Skriniara, Kimpembe
4.Na PO mamy Kounde, Fort i J.Araujo a PSG Hakimiego, Mukiele i Zague
5.Na DM mamy Oriol, Casado a PSG Ugarte, Moscardo, Pereira
6.Na ŚP/ŚPO mamy Gundo, Pedriego, De Jonga, Gaviego, Fermina, Torre i Raphinhae a PSG Zaire-Emery, Vitinha, Soler, Simons, Lee, Ruiz
7.Na LS mamy ...... a PSG Barcole
8.Na N mamy Lewego, Ferrana i Roque a PSG Ramosa, Kolo Muaniego
9.Na PS mamy Yamala a PSG Dembele i Asensio
1.Mamy lepszego podstawowego bramkarza ale wrazie kontuzji zostaje tylko słaby Pena więc =.
2.< 3.= 4.< 5.< 6.>= 7.< 8 = 9.
0
@Ronad10 wejdź sobie i porównaj całe składy, PSG ma na każdej pozycji 2-3 klasowych graczy i ich skład jest wyżej wyceniany.
36lat to prawie 40?
Lepszy projekt sportowy bo mają zdominowaną ligę i dalej zachodzą w lidze mistrzów.
Jest aktualizacja wieku bo są dodani gracze z Barcy B i nie wiadomo czy zostaną na stałe
1
@Ronad10 nie wiem czy to ma sens teraz debatować nad każda pozycją. Powiem tak PSG ma młodszy skład, mają po 2-3 klasowych graczy na każdej pozycji i dalej kupują. Zobacz że u nas mamy większość pozycji na styk i jedna kontuzja potrafi zaburzyć cały plan na grę.
2
@Adddi bzdury, Raphinha nigdzie nie odejdzie. Łykacie każdy farmazon mediów jak pelikany
0
@Ronad10 z całego składu?
0
@Hindus chyba nie ma sensu żebym na to pytanie odpowiadał bo jestem kibicem Barcelony (:
PSG ma zdominowana ligę i zachodzi dalej od nas w LM w ostatnich latach.
3
@PatrychoO nawet jeśli Nico tu trafi to nie będzie grał wszystkiego, trzeba mieć w miarę możliwości szeroki skład
0
@Gaucho według mnie lepszy od Olmo i tańszy. Klauzula chyba 60mln ale Villarreal chce ok. 40mln
0
@krajana Torres nie odejdzie bo nikt nie da jego kwoty amortyzacji
2
Jak dobrze że Raphinha twardo trzyma się swojego stanowiska i zostanie, Laporta by nas tylko osłabił kupując w jego miejsce Olmo
0
@Hindus nic poza kasa xd, w PSG ma większe szanse wygrywać trofea.
Kibice PSG źli? Tak ale nasi też nie są ok, jeden błąd i wywalają cię z klubu.
Jego wybór tylko ja tu obalam opinie ,,ekspertów" że tam idą tylko dla kasy
0
@Emerald ile jeszcze będziecie zwalać na Bartomeu? Prawie całej jego ekipy już nie ma. Laporta jest niewiele lepszy.
Nic nie usprawiedliwienia dania mu takiej pensji.
Laporta dobrze sobie radzi z drabinka płac?
Czytaj https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/ to Laporta dał takie pensje m.in. Lewemu, Inigo, Torresowi i Ansu. Nic tego nie usprawiedliwia
7
,,W Katalonii jednak mogą zaoferować lepszy projekt sportowy" jaki lepszy projekt? Czy tego chcemy czy nie to PSG ma lepszy projekt sportowy, ligę mają zdominowana i w lidze mistrzów też zachodzą dalej od nas w ostatnich latach. U nas nawet nie można mu zagwarantować rejestracji.
To że ma tu kolegów nie oznacza że zaraz tu przyjdzie.
To już nie jest taka sytuacja gdy Neymar tam odchodził, przez te lata sytuacja się zmieniła
0
@Emerald przepraszam bardzo kto powiedział że to źle że go przedłużał? Tu chodzi o to jaka pensje mu dał. Kto normalny daje taki kontrakt tak młodemu zawodnikowi? Laporta stworzył chorą drabinkę płacową dla młodych, nic jeszcze nie osiągnęli a zarabiają jak dojrzali zawodnicy. Nawet jakby się nie połamał to jak dostał tyle kasy w tym wieku to ile by zawołał później?
0
@Litman dziękujemy Panu Laporcie (: