BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 no np. przejściem do negocjacji albo obniżeniem wymagań finansowych?
1
@mekston no nie wiem, na ten moment nie wiem jakbyśmy go mieli zarejestrować ani Nico jakoś nie pokazuje że chce już teraz do nas trafić.
Oczywiste to tylko moja opinia
0
@partymaker ach tak? Zobacz sobie kilka meczy Nico i Doue i sam oceń, też zauważ że Doue jest 3 lata młodszy, gdzie w jego wieku był Nico? O Doue biją się wielkie kluby a Nico...... na ten moment same przepychanki medialne
0
@Cule1234 jakbym miał obstawiać to zostanie jeszcze na rok w Bilbao i za rok go kupimy
1
@blakkudium ta ta, napewno :D. Jak wpłacą klauzulę to uwierzę. To na ten moment to gra między klubami za pomocą mediów
1
@MalanFCB tak bardziej, zobaczysz za parę lat
0
@krol211 to może być akurat gra Laporty
3
To najpewniej próba wytłumaczenia za pomocą mediów braku transferu Nico albo jego przedłużania. PSG licytuje się o bardziej utalentowanego Doue więc nie mam pojęcia po co im Nico
1
@JarekS to raczej według mnie próba wytłumaczenia braku transferu Nico albo jego przedłużania się. PSG licytuje się o bardziej utalentowanego Doue więc nie wiem po co im Nico
0
@Litman Roque jest przehajpowany i zapewne kolejny trener go skreślił ale wolę liczyć ma cud niż przewalic jeszcze więcej kasy na Olmo
3
Z jednej strony możemy odzyskać kasę ale jestem pewien że ta kasa zostanie dołożona do zakupu.... Olmo, który jest dużo droższy w utrzymaniu i co chwilę ma jakieś kontuzje albo dolegliwości a o braku regularności nie wspomnę. Jeśli odzyskamy kasę to albo kupujemy kogoś kto jest potrzebny albo kasa idzie na ustabilizowanie sytuacji ale oczywiście Laporta najpewniej tą kasę przewali. Jedyne co może nas uratować przed przepaleniem kasy na Olmo to wykupienie go przez kogoś innego
2
Dla nas oczywiście super gdybyśmy zarobili albo chociaż odzyskali kasę ale wątpię że Roque na starcie swojej kariery tam odejdzie
0
@JarekS ciekawe jak Laporta się wytłumaczy jeśli Victor który kosztował 2,5 mln wygryzie Roque który kosztował 35mln + zmienne
0
@Arden ,,skoro go chcą, to mają na niego pomysł"...... prześledź sobie historię naszych transferów i się zastanów czy w to wierzysz
0
@MaFCB gość jest strasznie nieregularny, często ma kontuzje i mamy lepszych graczy na jego pozycję. Ten transfer nie ma kompletnie sensu, to marnowanie kasy
0
@Messibestplayerintheworld nie ma sensu wierzyć w te farmazony mediów, ja już naliczyłem kilku graczy na których niby naciska Flick i większość nazwisk sobie przeczy. Jestem praktycznie pewny że Flick nie będzie decydował o transferach
0
@Cule1234 no tak po co DM, lepiej bez żadnego sensu kupować Olmo
0
@Safrani dwa razy? To chyba jakiś żart bo u nas też by mało nie zarabiał
0
@Riguelme to była kontuzja dłoni, miał być gotowy na presezon tylko pewnie gra w jakimś ochraniaczu
https://www.fcbarca.com/119468-oficjalnie-pablo-torre-doznal-kontuzji-i-przejdzie-operacje.html
1
@jeronimofrancisco a gdybym ja miał wybierać to byśmy żadnego z nich nie kupili (:
Olmo to kasa w błoto, zwykły średniak do tego bardzo nieregularny tylko z przebłyskami. Już nawet nie wspomnę że co chwilę ma kontuzje i mało nie zarabia. Mamy lepszych graczy na jego pozycję
1
@jeronimofrancisco ty chyba sobie żarty robisz
4
@Bajson nie wiadomo
@jeronimofrancisco nic nie negocjuje, transfer jest wstrzymany przynajmniej do końca presezonu a podobno bardzo Flickowi zaimponował
1
Powiem że mnie zaciekawiło, próba gry na wahadła i brak skrzydeł, w to miejsce ofensywni pomocnicy.
Trochę będzie trudno to ocenić bez pełnego zapisu meczu więc czekam tym bardziej na presezon
1
@TadeuszK co ty gościu gadasz? Jest podstawowym zawodnikiem i ma kontrakt więc co do tego ma honor? Bo jakiś randomowy troll go nie chce?
0
@krol211 https://www.fcbarca.com/119590-hansi-flick-bardzo-wazne-jest-abysmy-mieli-quotszostke-quot-ktora-moglaby-zajac-sie-defensywa.html
0
@krol211 a co ma powiedzieć? Już raz powiedział że przydałby się jeden DM który umie bronić. Mówienie tego w każdym wywiadzie napewno nie poprawi pozycji negocjacyjnej
0
@nowy19pl przez to zmniejsza nam dochód z kontraktu, pewnie za tą dźwignie też nam odejmą
4
Jeśli by to odemnie zależało to bym dał opaskę kolejno: Gundogan, Ter Stegen, Gavi, Lewy. Biorę pod uwagę że Roberto raczej nie zostanie. Według mnie Araujo ani De Jong nie nadają się na kapitanów.
Oczywiście to tylko moja opinia bo nie siedzę z nimi w szatni i nie wiem dokładnie jak to wygląda, mogę się tylko sugerować zachowaniami na boisku i informacjami z mediów.
0
@xavi890 nawet transfer Ferrana miał owiele większy sens bo wtedy był potrzebny ktoś do ataku a Olmo jest kompletnie niepotrzebny
0
@Ronad10 PSG i Bayern już w tym momencie się o niego licytują. Cena powinna się zamknąć w okolicach 50mln razem ze zmiennymi