BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hindus wcześniej widziałem jakieś info że w Juve zarabia 6-7mln netto więc pytam
1
@Fenelon jakby było 6 mln brutto to spoko ale 6 mln netto to gruba przesada
0
@krol211 to jakieś żarty chyba, a potem to zdziwienie że nikt nie chce odejść
1
@krol211 te 6mln to brutto czy netto?
5
Laporta już usprawiedliwia w mediach brak przyjścia Cancelo..... no i super (:
Cancelo nie jest niepotrzebny i jego przyjście skreśli Valle
1
Wolałbym żeby odszedł Eric niż Faye ale prędzej chyba odejdą obaj znając zarząd
0
@homeins w jakiej lepszej sytuacji? Przecież Laporta wogóle nie poprawił sytuacji tylko zwiększył długi i wyprzedał aktywa klubowe
0
@bari_94 to Laporta wypycha go na wszystkie sposoby bo Olmo nie może zarejestrować. Flick nie ma nic do gadania
0
@JohnnySilverhand ta ta a ty podobno go śledzisz, zresztą aferę na całą La Bamble zrobiłeś
0
@Ronaldinho10theking niby tak ale w ten sposób się go nigdy nie pozbędziemy
0
@homeins przecież masz napisane że to chodzi o rozłożenie jego kontraktu na kolejne lata i zarobi jeszcze więcej, jego się trzeba pozbyć definitywnie a Laporta odłoży problem na kadencję kolejnego prezydenta
11
Powiem tak, jeśli byśmy chociaż teoretycznie chcieli go kupić to musi się stać kilka rzeczy żeby ten transfer był realny:
- zaległa dźwignia i kontrakt z Nike na już
- odejścia graczy
- Milan by musiał nam pójść na rękę i zgodzić się na płatność w kilku ratach
- Leao by musiał zaakceptować niższa pensję
Krótko mówiąc: praktycznie nie ma żadnych szans. To raczej Laporta wysyła takie farmazony do mediów żeby przykryć sprawę z Gundo
0
Jeśli przedłuża kontrakt Lengleta to już kolejne jawne działanie na szkodę klubu ze strony Laporty
0
@ziomal88 za to do twojego poziomu nikt się nie zniży
0
@ziomal88 dopiero z bana wrócił troll
0
@ViscaelBarca2007 przy odejściu z Bayernu miał owiele lepsza pozycję bo wiedział że przy odejściu będzie miał oferty.
U nas pewnie zacznie jak będzie słabo szło bo Laporta zwali wszystko na niego
0
@ViscaelBarca2007 a myślisz że dlaczego Laporta nie wziął Motty albo Marqueza? Bo nie dają sobą pogrywać. Flick nie miał żadnych lepszych ofert i to jego być albo nie być na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Było wiadome od początku że nic do gadania miał nie będzie
0
@ViscaelBarca2007 Laporta i sezon przejściowy xd, o czym ty myślisz :D
0
@Gaucho xddddd
0
@MesQueUnClub96 odnoszę się do tego komentarza
0
Hahhahaha xd , Laporta sieje propagandę po całości. Wstyd
0
@Deviler jeden drugiego warty
4
@Cvzx już się na kolejną kadencję przygotowuje bo wie że ten beton znowu go weźmie
3
@Dankho94isback ludzie nawet jednego jego meczu nie widzieli a się wypowiadają
1
@MesQueUnClub96 tak cieszmy się że od lat rządzą tym klubem amatorzy i niszczą ten klub
0
Komentarz usunięty
0
Poprostu brak słów na to co się dzieje w tym klubie, Laporta nas niszczy tak jak Bartomeu, kiedy w końcu socios się obudzą i wybiorą kogoś porządnego?
3
I jak mamy naprawić sytuację jak Laporta odwala takie rzeczy?! Kolejny prezydent będzie miał bardzo ciężko to naprawić po tym co zrobił Bartomeu i teraz robi Laporta, ogarnięcie tego zajmie lata
0
@krzakov hahhaha xd, to po co pytasz chłopie :D
Szukasz widzę tylko okazji do zaczepki, chciałeś się popisać tylko zostałeś na starcie zezłomowany i zostało Ci obrażanie
0
Mam nadzieję że zostanie, jak Laporta tak poprostu da mu odejść za 3mln to znowu się skompromituje