BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Midast czyli branie udziału w treningach to odpoczynek? Powtarzam: jeśli piłkarz czuje że musi odpocząć to niech odpoczywa
0
@Barcasub i na lotnisko odwiozą xd
0
@JarekS ale Laporta i tak wtedy pójdzie po Olmo xd, Frimpong i Merino są do wyjęcia za dobrą cenę
0
@Gaz a ty wiesz ile za niego chcą?
0
@Emerald czyli nic nie wiesz xd
0
@Emerald xd, przeczytaj chociaż parę artykułów o naszej sytuacji to już wszystko będziesz wiedział a ja nie będę Ci wymieniał oczywistych rzeczy bo miałeś na to wywalone i teraz opowiadasz bajki że Laporta to nasz zbawiciel xd
0
@Midast rozumiem że jak ktoś chce wziąć wolne to ogląda się na kolegów czy oni też chcą? Nie, jeśli Ferran czuje że potrzebuje odpocząć to niech odpoczywa
0
@Emerald ja panikuje czy ty uciekasz z dyskusji bo nie masz o niczym pojęcia?
Spokojnie, nie ma szans że masz rację bo wszystko jest jasne (;
0
@kanver_ i znowu upychanie na siłę gracza na nieswojej pozycji. Jeśli nie kupimy Nico to najpiewniej nie będziemy grać na skrzydła
0
@ViscaelBarca2007 przecież wtedy na 99% Laporta pójdzie po Olmo xd
2
@JohnnySilverhand Baena ok, Frimponga też super ale dajcie sobie spokój z tym Olmo
0
@kanver_ na presezon nie pojechał żaden skrzydłowy z La Massi
0
@Gall czyli będą ich ignorować tak?
1
@MesQueUnClub96
@Arden
Akurat Deco ma najmniej do gadania, zwykły figurant i przytakiwacz Laporty. Ja tylko czekam aż Laporta coś odwali i wtedy zrobi z Deco kozła ofiarnego i w jego miejsce przyjdzie następny
0
@krol211 narazie więcej wskazuje na to że Nico zostanie w Bilbao więc pozostaje czekać na więcej informacji
0
@ACMaldini3 Riad i Pedrola zostali wykupieni a Dest odszedł za darmo
0
@cules100pro czy najpewniej tak jak myślałem
0
@Azazel_Pazuzu przecież to normalne xd. Plan był taki że teraz będzie się uczył od Lewego i starał się z nim rywalizować a później go zastąpi gdy odejdzie ale nie wyszło jak zakładano
0
@LambiPL Olmo nie jest pierwszym wyborem nikogo, większość go skreśliła a reszta traktuje jako opcje zapasową
0
@Borys8111 ma kontrakt do 2027r.
7
Już się zaczyna wywieranie presji za pomocą mediów na chłopaku. Widziały gały co brały, jeśli się okaże że Flick definitywnie na niego nie będzie liczył to ktoś powinien za to odpowiedzieć
0
@KibicBarcy84 powiedział że nie odejdzie więc nie ma tematu.
Akurat Flick go napewno lepiej wykorzysta i możemy się spodziewać fajnego last dance w jego wykonaniu
4
@LambiPL tak prawdopodobnie będzie niestety. Jedyne co nas może uratować przed Olmo to brak kasy
0
@kakusus Raphinha ostatnio hat-trick w dwómeczu z PSG a Lewy trzeci najlepszy strzelec w historii LM
0
@umtiti a ja nie wiem jak tu może być tyle trolli nie znających się na piłce
1
@VeB 1899 zakup Olmo to strzał w kolano, już bym wolał kupić Baene
1
@doc Doue to byłby fantastyczny transfer ale nawet nie próbujemy
2
@Kondziubarca Nico miał przyjść do nas za darmo ale rodzina go namówiła do przedłużenia kontraktu. Jakoś czuję że zostanie jeszcze rok w Bilbao a my zostaniemy z ....... Olmo
0
@KibicBarcy84 od napastnika chyba oczekuje się liczb więc się ogarnij.
Właśnie w Polsce Lewy ma najwięcej żałosnych hejterów którzy nie znają się na piłce.
Auba to nie ten poziom ale tak byłby tańszy
5
Nie mam parcia na transfer Nico ale jeśli zamiast niego ma przyjść Olmo to krew mnie zalewa