3

@Dankho94isback ludzie nawet jednego jego meczu nie widzieli a się wypowiadają

1

@MesQueUnClub96 tak cieszmy się że od lat rządzą tym klubem amatorzy i niszczą ten klub

0

Komentarz usunięty

0

Poprostu brak słów na to co się dzieje w tym klubie, Laporta nas niszczy tak jak Bartomeu, kiedy w końcu socios się obudzą i wybiorą kogoś porządnego?

3

I jak mamy naprawić sytuację jak Laporta odwala takie rzeczy?! Kolejny prezydent będzie miał bardzo ciężko to naprawić po tym co zrobił Bartomeu i teraz robi Laporta, ogarnięcie tego zajmie lata

0

@krzakov hahhaha xd, to po co pytasz chłopie :D
Szukasz widzę tylko okazji do zaczepki, chciałeś się popisać tylko zostałeś na starcie zezłomowany i zostało Ci obrażanie

0

Mam nadzieję że zostanie, jak Laporta tak poprostu da mu odejść za 3mln to znowu się skompromituje

1

@sergio5 tylko u nas pozbywanie się najlepszego gracza i dużego talentu żeby przewalać kasę na graczy typu Olmo

1

@Bagsik88 gość się tylko kompromituje w tym temacie tak jak dzisiaj z rana, szkoda czasu na niego

0

@FCB24 a ten by odrzucił xd :D

2

@Bagsik88 po co wy wogóle z nim gadacie na ten temat?

1

@Gaucho wstawaj, zesrałes się

9

Lepiej żeby został bo i tak wiadomo że Laporta przewali tą kasę. Nikogo nie kupiliśmy na DM to Christensen się przyda przy dużych brakach na tej pozycji

8

@mightyanaldevastator xd, ten by ofertę 25mln zaakceptował (:

1

@mightyanaldevastator najpierw pisze bzdury a potem nie ma jak obronić tego co napisał, typowe

1

@Dejmet chyba lepiej że zszedł niż miał złapać poważniejszy uraz? To początek sezonu i lepiej nie ryzykować tym bardziej że prowadziliśmy

0

@mightyanaldevastator xd, czyli nadal nie masz argumentów

0

@mightyanaldevastator tak pozbądźmy się wszystkich liderów w szatni i grajmy samymi młodymi, co może pójść nie tak?
Już nie wspomnę że to nasz najlepszy pomocnik

1

@Derean Balde miał wczoraj dwa udane dryblingi (skuteczność 67%), nie wiem skąd u was te przekonanie że nie umie. Nie każdy ma drybling jak Neymar

0

@MalanFCB wiesz o Casado to byłem spokojny ale nie myślałem że tak dobrze się zaprezentuje bardzo młody Bernal (:

0

@Nazio_87 to zależy od pensji ale jeśli by mało zarabiał to tak

2

@626 Guido i Ndidi np., bardzo by pasowali, zwłaszcza Nigeryjczyk

0

@Pedri16Future wtedy sprzedać Pene ale Wojtek raczej za drogi na rezerwowego

1

Teraz się obudził xd, jak już praktycznie wszystkie opcje w naszym zasięgu się skończyły. Teraz już nie ma szans bo nawet byśmy go nie zarejestrowali, na ten moment nie ma jak zarejestrować Olmo

2

Bernal to ogromny talent i za kilka lat jeśli nie przytrafią mu się poważne kontuzje to będzie topem na swojej pozycji

0

@krzakov nadal nie odniosłeś się do odpowiedzi na pytanie tylko obrażasz. Do każdego się rzucasz że nic nie wie ale sam nic mądrego nie piszesz tylko cały czas obrażasz

0

@inFamous Gundo zdementował te informacje

0

@Mistrzgry1 nie wiem czy się z ciebie śmiać czy Ci współczuć.
,,Haha teraz hit piszesz o małych pensjach a jako przykłady piłkarzy ktorzy mogą przyjść za darmo podajesz Muani, Thuram, Ndicka??? Myślisz że oni by przyszli do nas za przysłowiowy worek gruszek" sam żeś się chłopie wyjaśnił, pomysł chwilę kto przyszedł zamiast ich i ile zarabiają a za darmo nie przyszli
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
Zachowujesz się jak typowy beton wyborczy i będziesz wiecznie zadowolony mimo że zarząd niszczy klub

0

@krzakov nawet czytać nie potrafisz a o myśleniu nie wspomnę. Nadal się nie odniosłeś do odpowiedzi ale to było wiadome bo nie masz nic mądrego do powiedzenia

0

@Mistrzgry1 totalne bzdury, zachowujesz się jak typowy wyborczy beton.
W tej lidze jest taka konkurencja że gra w pucharach jest niezagrożona, było dużo opcji do wzmocnienia składy za darmo jak Thuram, Kolo Muani, Ndicka itp. a my woleliśmy ciężkie pieniądze przewalać a wyników i tak nie ma.
Te twoje gadanie o 7-8 miejscu jest śmieszne i bezpodstawne.
Twoja logiką to lepiej teraz udawać potęgę a później mieć ogromne problemy bo to właśnie robi Laporta, wszystko pod swoją kadencję a potem to już nie jego sprawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?