BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden co w tym dziwnego xd, szkoda dyskutować
0
@kuz czyli na podstawie jednego turnieju go oceniasz. Gość jest strasznie nieregularny, co chwilę ma kontuzje albo jakieś dolegliwości, nawet liczby go nie bronią. Może czyścić buty Gundo i Raphinhi, Fermin w swoim pierwszym sezonie na tym poziomie prawie go dogonił w liczbach a Pedri go posadził na ławce.
Jak już na siłę chcemy ŚPO to już lepiej kupić Baene (tańszy, zdrowy, młodszy i ma lepsze liczby)
0
@kuz a widziałeś chociaż jak gra w Lipsku czy się podnieciacie jednym turniejem?
0
@Arden nie no ludzie, przeczytałeś co napisałem? Według tych farmazoniarzy to Flick chce już 4 kosztownych graczy.
Temat Olmo jest grzany całą kadencję Laporty i to tylko jego cel.
Czyli nie można się oburzyć jak klub jawnie przewala kasę na niepotrzebnego gracza gdy są inne pozycje do wzmocnienia?
1
@kuz to już nawet śmieszne nie jest
1
@Sparrow101 pytam czy wiesz skąd się wzięła kasa na transfery
0
@Rupert_Haubica no tak oczywiście xd
0
@Arden Flick go chce xd? Według mediów to Flick chce Nico, Frimponga, Olmo i Kimmicha, we wszystko wierzycie xd. Olmo to wymysł Laporty. Gość nie byłby u nas drugie wyborem a zaraz wywalimy 60mln na gracza bardzo nieregularnego który na dodatek często ma kontuzje i co chwilę ma jakieś dolegliwości.
To zwykle przepalanie kasy
0
@kuz Olmo to głośne nazwisko xd?
1
@Cule1234 ten zarząd to mem. Wolą nikomu niepotrzebnego Olmo
3
@Kondziubarca marnowanie pieniędzy trwa dalej
4
@Cule1234 transfer Olmo to strzał w kolano
5
@Midast rozumiem że był tam na wakacjach? Treningi nie wymagają wysiłku?
Sezon był długi a jego kadra była w finale więc jeśli czuje że potrzebuje odpocząć to niech odpoczywa.
Ferran akurat jest profesjonalista i dużo pracuje indywidualnie
1
@Hindus nie wróciliśmy, trzeba czekać na umowę z Nike i ta zaległą dźwignie
2
@Iniesta997 Oscar Gistau
0
@Sparrow101 a wiesz chociaż dlaczego?
5
@KibicBarcy84 bez niego nie ma różnicy?! Gość ma największy udział przy bramkach w poprzednim sezonie
https://www.fcbarca.com/118451-bramki-asysty-asysty-drugiego-stopnia-fc-barcelona-w-statystykach-podsumowanie-sezonu.html
Zanim się takie głupoty napisze to najpierw się proszę do edukować
0
@pacior95 nie no ludzie xd. Laporta może co najwyżej czyścić Perezowi buty. Trzeba liczyć że Laporta przegra następne wybory
1
@Arekvip xd, Raphinha charuje cały sezon a tu ci powiedzą że miał jeden mecz
0
@ikar34 Torres nie odejdzie bo nikt nie da jego kwoty amortyzacji
3
@martool2 może lekko przesadził ale też nie napisał jakiś kłamstw.
Rozumiem że nie chcecie żebyśmy mieli kiedyś tak dobrego prezydenta jak Perez?
0
@pacior95 a co kolega takiego strasznego napisał?
2
@Arden to akurat wiadomo od dawna
2
@MiGzi przecież to troll, nie ma sensu dyskutować
16
Oby udało się go pozbyć definitywnie
5
@Ronad10 jeśli go za darmo wezmą będzie dobrze xd
2
@Azi czyli jesteś za sabotażem
0
@Emerald wypisać Ci mam? Najpierw sam sobie zacznij czytać artykuły o naszej sytuacji finansowej, właśnie się wyłożyłeś bo nic nie wiesz, pewnie polegasz na propagandowych wywiadach Laporty
0
@LukaszFan nie zgadzam się, kierowanie się budowaniem kadry narodowością graczy jest bez sensu.
4
@KondiCules bo nikt nie wpłaci jego kwoty amortyzacji