BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi uśmiałem się xd.
1.Co? Bolą fakty?
2.Co miałem napisać? Wejdź sobie w statystyki i zobacz czy te liczby odpowiadają kosztom sprowadzenia za ciężkie pieniądze 26latka
0
Trzeba szybko przedłużyć kontrakt bo chłopak ma potencjał i widać że się spodobał Flickowi
0
@Azi mają sens tylko trzeba umieć myśleć. Często mam bardzo bezpośrednie opinie bo jak mi się coś nie podoba to się z tym niekryje ale farmazonów nie pisze i potrafię obronić swoje opinie. Wystarczy umieć pomyśleć
0
@ziomal88 widać że się nawet nie zainteresowałeś żeby sprawdzić jak Olmo radzi sobie w klubie.
To czy będzie grał w pierwszym składzie to się okaże ale ty nie potrafisz przyjąć faktów.
0
@luka1995 dobra ale przeczytaj jeszcze raz swój wpis bo sam sobie zaprzeczyłeś
0
@ferdas_rawa
- Pedri posadził na ławce Olmo grając na ,,10"
- Gundo może grać na ,,10"
- Raphinha to nie jest skrzydłowy
- Yamal w przyszłości nie będzie grał jako skrzydłowy, w La Massi grał jako ofensywny pomocnik, ,,10" i fałszywa ,,9", teraz gra na skrzydle bo ta pozycja wybacza małe doświadczenie i młodość
0
@ziomal88 jak widać trzeba być trochę mądrzejszym, niektórzy nie potrafią wyciągnąć wniosków na podstawie tego jakimi profilami piłkarzy Flick będzie się posługiwał w pierwszej kolejności
0
@Kubsoleon Yamal z biegiem kariery nie będzie skrzydłowym. Gdybyś się interesował to byś wiedział że w La Massi grał jako ofensywny pomocnik, ,,10" i fałszywa ,,9". Mało prawdopodobne że będzie później dalej skrzydłowym, teraz gra tam bo ta pozycja mocno wymacza młody wiek i brak większego doświadczenia
1
@Safrani jaka taktyka wyszedł? Formacja zmieniała się trochę w trakcie meczu z każdą zmiana.
Na początku wyszliśmy klasycznie 4-2-3-1 z ofensywnymi pomocnikami (Roque i J.Araujo, nie są to ich pozycję ale Flick dużo testował) i jako ,,10" grał Torre. Później zmiany w obronie doprowadziły że przeszliśmy na 3ŚO i na prawym wahadle Valle biegał po całej szerokości boiska. Na koniec Balde zajął pozycje lewego wahadła.
Jeśli Flick będzie to kontynuował to transfer Frimponga jest bardzo potrzebny
0
@Azi rozumiem i to bardzo dobrze
0
@Azi nic mi się nie wydaje tylko podaję fakty. Ten transfer to strzał w kolano i sabotaż
0
Brawo Lipsk! Niech odrzucają dalej aż się wycofamy
0
@Azi
- nawet nie umiesz przeczytać, nie chodzi że będzie grał za nazwisko tylko że jeśli by grał to za umiejętności które nie pozwalają mu przebić się do składu jeśli nie będzie masowych kontuzji
- i co to zmienia? Co chwilę będzie na l4 i tyle będzie pożytku
0
@ferdas_rawa mamy graczy którzy mogą tam grać np. Gundo, Raphinha, Pedri, Torre, Yamal
0
@Kubsoleon jakbyś oglądał to byś wiedział
@kanver_ to czemu nie powołał żadnego skrzydłowego z La Massi? Jakby się uparł to mógłby na siłę ustawić ofensywnych pomocników na skrzydłach ale tego nie zrobił
0
@Azi
- za drogi z stosunku do jego umiejętności, kto lepszy? W tej cenie był Doue z Rennes ale już zapóźno.
- bo u Flicka nie będzie grał za nazwisko a za umiejętności
- jak wielu zawodników xd, to kupmy za tyle kasy i nawet połowy sezonu nie zagra
- gdzie ty masz te dobre liczby xd
0
@Fabik87 przecież to Laporta chce Olmo, Deco ma tylko dogadać warunki z Lipskiem
1
@Lipak przecież Olmo co chwilę ma kontuzje albo dolegliwości
2
@Cule1234 przecież ten transfer to strzał w kolano, już lepiej nikogo nie kupować.
Jeśli go kupią to pozostaje czekać do wyborów prezydenckich bo nic się tu nie zmieni jeśli klubem będą zarządzać niekompetentni ludzie
1
@Azi
- jest za drogi (kwota transferu+pensja)
- nie byłby nawet drugim wyborem do składu bo mamy lepszych graczy
- jest strasznie nieregularny
- co chwilę ma kontuzje albo dolegliwości
- słabe liczby
Mamy bardzo dużo graczy na jego pozycję, ten transfer to strzał w kolano
1
@Safrani Flick chciał Frimponga ale zarząd nie kupi kogo on chce. Już pokazał z City że nie chce grać na skrzydła tylko na wahadła
0
@barcafan1789 w tym sezonie największe szanse ma Casado, mocno liczę na Valle i Torre też bo narazie bardzo dobrze się pokazali z City.
Tu masz o Tonim
https://www.fcbarca.com/119495-made-in-la-masia-antonio-fernandez.html
0
@Kubsoleon już w presezonie Flick pokazał że nie chce grać na skrzydła tylko woli ofensywnych pomocników
0
@David_Martin ja mam nadzieję że ostatecznie nikogo nie kupimy bo tylko się można za głowę złapać na kogo oni chcą wywalić fortune
0
@Barcasub fakty, jakbyś się interesował to byś wiedział
9
@Wojtek84 transfer Olmo to strzał w kolano
0
@ziomal88 pojawił się obrońca średniaków xd. De Jonga broni na podstawie jednego sezonu w Ajaxie a Olmo na podstawie jednego Euro xd. Żałosny jesteś
0
@luka1995 chyba pomyliłeś dyskusję i przeczytaj jeszcze raz co napisałeś
0
@luka1995 jedyne co nas może uratować to brak kasy na niego (:
0
@luka1995 ten transfer to będzie porażka, Fermin bez problemu go do ławki przyspawa