BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Iniesta997 Ciria też mocno krytykuje Laporte ale nie jest tak medialny. Nawet nie ma co się łudzić że wygra bo socios wybiorą tak jak zwykle.
Z Font-Laporta to wolę Fonta bo klub nie przetrwa kolejnej kadencji Laporty..... nie wiem czy przetrwamy obecną
0
@Onlikox Marc Ciria
https://www.fcbarca.com/116801-kim-jest-marc-ciria-czlowiek-ktory-chce-zostac-prezydentem-fc-barcelony.html
Zdecydowanie najlepszy kandydat
0
@peetwithbarca w teorii tak ale Julian pewnego poziomu nie przeskoczy więc wolałbym dostać teraz więcej bo według mnie nie ma szans że wróci bo mamy dość rezerwowych.
Klauzula odkupu też napewno będzie wyższa
0
@Hiroshima ofensywny pomocnik/,,10" ale jeśli nie będzie kilku kontuzji to nie ma szans na pierwszy skład w ważnych meczach
0
@626 Olmo nie był wogóle potrzebny bo mamy graczy na tą pozycję ale jego zakup to już przypieczętowanie nowoczesnej gry bez typowych szarpiących skrzydeł. Ale pewnie Laporta będzie się starał zatrzymać Joaos bo po filmiku Nico jego temat jest zamknięty
2
Dobrze powiedział
0
@626 w presezonie nie graliśmy skrzydłami tylko ofensywnymi pomocnikami
0
@blakkudium nie jest źle, i tak będzie na plus. Ale trochę słaba perspektywa że nie ważne ile zarobimy to i tak nie zostanie mądrze wydane
0
@blakkudium przecież on ma co chwilę kontuzje, nie dość że kupili za tyle kasy szklanego Olmo to jeszcze Comana do tego xd. To jest blokowanie zawodników ze szkółki
0
@blakkudium widziałem coś że 9mln podstawy i negocjują zmienne żeby było więcej tylko fakt że chcą opcje odkupu obniża cenę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@blakkudium dobry zarobek na niepotrzebnym zawodniku..... tylko oby tego nie przewalili na Cancelo, już i tak tyle kasy wywalili na niepotrzebnego Olmo
18
Dobra okazja na zarobek bo u nas byłby tylko czwartym wyborem. Tylko po co ta opcja odkupu, lepiej więcej zarobić bo nie wiem po co miałby wracać
6
@Messibestplayerintheworld (⚆_⚆)
1
Kolejne farmazony. Gość jedzie z żoną odpocząć a tu że zaraz może kontrakt negocjować, jego żona już raz wyśmiała te plotki.
Nawet zadajmy sobie pytanie po co on ma niby tam iść? Ani to lepszej kasy ani gry w LM.
Nawet nie wiem po co miałby iść do Arabii, tak zaraz ktoś napisze że kasa ale jest jeszcze wstanie grać na topowym poziomie a Arabia napewno zaczeka ten rok czy dwa
0
@Herato mają naprawdę mocny i perspektywiczny skład więc jeśli nie wygrają nic to nie wiem co o tym myśleć
0
@ziomal88 teraz z Rodrim poleciał xd, się właśnie sam ośmieszyłeś
0
@Kapitan9 to w funtach, czyli 50mln euro. 60mln to jest za niego maks więc nie ma szans że więcej dostaniemy zwłaszcza przez jego pensję.
Sugerowanie się wartością transfermarkt jest niepoważne w tym temacie
5
Miał dobry sezon to jest szansa go spieniężyć, przy dobrej ofercie sprzedać.
Martin pokazał że nadaje się na solidnego zmiennika Balde.
Faye bardzo dobrze się pokazał grając na ŚO, LO.... i lewym wahadle więc spokojnie będzie dla niego miejsce.
Valle świetnie wykorzystał szansę na prawym wahadle więc na prawej stronie on, Kounde i Fort zabezpieczą pozycję.
J.Araujo nie jest potrzebny więc mamy szansę zarobić na niepotrzebnym zawodniku
1
Przecież Faye grał mało bo miał uraz stawu skokowego przez który opuścił mecz z Olotem i City więc co miał zaraz grać w podstawie? Robienie afery z niczego. Zobaczymy kto odejdzie ale jest prawdopodobne że odejdzie bo Laporta chce go spieniężyć ale Flick może to zablokować.
Lenglet grał żeby spróbować się go pozbyć
1
@blakkudium no nie ma zbyt dużego wyboru, a jak już jest to bardzo kosztowny
0
@mielniczas w większości wychodzi na moje, może wam się nie podobać moją opinia, nie zawsze mam rację ale bez przesady, zobacz sobie moje wcześniejsze komentarze i zobacz ile wychodzi że miałem rację. To że uważam że Eric i Christensen będą grać na DM to moja opinia, oczywiście że bym chciał żeby Bernal zszokował i nagle w tak młodym wieku wymiatała w LM
0
@Rifek już wiesz co to?
0
@Arczi87 to fanboy Olmo, szkoda czasu na niego
0
@ziomal88 wyszedł z nory troll xd
0
@Faro xd a ty byś wszystko pod Fatiego ustawił (:
Wyjdź samymi dzieciakami w LM to zobaczymy gdzie zajdziesz
0
@HypeR jest ale nie aż tak
0
@krol211 pytam jeszcze raz, masz inne opcje?
0
@Barcasub kwestią trenera
0
@blakkudium chyba Flick nie ma za bardzo innego wyjścia ale według mnie by się sprawdził