BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Lisuu07 Cancelo nie jest potrzebny i to kolejne przepalone pieniądze. Ale Laporta napewno zrobi wszystko żeby on i Felix tu znowu trafili
4
Jego sprzedaż to dobra decyzja, Julian nie ma wielkiego talentu i nie przeskoczy pewnego poziomu więc nie ma sensu go trzymać na siłę bo byłby trzecim/czwartym wyborem. Byłby poprostu solidnym zmiennikiem których już mamy.
LO: Balde, Martin, Valle, Faye
PO: Kounde, Fort, Valle
Mamy dobrze obsadzone boki obrony więc dobrą decyzją było spieniężenie go
0
@Coltrane Olmo kosztem Gundo to nieporozumienie
3
@Coutinho007 mieliśmy kompetentną dyrekcję sportowa ale odeszli przez Laporte. Najważniejsza jest zmiana prezydenta bo to on zatrudnia ludzi i podejmuje najważniejsze decyzje
1
@Kibicodlat5 Gundo za Fermina i Casado z Bernalem. Fermin wróci później po IO
1
@Faro gościu napisałeś 5 sezonów a w City grał 1,5 sezonu i nieźle się zapowiadał, u nas pierwsze pół roku miał bardzo dobre ale zaliczył zjazd po dłużej pracy z Xavim
1
@Faro jakie 5 sezonów w City xd
3
Chyba najbardziej optymalna decyzja, w hierarchii napastników jest za Lewym, Torresem i Victorem więc by praktycznie nic nie grał. Mam nadzieję że trafi do jednego z klubów La Ligi
2
@Erykulus nikt ci nie da takiego zapisu
0
@Emerald i tak będziemy go opłacać więc jak trener go chce to niech on próbuje....
0
@Darek_Maruszczak spoko
0
@Darek_Maruszczak zobacz ile zarabia i jak poszło wypożyczenie w Brighton, już można było zobaczyć na przykładzie podejścia Sevilli jaki będzie problem
13
Ludzie przecież nikt za niego nie zapłaci, w grę wchodzi tylko wypożyczenie z opłacaniem 3/4 jego pensji. Jeśli Flick go chwali i widzi go w szerokim składzie to niech lepiej zostanie
0
@Majkosz co trenera obchodzi za ile został kupiony? Będzie grał lepszy
0
@Pawlak1992 nie wiadomo jakby zareagował będąc na stanowisku, tak może sobie gadać z zewnątrz. Też pewnie nie chciał się przyznać do błędu
0
@ShawnC czyli nie będzie xd. Poza tym zdrowy Pedri by przyspawał zdrowego Olmo do ławki bo pod względem talentu jest deklasacja a Fermin po dalszym rozwoju zrobi to samo
0
@normasubiektywna ,,Pedri do szpitala" tymczasem Olmo
https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385
Fermin najlepiej wygląda gdy jest ustawiony jako ofensywny pomocnik blisko lewej strony a Olmo najwięcej gdy gra jako ,,10". Olmo będzie tylko do rotacji bo nie ma szans na pierwszy skład w ważnych meczach jeśli nie posypią się kontuzje
2
@czarnyMS
https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385
A Olmo dołączy do tego szpitala
8
Brawa dla chłopaków! Hiszpania w tym roku z mistrzostwem Europy i złotem na IO. Teraz niech chłopaki odpoczą i wracają bo bardzo nam pomogą w tym sezonie
2
@Pawlak1992 mówisz że Font by go nadal trzymał a u Laporty by nadal siedział gdyby nie odpalił na konferencji. Nie wiesz jakby Font zaregował jak Xavi okazał się flopem
0
@Faro było już kilka informacji że będzie negocjował kontrakt gdy ten wygaśnie xd
0
@TR3YWAY bardzo dobra informacja z mocnego źródła, tylko weź teraz przekonaj go żeby odszedł......
7
Oby odszedł definitywnie
0
To jest niepoważne
0
@Onlikox też tak myślę, ale zobaczymy co zrobi
0
@Pawlak1992 czyli Laporta zrobił to co chciał zrobić Font (:
1
@Pawlak1992 a Laporta całą kampanie oparł na Messim a gdy zawalił robotę to zabrał pomysł Fonta
0
@Iniesta997 musi sobie zbudować markę
0
Super (:
1
@Iniesta997 mam do niego trochę wątpliwości ale w porównaniu z poprzednimi prezydentami wygląda spoko. Zobaczymy, najważniejsze żeby Laporta nie wygrał