0

@Litman Laporta nie lepszy

0

@BISHBASHBOSH Chiesa podobno chce 5mln netto więc gdzie ty go chcesz zarejestrować obecnie?

0

@MarFan tak FFP w La Liga to mem ale Laporta wiedział co robi. To jego wina że robi transfer nie wiedząc jak go zarejestrować

8

Laporta robi z nas mem! Przecież to jest kompromitacja. Zaraz pół składu sprzedamy żeby go zarejestrować

0

@MalanFCB po lewej stronie raczej będzie grać Raphinha jeśli uda się zarejestrować Olmo

2

@blakkudium to jest poprostu kompromitacja, Laporta robi z nas mem

0

Mam mieszane uczucia co do tego transferu. Z jednej strony napewno byłby wzmocnieniem ale to już nie jest ten sam zawodnik i z jakiegoś powodu Motta go skreślił na starcie a Juve chce go oddać w promocyjnej cenie. Ale żeby przyszedł to powinien odejść ktoś z ataku a na to się nie zapowiada, wtedy jeśli przyjdzie i nikt nie odejdzie to oznacza kompletne zabetonowanie awansów z La Massi na pozycje w ataku.
Na ten moment nie możemy zarejestrować Olmo i wyprzedajemy wszystko co się da żeby go zarejestrować a co dopiero jeszcze Chiesa. Obecnie jestem przeciwny temu transferowi

2

@homeins nawet przeczytać warunków wypożyczenia nie umiesz

0

@homeins poszli nam na rękę xd

2

Pozbędziemy się wszystkich i zaraz nie będzie kim grać. Odszedł już Faye i zaraz odejdzie Valle, kontuzje Araujo i Christensen a Inigo co chwilę ma urazy. Jak tak dalej pójdzie to prosimy się o problemy

2

,,W przypadku powrotu Brazylijczyka do Barcelony Verdiblancos będą mieli określony procent z kolejnego transferu zawodnika" nawet wypożyczenie musieli popsuć

0

Czyli pewnie robienie miejsca na jakiś transfer (pewnie Chiesa albo Pubill). Szkoda bo liczyłem że wywalczy miejsce w składzie zwłaszcza po świetnym presezonie. Mogli dać chociaż dłuższy kontrakt

0

@DamianBarcaCule listopad/grudzień

1

2

@Arden ze szkółki to chyba tylko Kochen ma szansę się kiedyś przebić

1

@KrwawiaceoczyVEB oby do zobaczenia

0

@gukwa czyli to Deco go sprowadził do Barcelony? Nie, to dyrekcja sportowa go kupiła a on dogadywał kontrakt i tyle. A ty skończ szkołę do pogadamy jak prostych rzeczy nie rozumiesz

0

@gukwa ty jesteś każdy? Zdanie trolli takich jak ty nikogo nie obchodzi

0

@gukwa nie jego tylko dyrektorów sportowych. Zero argumentów i pisanie farmazonów z twojej strony

0

@Faro najpewniej tak bo ma niska pensje a Betis będzie pokrywać 90%

0

@Faro nie, tu chodzi o zejście z limitu płac. Olmo zostanie zarejestrowany po wypożyczeniu Lengleta. Żeby tak poprostu go zarejestrować by musiała wejść większa gotówka jak zaległe dźwignie

0

@Faro ta kontuzja ma to do siebie że bardzo trudno ocenić czas powrotu

3

@Arden to nie jest poziom Yamala ale talent ma gigantyczny. Ogólnie to trudno kogokolwiek porównywać obecnie do Yamala pod tym względem

0

@Arden ale nie potrafią tego docenić

0

Szkoda, mam nadzieję że kiedyś wróci

1

@Dillu trzeba poczekać do wypożyczenia Lengleta

1

@Messibestplayerintheworld ciężkie pytanie, jeśli chodzi o pomocników to tak ale o cały skład to trudno powiedzieć

8

@4Fabregas4 najlepszego napastnika hahahahhaha

0

@MarshallLAW przecież przez niego przeszło dużo akcji i był bardzo aktywny. Mial nawet 4 udane dryblingi przy skuteczności 100%. Pisanie że jego występ był tragiczny jest kompletnie bezpodstawne

1

@gukwa ty jesteś nienormalny xd. ,,Transfer Deco" jaki jego transfer xd, on był jego agentem chłopie

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?