1

@Pawel13sz łatwo wywnioskować że Flick chce wahadłowego ale naprawdę klub musi mieć gdzieś jego zdanie żeby musiał interesować się nim, oczywiście jeśli ta plotka to prawda

0

@Faro ja nikogo nie atakuje tylko reaguje jak ktoś pisze głupoty że aż oczy bolą. Nie masz żadnych argumentów tylko reagujesz agresją

20

Zrozumiałbym jeszcze jeden post dla żartu ale żeby zaraz trzy? Według mnie to niepoważne

0

@ViscaelBarca2007 nie ma szans że zmieni zdanie bo co chwilę to przypomina, zresztą bardzo dobrze

5

@Faro ta i w Brighton nie potrafi się przebić do składu hahhaha, nie no teraz to poleciałeś

3

@Faro śmieszny jesteś, co chwilę piszesz farmazony że tylko śmiać się można. Sprzedałbyś Raphinhe i grał Fatim na ,,9" xd nie no hit

0

@ViscaelBarca2007 a Vinicius czy Rodrygo to jak zaczynali?
Nasza polityka transferowa to dno

1

@ViscaelBarca2007 przecież Raphinha na każdym kroku przypomina że nigdzie się nie rusza, i bardzo dobrze

2

@Arczi87 bo większość ludzi tutaj udaje ekspertów.
Wystarczy zobaczyć co pisze taki @umtiti

1

@FCBCzarnuH a ty nie znasz się na piłce

26

Trzeba nie znać się na piłce żeby chcieć się go pozbyć. Gość kocha klub i zawsze gryzie trawę na boisku. Ma świetne liczby co potwierdza udział przy bramce co 72min grając na nieswojej pozycji. Mam nadzieję że Flick go lepiej wykorzysta.
Dla kibiców nie znających się na piłce jak ktoś nie jest efektowny i nie umie dryblować to jest słaby, nie obchodzą ich liczby i wkład na boisku.
Całe szczęście że Raphinha na każdym kroku potwierdza że zostaje

7

@Faro tak a to że ma udział przy golu co 72min to już nie ważne?
https://www.fcbarca.com/118451-bramki-asysty-asysty-drugiego-stopnia-fc-barcelona-w-statystykach-podsumowanie-sezonu.html
Kompromitujesz się

0

@lucca87 już ucieka xd

0

@lucca87 nie wyróżnia się xd, nie kompromituj się

0

@ViscaelBarca2007 czyli lepiej wydać ponad 60mln na Diaza który nie imponuje liczbami a pola do rozwoju brak? Real na takich transferach zbudował bardzo mocny zespół i Nusa powinien być już dawno zaklepany

0

@escarabajo dynamiczny skrzydłowy z mocnym dryblingiem dobrze operujący obiema nogami, tworzy sporo sytuacji.
To talent do dalszego rozwoju i będzie stale podnosił swoje umiejętności, ma wszystko żeby być w przyszłości mocnym zawodnikiem tylko ważne żeby omijały go kontuzje

0

@escarabajo czekałem aż ktoś zada bezsensowne pytanie nic nie wnoszące do dyskusji. Ale już dam ci odpowiedź: obejrzałem kilka jego meczy i skróty

0

@ViscaelBarca2007 a Olmo to skrzydłowy? Zawodników na pozycje Olmo mamy sporo a na LS nie mam praktycznie nikogo chociaż w perspektywie oprócz Rodrigueza więc ten transfer miałby duży sens

2

@PuszkinFan hejt na Lewym już przekracza wszystkie granice

0

@Gaz a kto zapłaci?

2

@lucca87 a mnie śmieszy twój komentarz w którym udajesz eksperta. Gość od dawna jest uznawany za mega talent i to widać gdy się go ogląda. Liczby przyjdą z czasem

7

To jego powinniśmy kupić a nie Olmo, chcieli skrzydłowego to mogli zgarnąć duży talent za grosze to woleli wywalić kasę na niepotrzebnego Olmo. Polityka transferowa klubu leży, jeszcze brakuje żeby wywalili 60mln+ na Diaza

0

@Kuchar bo nie możemy go zarejestrować

0

@cules100pro zobacz sobie jego heatmapy zamiast patrzeć na składy meczowe

0

@Kamiloza91 spoko jest, jak chcesz to możesz wykupić płatna wersję

0

@dAvi_2 słabe źródło ale dla nas to dobra informacja

0

@cules100pro ta może jeszcze na ,,9" będzie grał. Jego pozycja to ,,10" i ofensywny pomocnik

0

@Khajio skrzydłowy hahahhaha xd, to jest ,,10" albo ofensywny pomocnik

1

@cules100pro a ty skąd wiesz że Flick chciał Olmo? Bo teraz go pochwalił xd? A co miał nowego zawodnika ośmieszyć i powiedzieć wprost że go nie chce?
Już przed transferem Olmo dał podtekst że to nie jego transfer
https://www.fcbarca.com/119920-hansi-flick-mamy-wystarczajaca-liczbe-pilkarzy-w-linii-pomocy.html
Mamy dość graczy na pozycji Olmo, do tego Flick w oficjalnie wywiadzie mówił że potrzebna jest ,,6" potrafiąca bronić

0

@korn234 ta i dlatego będzie grał xd, żałosny hejter

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?