BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@juarez nie wliczał transferu Olmo tylko graczy kontuzjowanych. Czego nie rozumiesz?
0
@Azi to nie jest moja interpelacja tylko fakt a że ty nie potrafisz zrozumieć tak ławych podtekstów to ja nic nie poradzę
0
@Azi xd, tu nie ma innej interpretacji. Flick poprostu gościa nie chce i przez ten zakup już nikogo innego nie dostanie więc ma być prawo zdenerwowany
0
@Azi nie no serio gościu xd.
Najpierw szybko gasi temat że to dzień Olmo a potem mówi że mamy wystarczająco liczbę pomocników.
Czego nie rozumiesz, przecież nie powie nic dosłownie
0
@Azi
https://www.fcbarca.com/119920-hansi-flick-mamy-wystarczajaca-liczbe-pilkarzy-w-linii-pomocy.html
0
@AlwaysBlaugrana grał trochę ale nie na swojej pozycji. Myślę że go spieniężymy
0
@kamiVeB są ale nie ma sensu dyskutować z nimi. Nawet Flick zaoral zarząd bo sam przyznał że nie chce Olmo
2
@Coutinho007 Raphinha to nie jest skrzydłowy. U Flicka ani razu jeszcze ma skrzydle nie grał. Dzisiaj zagrał jako ofensywny pomocnik i później ,,10", dużo lepiej wyglądał niż jak był upychany na skrzydle. Zaliczył asystę i asystę drugiego stopnia
1
Ostatnia szansa że je obleje......
1
@Jakchcesz tak
0
Jeszcze ktoś mi tu napisze że Flick chce Olmo? Ciekawe kiedy pierwsze zgrzyty na linii Flick-Laporta
0
@PatrykBarca jemu nie ma sensu tłumaczyć, takie komentarze się ignoruje
5
@Faro hahhahhaha xd
1
@doc taka oferta za Raphinhe to śmiech na sali. Dobrze że Raphinha chce zostać
2
@mort może być nawet gorzej, transfer Ferrana miał chociaż sens bo potrzebny był gracz do ataku a Olmo jest kompletnie niepotrzebny i skończy się na tym że będzie grzał ławę i siedział w szpitalu
0
@RoberDzik
- jest za drogi (kwota transferu+pensja)
- nie byłby nawet drugim wyborem do składu bo mamy lepszych graczy
- jest strasznie nieregularny
- co chwilę ma kontuzje albo dolegliwości https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385
- słabe liczby
Nie no sorry ale ten transfer wogóle się nie broni i to jawne działanie na szkodę klubu. Nie ma żadnego dowodu że Flick go chce, ma to ta pozycję lepszych graczy. Flick chce DM i wahadło. Poprostu nie chce na starcie iść na wojnę z Laporta, pewnie jeszcze weźmiemy Cancelo
9
Nico sam potwierdził że zostaje, Laporta wywalił kasę na Olmo a pismaki swoje xd
0
@Sc00rwiel trzeba czekać do wyborów prezydenckich bo Flick tu nie pomorze jak takie cyrki z transferami będą robić.
Było info że będzie jeszcze jeden transfer, będzie to kolejny niepotrzebny Cancelo
0
@Rifek śmieszny jesteś
5
@krol211 ostatnia szansa to że obleje badania medyczne......
0
@kamiVeB Olmo się z ławki nie podniesie
0
@Derean ostatnia szansa to oblanie przez niego badań medycznych.....
1
@Safrani bez pożyczki bez szans raczej..... chyba że transfer typu Oriol. Obstawiam że Erica tam będzie wystawiał
0
@Arden idiotyczny tok rozumowania hahhahha. Zacznij czytać co piszesz.
O De Zerbiem z tobą debatować nie będę bo śmieszny w tym temacie jesteś, obserwuj jego projekt w Marsylii
0
@Arden a mnie bawi twoja radość z niszczenia klubu. Ten transfer to działanie na szkodę klubu, FAKT nie opinia
0
@supraomnes1 nie, to prawda. Tylko Mbappe ma 20mln premii co rok
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
0
@blakkudium za każdym razem tak piszą a wychodzi inaczej
0
@Arden i co miał już teraz odejść? Teraz pewnie już odpuści ale za rok może być gorzej
0
@Litman Perez się z nas śmieje teraz najpewniej
1
@don'T.R.I.P.e ty poczekaj ile będzie zarabiał.... i to progresywnie