0

@juarez nie wliczał transferu Olmo tylko graczy kontuzjowanych. Czego nie rozumiesz?

0

@Azi to nie jest moja interpelacja tylko fakt a że ty nie potrafisz zrozumieć tak ławych podtekstów to ja nic nie poradzę

0

@Azi xd, tu nie ma innej interpretacji. Flick poprostu gościa nie chce i przez ten zakup już nikogo innego nie dostanie więc ma być prawo zdenerwowany

0

@Azi nie no serio gościu xd.
Najpierw szybko gasi temat że to dzień Olmo a potem mówi że mamy wystarczająco liczbę pomocników.
Czego nie rozumiesz, przecież nie powie nic dosłownie

0

@AlwaysBlaugrana grał trochę ale nie na swojej pozycji. Myślę że go spieniężymy

0

@kamiVeB są ale nie ma sensu dyskutować z nimi. Nawet Flick zaoral zarząd bo sam przyznał że nie chce Olmo

2

@Coutinho007 Raphinha to nie jest skrzydłowy. U Flicka ani razu jeszcze ma skrzydle nie grał. Dzisiaj zagrał jako ofensywny pomocnik i później ,,10", dużo lepiej wyglądał niż jak był upychany na skrzydle. Zaliczył asystę i asystę drugiego stopnia

1

Ostatnia szansa że je obleje......

1

0

Jeszcze ktoś mi tu napisze że Flick chce Olmo? Ciekawe kiedy pierwsze zgrzyty na linii Flick-Laporta

0

@PatrykBarca jemu nie ma sensu tłumaczyć, takie komentarze się ignoruje

5

@Faro hahhahhaha xd

1

@doc taka oferta za Raphinhe to śmiech na sali. Dobrze że Raphinha chce zostać

2

@mort może być nawet gorzej, transfer Ferrana miał chociaż sens bo potrzebny był gracz do ataku a Olmo jest kompletnie niepotrzebny i skończy się na tym że będzie grzał ławę i siedział w szpitalu

0

@RoberDzik
- jest za drogi (kwota transferu+pensja)
- nie byłby nawet drugim wyborem do składu bo mamy lepszych graczy
- jest strasznie nieregularny
- co chwilę ma kontuzje albo dolegliwości https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385
- słabe liczby
Nie no sorry ale ten transfer wogóle się nie broni i to jawne działanie na szkodę klubu. Nie ma żadnego dowodu że Flick go chce, ma to ta pozycję lepszych graczy. Flick chce DM i wahadło. Poprostu nie chce na starcie iść na wojnę z Laporta, pewnie jeszcze weźmiemy Cancelo

9

Nico sam potwierdził że zostaje, Laporta wywalił kasę na Olmo a pismaki swoje xd

0

@Sc00rwiel trzeba czekać do wyborów prezydenckich bo Flick tu nie pomorze jak takie cyrki z transferami będą robić.
Było info że będzie jeszcze jeden transfer, będzie to kolejny niepotrzebny Cancelo

0

@Rifek śmieszny jesteś

5

@krol211 ostatnia szansa to że obleje badania medyczne......

0

@kamiVeB Olmo się z ławki nie podniesie

0

@Derean ostatnia szansa to oblanie przez niego badań medycznych.....

1

@Safrani bez pożyczki bez szans raczej..... chyba że transfer typu Oriol. Obstawiam że Erica tam będzie wystawiał

0

@Arden idiotyczny tok rozumowania hahhahha. Zacznij czytać co piszesz.
O De Zerbiem z tobą debatować nie będę bo śmieszny w tym temacie jesteś, obserwuj jego projekt w Marsylii

0

@Arden a mnie bawi twoja radość z niszczenia klubu. Ten transfer to działanie na szkodę klubu, FAKT nie opinia

0

@supraomnes1 nie, to prawda. Tylko Mbappe ma 20mln premii co rok
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/

0

@blakkudium za każdym razem tak piszą a wychodzi inaczej

0

@Arden i co miał już teraz odejść? Teraz pewnie już odpuści ale za rok może być gorzej

0

@Litman Perez się z nas śmieje teraz najpewniej

1

@don'T.R.I.P.e ty poczekaj ile będzie zarabiał.... i to progresywnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?