0

@gaq Flick pokazuje w presezonie że nie chce grać skrzydłowymi więc nie musimy. Przydałoby się kupić DM i wahadło

0

@lucca87 Simons

0

@lucca87 na jego pozycję mamy kilku graczy razem z La Masią. Gundo i Raphinha nie dadzą mu powąchać murawy a jak Pedri będzie zdrowy to nawet nie ma o czym myśleć. Nie chce ani Olmo ani Nico ale jak już mamy kupić aby kupić to wolę Nico

0

@Iniesta997 co ma zrobić Flick jak nawet nie dostanie jakich chce transferów? Chłop będzie budował projekt od nowa

0

@gaq wystawienie go na LS to kryminał. Jedynie na ,,10" ale grzałby tylko ławę

0

@ziomal88
,,Co mnie obchodzi jak grał w Lipsku jak liczy się forma tu i teraz" nie no nie mogę z ciebie xd, gość jest strasznie nieregularny i zaraz wróci na swój poziom. Miał już takie wystrzały jak w finale z Bayernem ale on nigdy nie był regularny i nie potrafi zagrać kilku meczy na równym poziomie. Nie umniejszam mu tego co zrobił na Euro ale stwierdzam FAKT że nigdy nie potrafi chociaż na krótki okres utrzymać formy a o historii kontuzji nie wspomnę
https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385
Ten transfer wogóle się nie broni i to zwykłe przepalenie kasy.
Nic do ciebie nie mam ale nie mogę się zgodzić z tym co piszesz w temacie Olmo

0

@ziomal88 De Jonga broni jednym sezonem a Ajaxie a Olmo połową Euro xd. Po jednym turnieju mamy wydać na tego gościa 60mln? Widziałeś jego grę w Lipsku chociaż czy udajesz eksperta? Gość co chwilę ma kontuzje, jest strasznie nieregularny, ma słabe liczby i nie byłby nawet drugim wyborem do składu. Nie dałby nic poza przebłyskami.
Teraz czekam na jakieś argumenty chociaż i tak się nie doczekam bo zaczniesz jak zwykle obrażać nie podając żadnych argumentów

0

@ziomal88 uśmiałem się, też nie lubię tych kolegów ale jak masz z kimś problem to się z nim gada. Piszesz farmazony na temat Olmo niepoparte niczym a kogoś obrażasz xd, żałosne

1

@ziomal88 żałosny jesteś. Gość jest nieregularny, nie ma liczb, co chwilę ma kontuzje i nie byłby u nas nawet drugim wyborem ale jakiś random będzie pisał że jest super i jak go chcemy to każdy w klubie go chce hahahhaha xd.
https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385

0

@zaky274 wiecznie kontuzjowany? Olmo jeszcze gorszy
https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385
Ten transfer to działanie na szkodę klubu, gość nawet jeśli będzie zdrowy to będzie rezerwowym bo nie ma szans na pierwszy skład

0

@Patolodzi ma papiery ale nie wiesz o co chodzi, wypracowanie sobie prezydentury i przygotowanie się do niej nie jest takie łatwe i szybkie

0

@ziomal88 żałosny jesteś, nie masz o niczym pojęcia

0

@Czarny_ck ta było spokojnie xd

0

@pacior95 adwokat Laporty w akcji.... jak zwykle nieprzygotowany

0

@Barcasub jeśli chodzi o napastnika to w pewnym sensie można tak ale tu mowa o większej różnicy

0

@Rhaan hahhahha xd, same bzdury, nawet nie umiesz rozpoznać ustawienia w meczu towarzyskim a co dopiero stwierdzić jaka jest nominalna pozycja zawodnika xd.
Daruje Ci i kończę dyskusję bo się kompromitujesz

0

@Barcasub czyli polski redaktor przekręcał liczby i ilości trofeów indywidualnych? Nie kompromituj się

0

@Rhaan ty się nademna znęcasz hahhahhaha xd. Nie masz argumentów

0

@Rhaan gdzie to napisałem? Nie masz argumentów to będziesz kłamać. Jeśli go oglądasz i nie widzisz że to nie jest skrzydłowy to ja Ci nie pomogę

1

Olmo największą gwiazda zespołu xd.
Lipsk go sprzeda tylko najpierw obedrą nas z kasy bo wiedzą że Laporta da się ograć jak tylko chcą

0

@Rhaan opinia typowego kanapowego kibica który sprawdza na transfermarkt na jakiej pozycji gra zawodnik

0

@Barcasub bzdury, ta zrobię dyskusję wśród fanów Barcy i wielu hejterów Lewego kto lepszy Suarez czy Lewy hahhahahha.
Lewy nie umie meczu wygrać xd.
Suarez nie dawał więcej i ma to odzwierciedlenie w liczbach i nagrodach indywidualnych, brakuje tylko na dobicie złotej piłki z 2020r. kiedy okradli Lewego.
Kończę dyskusję bo nie masz argumentów

2

@Rhaan bzdury
- umie bronić
- to nie jest skrzydłowy tylko ofensywny pomocnik/prawy pomocnik i dzisiaj zagrał właśnie jako ofensywny pomocnik
- nie sprawdziłby się na PO ale na wahadle już tak

0

@JarekS Faye też się bardzo dobrze zaprezentował, szkoda że nie grał więcej ale miał jakiś uraz w stawie skokowym

@normasubiektywna z tym wogóle to bym się wstrzymał. Bo czy gdybyśmy mieli kasę to byś nie chciał że klub kupił takiego cracka jak Musiala czy Wirtz?

3

@Pawlak1992 słaby pomysł, jeśli Ci się nie podoba komentarz to możesz odpisać albo sie takie osoby ignoruje, to kolejna pożywka dla trolli bez argumentów.

0

@Czarny_ck czyli co mogą połamać naszych graczy i czerwa nie będzie? Głupie myślenie.
Nawet patrząc na widowisko to czerwona kartka mogłaby spodować więcej emocji i bramek

0

@Barcasub podałem jako przykład a teraz robisz z siebie pajaca. Lewy wygrywa w liczbach i trofeach indywidualnych więc nie masz argumentów

1

@Barcasub co mnie obchodzi jakaś debata? Napastnika rozlicza się z liczb a nie że jest efektowny.
Lewy wygrywa pod względem liczb, nagród indywidualnych i trofeów klubowych, tu nie ma o czym dyskutować

0

@Patolodzi Pique to opcja na przyszłość, zdecydowanie zbyt wcześnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?