0

@krzakov śmieszny jesteś xd, wpisz sobie w neta co to znaczy sezonowiec bo już się kompromitujesz.
,,Alcantara grał kiedyś w FCB" hahhhahahha xd, ta nie wiedziałem xd.
Nadal nie odniosłeś się do odpowiedzi na twoje głupie pytanie ale wsumie nigdy tego nie robisz tylko zaczynasz wyzywać bo nie masz o niczym pojęcia

4

@Pawel13sz ten zarząd to mem. Oby Gundo twardo się trzymał swojej decyzji

0

@David_Martin to już raczej sytuacja awaryjna

0

@HypeR bardzo wątpliwe że Flick przy tylu kontuzjach tak zaryzykuje na początku. Nie bez powodu tak naciskał na rejestrację Inigo już teraz. Najpewniej wyjdzie Christensen z Casado

0

@ShawnC ta a potem problem w połowie sezonu bo nie może grać. Zarząd najpierw kupuje a potem się zastanawia jak go zarejestrować

0

2

Jeśli to próba wypchnięcia Gundo to niech ten zarząd poda się do dymisji bo to kompromitacja

2

@Jorginho po pierwsze skład będzie jasny przed meczem.
Po drugie przeczytaj jeszcze raz ten skład

0

@FcPortoFan1999 jak podwyższy klauzulę to nie

1

@Ronin47 ma wolne po Euro i IO

0

@Pawel13sz nawet nie strasz

0

@lntrowertyk nie jest zarejestrowany

0

@FcPortoFan1999 i tak nie będzie nasz

0

@priest9999 nie jest zarejestrowany

0

@ShawnC Flick powiedział na konferencji że nie jest gotowy

0

@Pawel13sz niby po co im Nico?

0

@zygzakmaklini Flick powiedział że nie zagra bo dopiero wyzdrowiał i za mało trenował

19

Świetna informacja. Ale Flick już mówił że nie jest gotowy i nie zagra z Valencią, dobrze że nowy trener nie chce przyśpieszać powrotów graczy jak Xavi

2

@Pnog37 nie jest zarejestrowany

1

@Messibestplayerintheworld to raczej zagrywka żeby wynegocjować lepsze warunki

0

@lucca87 jeśli się kogoś nie obserwuje ani nic o nim nie wie to nie pisze się takich głupot. Zresztą co ja będę tłumaczył, ty byś 70mln na Diaza przewalił

0

@krzakov dobra już wiem o co chodzi. Nie potraficie zaakceptować faktów więc chodzi wam o to że Thiago odszedł z Barcy lata temu.

0

@Mistrzgry1 co ja bym zrobił?
- budowałbym kadrę z tego co mam albo polegał na tanich wzmocnieniach
- nie sprzedawałbym klubowych aktywów
- szukałbym nowych źródeł zysków, sponsorów itp.
- wprowadziłbym zdrową drabinkę płacową i pozbył się niepotrzebnych graczy
.........
Laporta nie poprawił sytuacji tylko ciągnie nas w dół jeszcze bardziej

0

@Mistrzgry1 a chociaż trochę się interesujesz nasza sytuacją czy czytasz wywiady Laporty tylko? No chyba że wierzysz że pieniądze z nieba nam spadną (:

Poczytaj trochę ich wywiadów to będziesz wiedział

0

@lucca87 słabe? Nie no chłopie xd

0

0

@Messibestplayerintheworld ogólnie czy biorąc pod uwagę kontuzje?

0

@Messibestplayerintheworld Laporta napewno wywali wszystko co może na transfery więc pewnie tak, nie zdziwię się nawet jak znowu powróci temat Neymara (:
Tyle dobrze że Diaz odpadł

2

@Messibestplayerintheworld ja chciałem Doue i Nuse ale na obydwu już zapóźno.
W naszej sytuacji wywalanie kasy na półśrodki to idiotyzm, jak nie udało się z Nico to nikogo nie kupować

10

@Messibestplayerintheworld Mitoma i Adeyemi nie no ludzie lepiej nikogo nie kupować. Chiesa po kontuzji to cień samego siebie to też odpada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?