0

@kuz nie ma sensu z tym gościem rozmawiać. Nie dość że to fanboy Laporty to jeszcze Bartomeu

0

@gukwa bo nie masz argumentów i piszesz farmazony.
Na jakiej podstawie Raphinha to transfer Deco?

0

@gukwa nie potrafisz przez cały czas odpowiedzieć na jedno pytanie xd

0

Komentarz usunięty

1

@KrychaFCB jeszcze Laporta sprzeda Erica

0

@gukwa mam Ci wkleić definicję transferu? Ty nadal nie potrafisz uzasadnić dlaczego transfer Raphinhi to zasługa Deco ale chcesz żebym sprawdził co to transfer. Bym coś napisał ale szkoda bana na ciebie

0

0

Komentarz usunięty

0

@Mocher ja się zastanawiam dlaczego Flick na to pozwala, ja wiem że nie ma nic do gadania bo nie miał dobrej pozycji do negocjacji i to dla niego być albo nie być na najwyższym poziomie rozgrywkowym ale aż tak dawać sobie skład rozwalać?
Jeszcze jak Garcię zaraz sprzedadzą to dopiero będzie

0

@Arczi87 na ten moment to jest próba oszukania La Ligi.... a potem będą problemy

0

@Pawel13sz co xd? Przecież gość sam się w liczbach wyjaśnił

6

Z Alarconem to chyba najlepsze rozwiązanie ale zobaczymy czy na korzystnych warunkach.
Nie podoba mi się sprzedaż Navarro ale nic na to nie poradzimy, Laporta będzie wyprzedawał talenty żeby mieć kasę na głupie transfery

0

@Lewandinho https://www.laliga.com/en-PL/clubs/fc-barcelona/squad
Zawodnicy z numerami od 1 do 25 to zawodnicy zarejestrowani w pierwszym zespole

2

Wyrejestrują Christensena który wypada na 1-2 miesiące. To jakiś żart

0

@gukwa nie wiesz, niby jak ten transfer to zasługa Deco? On był tylko agentem Raphinhi ale co ja będę Ci tłumaczył. I tak nie zrozumiesz

0

@gukwa czyli nic nie wiesz. Napisał farmazon którego nie umie obronić, standard

0

@gukwa jest normalnie napisane ale twój poziom wiedzy nie pozwala Ci tego nawet zrozumieć. Odpowiesz czy się boisz?

0

@gukwa nie umiesz czytać?

0

@BISHBASHBOSH już od miesiąca to słyszę

0

@gukwa na jakiej podstawie dzięki Deco tu gra?

1

@patrykzmc2000 hahahhaha xd

1

@krol211 są tutaj fanboye Laporty

0

@doc kolejna osoba odchodzi bo nie chce wiązać swojego nazwiska z cyrkiem Laporty ale socios i tak nic nie zrobią

0

@gukwa napisałeś że to transfer Deco nie mając pojęcia co piszesz a jak zostałeś zgaszony to tylko bana zarobiłeś za ,,kulturę" wypowiedzi

0

@BISHBASHBOSH jakoś się nie zapowiada żeby się wyrobili z tymi dźwigniami

0

@BTW to wyobraź sobie co by zrobił Laporta bez tych ograniczeń. Potężne zyski? Tak ale za kadencji Laporty wogóle nie zmniejszyliśmy długów tylko się jeszcze zwiększyły a Laporta wyprzedał klubowe aktywa i przez to zmniejszył dochody. Tych kredytów nie da się spłacić

0

@BTW gdyby nie widełki laligi to by nas do bankructwa doprowadził. Laporta ponosi tu 100% winy za tą sytuację. Gdyby Gundo nie zgodził się odejść to na 100% byśmy go nie zarejestrowali

0

@adrian89 pierwsze słyszę, bzdury totalne

0

@Litman Laporta nie lepszy

0

@BISHBASHBOSH Chiesa podobno chce 5mln netto więc gdzie ty go chcesz zarejestrować obecnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?