BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Czarny_ck ty tak serio?
4
@Wojtek57 tak i połowę sezonu leży w szpitalu pseudo ekspercie
https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385
3
@Gaudi79 nie mamy kasy żeby wpłacić 60mln odrazu, zresztą gość jest przereklamowany
0
@Herbert była klauzula ale nie skorzystał bo chce zostać
0
@Ronad10 były opcje tylko zostały zaprzepaszczone.
Był Guido za darmo, olaliśmy go, był Ndidi za darmo i to samo. Merino za promocje to nie wolimy Olmo. Było dużo opcji tylko zarząd kompletnie olał temat DM.
0
@JarekS Fermina w formie Olmo nie ruszy, w tym sezonie się jeszcze rozwinie to będzie poprostu lepszy od Olmo
8
Nie otworzy. Na ten moment nie mamy miejsca żeby zarejestrować Inigo i Roque a przecież Laporta chce przepalić kasę na nikomu niepotrzebnego Olmo który sporo zarabia
0
@Coutinho007 Olmo się z ławki nie podniesie, chyba że do szpitala
2
@TR3YWAY wolę nie kupić nikogo niż wywalić kasę na Olmo
2
Polityka transferowa kluby leży, gdyby nie La Massia nie wiem gdzie byśmy teraz byli.
Idziemy po nikomu niepotrzebnego Olmo a DM który jest poprostu potrzebny nie kupimy
0
@Faro obecnie nie mamy miejsca na rejestrację obecnej kadry. Kilka pensji wzrosło i nadal nie został podpisany kontakt z Nike i ta dźwignia
0
@krol211 nie ma szans żeby Flick go chciał
1
@MesQueUnClub96 poczekaj zaraz się okaże że 17letni Bernal będzie musiał grać....
1
@MesQueUnClub96 Casado jest ok ale on dopiero wchodzi do pierwszego zespołu a Flick preferuje grę na 2DM więc nie wiem kim my chcemy grać
1
@MesQueUnClub96 mam obawy że szukamy na szybko miejsca w FFP na..... Olmo. Na żaden transfer na DM się nie zapowiada
0
@krol211 wypożyczenie xd, jeśli się go chcieliśmy pozbyć to lepiej definitywnie
14
Do czego to doszło że trzeba liczyć że jakiś transfer się nie powiedzie. Naszym największym wzmocnieniem będzie brak transferu Olmo
0
@Cule1234 to samo pewnie z Lengletem
0
Trochę zaskoczenie bo było niby info że Flick na niego liczy..... wsumie to samo teraz jest z Lengletem, którego pozostanie byłoby bardzo dziwne.
Jeśli już pozbywamy się Oriola to jaki sens ma wypożyczenie?
0
@Kazragore to porównaj sobie treningi u Xaviego i u Flicka, jeśli nie widzisz różnicy to ja Ci nie pomogę
0
@krol211 najpierw trzeba wywalić Laporte
0
@KrwawiaceoczyVEB Alvarez kosztuje 70mln+20mln zmiennych
2
@Azazel_Pazuzu masz filmiki z treningów, do klubu razem z Flickiem doszło dużo specjalistów od przygotowania fizycznego. Poprawa będzie duża w tym aspekcie
0
@sepek też odnoszę takie wrażenie
0
@AlwaysBlaugrana oni nie mają głębi składu ani nie mają dobrze obsadzonych pozycji. Kadrowo nie mają podjazdu. Na mistrza szans praktycznie nie ma ale drugie miejsce to obowiązek
0
@AlwaysBlaugrana porównaj sobie składy. Nawet jeśli Alvarez dojdzie to co?
0
@AlwaysBlaugrana i tak kadrowo nie mają podjazdu
0
@Arkon Deco to tylko pionek, Laporta wybiera kogo kupić. Niekompetentni ludzie jak Deco są we wszystkich strukturach klubu dzięki Laporcie
1
@Arkon bo Laporta działa na niekorzyść tego klubu
0
@BISHBASHBOSH to troll, nie ma sensu z nim gadać