0

0

@HypeR nie ta pozycja

0

@blakkudium
- Valle gra jako prawe wahadło u Flicka
- Eric i Christensen najpewniej będą sporo grać na DM
- Araujo do grudnia kontuzja
Jest miejsce, jeszcze by się przydało pozbyć Inigo bo pozostanie jego kosztem Faye to głupota

0

@MesQueUnClub_87 ty poczekaj aż się dowiemy ile będzie zarabiał..... i to progresująco

0

@kanver_ Romano pisał co innego a jest najlepszym źródłem

0

@ShawnC nie wiadomo czy Ansu by grał jako ŚPO, LS czy nawet N. Nawet jeśli by grał jako LS to tylko chwilowa zmiana ustawienia a po drugiej stronie ŚPO.
Raphinha grał w obu meczach jako ofensywny pomocnik i ,,10" czyli wreszcie na nominalnej pozycji

0

@ShawnC nie powołał też nikogo na tą pozycję ani nie próbował zrobić skrzydłowego z ofensywnych pomocników

0

@krol211 masz inne opcje? Tylko wystawienie któregoś z nich ma szansę jakoś tą dziurę załatać

0

@MesQueUnClub_87 pasjonujące

0

@Drozdu7 nie gramy skrzydłami u Flicka więc po co? Kolejny często kontuzjowany zawodnik blokujący miejsce młodym. To już nie ten sam zawodnik

1

@Arden ciekawe czy zostanie z nami dłużej

0

@MesQueUnClub_87 ŚO to nie jest tak ważna pozycja jak DM, Cubarsi też ostatnio spory spadek formy więc odrazu do podstawy nie wróci

0

@Barcasub miał bardzo dobry sezon w Gironie i w ustawieniu 2DM może się dobrze odnaleźć

0

@MesQueUnClub_87 nie chodzi mi o Casado, on ma inne zadania boiskowe. Chodzi mi o typową ,,6" która będzie trzymać pozycję a jedynym takim nominalnym graczem jest Bernal

0

@blakkudium nie byłoby spoko kwotą, trzeba go tu zatrzymać

1

Już się zaczyna xd, nikt normalny nie będzie opierał tak ważnej pozycji na 17latku w ważnych meczach. Najpewniej Eric i Christensen będą tam często grać z powodu braków kadrowych. Po wywaleniu kasy na Olmo temat transferu DM upada więc nie dziwią mnie takie newsy

0

@JohnnyBarca sprzedanie takiego talentu za grosze to idiotyzm, co z tego że popełnia błędy? Robi to coraz rzadziej a szkółka jest od szkolenia a nie robienia wyników. W presezonie nie popełnił żadnego błędu i bardzo dobrze się pokazał, szkoda tylko urazu bo przez to mało zagrał.
Co z tego że obrona jest obsadzona? Nie można jej ulepszać? Christensen i Eric mogą często grać na DM przez braki na tej pozycji a Kounde będzie balansował między PO i ŚO a Araujo wróci w grudniu.

0

@blakkudium jego sprzedaż to byłby idiotyzm ale trzeba jakoś zarobić na transfer Olmo więc pewnie Laporta znowu się skompromituje

0

Jeszcze jego tu brakuje......

1

@ShawnC ale każdy wie że jesteśmy frajerami w negocjacjach. Wogóle to De Jong nie jest warty więcej niż 60mln

0

@ShawnC nikt normalny tyle nie da

1

50mln i jest wasz. Tylko szkoda że gość chce przeczekać kontrakt

0

0

@tbas akurat teraz był zdrowy

0

@Nazio_87 tak

1

@Coutinho007 nie grał jako skrzydłowy i bardzo dobrze to było widać

0

@luka1995 transfer Olmo praktycznie wyklucza inne wzmocnienia chyba że po kosztach więc Flick napewno zadowolony nie będzie

0

@juarez no ręce opadają że zarząd nie konsultuje z trenerem transferów (:

0

@Azi a mnie nie interesuje że nie rozumiesz najprostszych rzeczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?