BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ronaldinho10theking
@Patolodzi
Ten kolega każdego wyzywa od sezonowców nawet nie wiedząc co to znaczy. Według jego logiki powinniśmy być wiecznie zadowoleni mimo że każdy widzi co odwala zarząd
0
@kuz na licencji rezerw będzie grać czasami
0
@tribo nie ma szans, przecież gość jest za młody a rejestracja w pierwszym zespole nie pozwoli mu grać w rezerwach
0
@Faro tak tak xd
0
@Faro nadal nie napisałeś. Trollem jesteś Ty bo za każdym razem zostajesz zezłomowany argumentami i tylko wyzywasz xd
0
Komentarz usunięty
0
@Faro co ty gościu piszesz znowu?
0
@blakkudium myślałem że będzie grał na licencji rezerw ale jak widać bardzo zaimponował Flickowi. Pewnie teraz odejdzie Roque bo już w presezonie przegrał rywalizację z Victorem
0
@PatrykBarca w nowoczesnym graniu jest duża wymienność pozycji, już w presezonie Raphinha grał w jednym meczu jako RAM, LAM i CAM
0
@swiergol2 teraz będzie blokował xd. No widzę że nie potrafisz myśleć samodzielnie skoro łykasz wszystko z propagandowej tuby Laporty
0
@swiergol2 no tak bo nie potrafisz sam pomyśleć xd. Żyj dalej w swojej bajce i łykaj tą propagandę Laporty
2
@xvcWinterSoldier transfer Olmo raczej nie pozwoli mu zostać ale zobaczymy. Jeśli chcemy go wypożyczyć to musi być zarejestrowany więc nie można się tym kierować
0
@drze umiesz czytać?
0
@krol211 dziwna sprawa
5
@krzakov Thiago całą karierę trenował z najlepszymi trenerami na świecie i ma dużo doświadczenia. Widać było podczas meczy w presezonie jakim jest wsparciem dla młodych i oni sami chwalili go w wywiadach że jest dla nich dużym wsparciem i sporo się od niego uczą.
Sam Flick bardzo go chciał i co chwilę go chwalił.
0
@Pawel13sz nie LS tylko ŚPO bliżej lewej strony
3
Wielka szkoda że nie chciał zostać bo jego obecność dużo dawała
0
@Arczi87 ludzie tutaj łykają to propagandę i im nie przetłumaczysz
0
@swiergol2 hahhahhaa xd, łykacie wszystko jak pelikany. Faye zbierał u Flicka świetne recenzje i sam Flick zablokował jego transfer przed presezonem bo chciał go sprawdzić ale przytrafiła się kontuzją.
Faye odejdzie tylko przez Laporte który szuka łatwej kasy na spłacenie swoich głupich transferów
0
@krol211 nie wiem nic o tym. Już na początku było info że Thiago nie ma chęci na tą robotę i robi to tylko ze względu na prośbę Flicka. Szkoda że tylko na presezon
0
@Cule1234 szkoda że nie zdecydował się zostać
0
Ufffff, chociaż tyle dobrego
2
Niestety wszystko wskazuje że zostanie sprzedany. Trzeba czekać do wyborów prezydenckich, kupujemy kota w worku z Brazylii za ponad 30mln (i chcemy się już go pozbyć) i na dodatek kupujemy niepotrzebnego Olmo za 60mln, a sprzedajemy za marne 10mln bardzo duży talent świetnie pasujący do formacji Flicka
0
@626 już nie będę dyskutować kto powinien mieć jaką klauzulę ale tak problem jest że każdy dostaje zaporowe klauzulę
1
@Ramek De Jong nie stał obok topki pomocników, pisząc tak obrażasz graczy którzy są w tej topce
3
Tak tak, napewno po 6 latach odpali (:
Jakby była okazja go sprzedać to byśmy go sprzedali i tyle tylko sytuacja wygląda tak że De Jong chce odejść za darmo po kontrakcie i nie ma zamiaru nawet negocjować kontraktu a co dopiero odejść. To news wypuszczony żeby spróbować uspokoić sytuację między klubem a zawodnikiem
0
@Greenalley już raz zablokował jego transfer bo chciał go w presezonie. Flick nie ma nic do gadania przy planowaniu kadry. Faye to jest też gracz do dalszego rozwoju i nie będzie już teraz grał w pierwszym składzie
0
@Faro nie no ludzie xd. Nasz najlepszy zawodnik w poprzednim sezonie który przyszedł za darmo jako zdobywca trypletu z City gdzie był kluczowym graczem. Ty czytasz co piszesz? To co teraz powiesz o Fatim?
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
1
@Pawel13sz mydlenie oczu, nawet jakby miał nie grać to by go zarejestrowali gdyby mogli. Poprostu nie ma jak go zarejestrować
0
@626 i powtórka jak z Neymarem (:
Takie klauzulę się daje jak piłkarz jest nie na sprzedaż, jeśli klub ma zamiar go w najbliższym czasie spieniężyć to kwota powinna być niższa