0

@Kubsoleon a może na podstawie tego co piszesz?

0

@krol211 i będzie miał jedną z większych pensji w zespole

7

@Mistrzgry1 ty oglądałeś mecz? Dobrze grał, bardzo solidny zawodnik

0

@Faro oczywiście że może

0

@pacior95 pogadamy za rok czy dwa o tragicznej sytuacji finansowej (:

0

@Faro nie mam konkretnego źródła z listą ale są informacje medialne a Victora tam nie ma.
Obecnie są zarejestrowani Ter Stegn, Pena, Araujo, Kounde, Christensen, Cubarsi, Balde, Garcia, Pedri, Gavi,De Jong, Gundo, Oriol, Raphinha, Fati, Lewy, Torres i Yamal a reszta gra na licencji rezerw albo nie jest zarejestrowana na kolejny sezon (Roque, Inigo)

0

@ferdas_rawa a ja ci tłumaczę że i tak nie ma szans na pierwszy skład.
Ten transfer wogóle się nie broni

0

@pacior95 żyj dalej w swojej bajce, niestety rzeczywistość jest inna

0

@Faro jest tam zarejestrowany, gra na licencji drużyny rezerw bo nie jest zarejestrowany do pierwszej drużyny

2

@Faro oficjalnie to transfer do Barcy B i najpewniej tam będzie grał chyba że utrzyma impet i wszystkich zaskoczy

0

@ferdas_rawa to ci tłumaczę że nie umiem tego wytłumaczyć

1

@333tricampeones333 też mi nie pasowało ale wychodzi super

0

@Azi nawet tego nie skomentuje bo nie ma sensu

0

@ferdas_rawa w ostatnim meczu na ,,10" grał Torre.
Co mnie obchodzi że nie graliśmy wcześniej z ,,10"? Jest nowy trener i jeśli chce tak grać to gra.

Wiem co to ,,10" ale trudno mi to wyjaśnić ale jak tak bardzo chcesz to spróbuję.
To ofensywny pomocnik znajdujacy się w centrum kreowania akcji i rozprowadzania piłki. Różni się od typowego ofensywnego pomocnika ale trudno mi to wyjaśnić

0

@luka1995 w tym meczu kilka razy było zmieniane ustawienie więc nie ma sensu podawać formacji (:
Gdy wszedł Valle to graliśmy na 3ŚO i Valle zagrał na prawym wahadle i biegał po całej szerokości boiska

0

@Azi przecież to jest bez sensu porównanie. Gundo nie miał prawie wogóle kontuzji, przytrafiła mu się poważniejsza i tyle a Olmo co chwilę jest połamany albo ma dolegliwości.
Kończę dyskusję bo nie ma sensu

0

@pacior95 propaganda Laporty działa jak widzę xd

7

@luka1995 jest testowany na prawym wahadle i idzie mu bardzo dobrze

0

@luka1995 na ten moment nic nie wskazuje że Flick chce grać na skrzydła

0

@ferdas_rawa ale co mnie obchodzi kto grał wcześniej na ,,10"? Liczy się obecna sytuacja

0

@333tricampeones333 Valle jest testowany jako prawe wahadło i wypada bardzo dobrze więc tam może będzie grać

4

@Messibestplayerintheworld Valle jest testowany jako prawe wahadło i wypada bardzo dobrze więc może tam będzie grać

9

Martin może nie ma wielkiego potencjału ale jest bardzo solidnym obrońca, na zmiennika bardzo dobrą opcja. To może być też sygnał że Valle może zagrać miejsce na prawym wahadle jeśli przedłuży kontrakt

0

@Azi śmiać mi się już z ciebie chce
https://www.transfermarkt.pl/ilkay-gundogan/verletzungen/spieler/53622

https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385

Porównaj, jeśli dla ciebie to jest chociaż podobna ilość kontuzji to szkoda mi czasu z tobą dyskutować

0

@luka1995 wystawienie Olmo na skrzydle to według mnie kompromitacja trenera

4

Czy byłby lepszy od Laporty? Tak.
Czy byłby dobrym prezydentem? Trudno powiedzieć.
Gorszy od Laporty by nie był ale jest co do niego sporo wątpliwości

0

@ferdas_rawa widzę że nie ma sensu dyskutować bo jak na transfermarkt nie pisze że gra na tej pozycji to nie uwierzą

0

@Kubsoleon no gdybyś się interesował jak rozwijał się w La Masii to byś wiedział

0

@Azi no zwłaszcza poprzedni sezon xd

0

@Azi 7 sezonów w dorosłej piłce i w każdym się łamie bez przerwy. To ty musisz być jaką wróżka jak przewidujesz że będzie zdrowy xd (:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?