BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krzakov śmieszny jesteś xd, wpisz sobie w neta co to znaczy sezonowiec bo już się kompromitujesz.
,,Alcantara grał kiedyś w FCB" hahhhahahha xd, ta nie wiedziałem xd.
Nadal nie odniosłeś się do odpowiedzi na twoje głupie pytanie ale wsumie nigdy tego nie robisz tylko zaczynasz wyzywać bo nie masz o niczym pojęcia
4
@Pawel13sz ten zarząd to mem. Oby Gundo twardo się trzymał swojej decyzji
0
@David_Martin to już raczej sytuacja awaryjna
0
@HypeR bardzo wątpliwe że Flick przy tylu kontuzjach tak zaryzykuje na początku. Nie bez powodu tak naciskał na rejestrację Inigo już teraz. Najpewniej wyjdzie Christensen z Casado
0
@ShawnC ta a potem problem w połowie sezonu bo nie może grać. Zarząd najpierw kupuje a potem się zastanawia jak go zarejestrować
0
@DonJuanMarquez nie
2
Jeśli to próba wypchnięcia Gundo to niech ten zarząd poda się do dymisji bo to kompromitacja
2
@Jorginho po pierwsze skład będzie jasny przed meczem.
Po drugie przeczytaj jeszcze raz ten skład
0
@FcPortoFan1999 jak podwyższy klauzulę to nie
1
@Ronin47 ma wolne po Euro i IO
0
@Pawel13sz nawet nie strasz
0
@lntrowertyk nie jest zarejestrowany
0
@FcPortoFan1999 i tak nie będzie nasz
0
@priest9999 nie jest zarejestrowany
0
@ShawnC Flick powiedział na konferencji że nie jest gotowy
0
@Pawel13sz niby po co im Nico?
0
@zygzakmaklini Flick powiedział że nie zagra bo dopiero wyzdrowiał i za mało trenował
19
Świetna informacja. Ale Flick już mówił że nie jest gotowy i nie zagra z Valencią, dobrze że nowy trener nie chce przyśpieszać powrotów graczy jak Xavi
2
@Pnog37 nie jest zarejestrowany
1
@Messibestplayerintheworld to raczej zagrywka żeby wynegocjować lepsze warunki
0
@lucca87 jeśli się kogoś nie obserwuje ani nic o nim nie wie to nie pisze się takich głupot. Zresztą co ja będę tłumaczył, ty byś 70mln na Diaza przewalił
0
@krzakov dobra już wiem o co chodzi. Nie potraficie zaakceptować faktów więc chodzi wam o to że Thiago odszedł z Barcy lata temu.
0
@Mistrzgry1 co ja bym zrobił?
- budowałbym kadrę z tego co mam albo polegał na tanich wzmocnieniach
- nie sprzedawałbym klubowych aktywów
- szukałbym nowych źródeł zysków, sponsorów itp.
- wprowadziłbym zdrową drabinkę płacową i pozbył się niepotrzebnych graczy
.........
Laporta nie poprawił sytuacji tylko ciągnie nas w dół jeszcze bardziej
0
@Mistrzgry1 a chociaż trochę się interesujesz nasza sytuacją czy czytasz wywiady Laporty tylko? No chyba że wierzysz że pieniądze z nieba nam spadną (:
Poczytaj trochę ich wywiadów to będziesz wiedział
0
@lucca87 słabe? Nie no chłopie xd
0
@Messibestplayerintheworld to nie
0
@Messibestplayerintheworld ogólnie czy biorąc pod uwagę kontuzje?
0
@Messibestplayerintheworld Laporta napewno wywali wszystko co może na transfery więc pewnie tak, nie zdziwię się nawet jak znowu powróci temat Neymara (:
Tyle dobrze że Diaz odpadł
2
@Messibestplayerintheworld ja chciałem Doue i Nuse ale na obydwu już zapóźno.
W naszej sytuacji wywalanie kasy na półśrodki to idiotyzm, jak nie udało się z Nico to nikogo nie kupować
10
@Messibestplayerintheworld Mitoma i Adeyemi nie no ludzie lepiej nikogo nie kupować. Chiesa po kontuzji to cień samego siebie to też odpada