- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1375 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1375 Culés
3
Czy wiadomo kiedy może wrócić Fati? Tak jestem nienormalny i dalej mam mokre sny, że Flick go odbuduje. Nie jestem w stanie wymazać z pamięci tego co on wyprawiał za wczesnego Koemana. Największy nasz talent od czasu Messiego ewentualnie Bojana.
@Faro
2
@lntrowertyk Gdzie on do Yamala. Jedyne co miał lepsze od 17 latka to wykończenie, więc jaki on największy talent?
3
@Arden to nie jest poziom Yamala ale talent ma gigantyczny. Ogólnie to trudno kogokolwiek porównywać obecnie do Yamala pod tym względem
1
@lntrowertyk jedynie mignęła mi informacja na X, że we Wrześniu. Nic więcej nie wiadomo
1
@Arden no tak zawodnik bloku ofensywnego miał TYLKO lepszy strzał... Był też szybszy od Yamala i spryt w polu karnym większy.
2
@lntrowertyk Nikt normalny, nie stawia Ansu nad Yamalem, jeśli chodzi o talent. To zupełnie inny poziom. Mógłbym wymieniać i wymieniać w czym Yamal jest lepszy.
0
@Faro ta kontuzja ma to do siebie że bardzo trudno ocenić czas powrotu
2
@Arden tzn ja bardziej do tego podszedłem w ten sposób, że Fati był pierwszy, więc on jest punktem odniesienia. W sensie od Messiego do Fatiego pomiędzy nimi nie było większego talentu nie wiem czy to dobrze tłumaczę. No bo wiadomo, że zawsze będzie ktoś lepszy później to co o Yamalu też nie powiemy największy talent od czasu Messiego, bo za 20 lat może ktoś być krótszy? You know what I mean xD?
PS napisałem w poście: "Tak jestem nienormalny" więc nie musisz pisać: "Nikt normalny, nie stawia"
2
@lntrowertyk Fati spowodował swoja grą, że La Masia znowu zaczęła sie liczyć i to trzeba przyznać
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Faro dokładnie, był tym czym Limbo dla gier typu Indie :D