0

@Arcybiskup nie zauważyłem ale to nie oznacza że ma grać odrazu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@cules100pro powaliło mi się xd

0

@HypeR Cubarsi wróci później po IO

-------------------Ter Stegen
-----------Kounde---Inigo---Faye
------------Christensen---Casado
----------Yamal---Gundo---Raphinha
----------------------Lewy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 dla nas świetna informacja

0

@Pawel13sz ta trójka to dwóch ofensywnych pomocników i ,,10" między nimi, zresztą w trakcie meczu formacja jest czasami zmieniana

0

@AlexDark00 Roque zabrali 19, ma dostać inny numer jeśli zostanie.
Masz jakąś informację że Ansu zabierają numer? W Pucharze Gampera jest z 10 na liście

0

@Pawel13sz ofensywny pomocnik a nie LS

0

@AlexDark00 Ansu go ma

2

@Gaucho Leao xd, ciekawe czym zapłacimy (:

0

@mekston napisałem że już pewnie za późno

1

@doc Doue jest do wzięcia za podobna kasę i można rozłożyć na raty, ale pomarzyć można z tym zarządem. Ale już pewnie zapóźno

0

@Derean była mowa w mediach że jeśli pójdziemy po Nico to trzeba zaciągnąć kredyt bo kasy nie mamy.
Sprawa z Nike się przeciaga i nie wiadomo kiedy będzie gotowe

0

@Derean dlatego żeby wpłacić klauzulę za Nico potrzebny jest kredyt? Ludzie tu są naprawdę zaślepienie propagandą

0

@Pawel13sz w trakcie meczu jest zmieniana formacja, momentami gramy jednym wahadałem a później dwoma. Valle świetnie to pokazał

1

@KrychaFCB bo tak jest. Po transferze Olmo bez dużych sprzedaży nie ma szans na ten transfer a nikt nie chce odejść. Nawet nie stać nas na wpłacenie klauzuli tylko potrzebny jest kredyt. Już po tym filmiku z Nico temat jest praktycznie zamknięty

1

@Pawel13sz po zakupie Olmo już praktycznie pewne jest że przechodzimy na nowoczesne schematy i nie będziemy grać skrzydłami tylko tak jak w presezonie ofensywnymi pomocnikami i wahadłami

2

4

Komentarz usunięty

0

@ziomal88 teraz będzie za mną łaził bo jesteś wyjaśniany na każdym kroku xd. Zero argumentów tylko obraża każdego w komentarzach xd

0

@ziomal88 najpierw wyskoczył z Rodrim a teraz z Messim xd, żałosny jesteś.
Ty argumentujesz Olmo tylko na podstawie jednego turnieju chłopie xd

3

,,W swoim schemacie gry zawsze pokazywał chęć stawiania na graczy o solidnym profilu defensywnym, potrafiących włączać się do ataków" przecież Faye świetnie pasuje a my się tym gościem interesujemy

0

Już Laporta robi podchody żeby wytłumaczyć sprzedaż Faye, to jest prawie pewne po zakupie Olmo bo trzeba jakoś na niego zarobić. Wielka szkoda ale najpewniej odejdzie, oby został

0

@Faro Eric ta samą sytuacja co Fermin a Christensen najpewniej zagra w obronie

7

@azysko to była tylko reklama na sprzedaż. Nikt go za darmo nie chce a co dopiero za niego płacić

1

Znowu wypożyczenie..... czyli pewnie się go do końca kontraktu nie pozbędziemy

0

@ziomal88 jakie argumenty xd? Bo jeden turniej miał lepszy? Nie rozśmieszaj mnie

0

@ziomal88 nie no nie mogę hahahaha xd.
Olmo nie jest i nie był na poziomie Gundo, narazie Olmo będzie grał bo jest kilka kontuzji i jeszcze nie wszyscy wrócili ale później będzie miał problem

0

@Messibestplayerintheworld mam nadzieję że definitywnie a nie znowu wypożyczenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?