0

@Arden co w tym dziwnego xd, szkoda dyskutować

0

@kuz czyli na podstawie jednego turnieju go oceniasz. Gość jest strasznie nieregularny, co chwilę ma kontuzje albo jakieś dolegliwości, nawet liczby go nie bronią. Może czyścić buty Gundo i Raphinhi, Fermin w swoim pierwszym sezonie na tym poziomie prawie go dogonił w liczbach a Pedri go posadził na ławce.
Jak już na siłę chcemy ŚPO to już lepiej kupić Baene (tańszy, zdrowy, młodszy i ma lepsze liczby)

0

@kuz a widziałeś chociaż jak gra w Lipsku czy się podnieciacie jednym turniejem?

0

@Arden nie no ludzie, przeczytałeś co napisałem? Według tych farmazoniarzy to Flick chce już 4 kosztownych graczy.
Temat Olmo jest grzany całą kadencję Laporty i to tylko jego cel.
Czyli nie można się oburzyć jak klub jawnie przewala kasę na niepotrzebnego gracza gdy są inne pozycje do wzmocnienia?

1

@kuz to już nawet śmieszne nie jest

1

@Sparrow101 pytam czy wiesz skąd się wzięła kasa na transfery

0

@Rupert_Haubica no tak oczywiście xd

0

@Arden Flick go chce xd? Według mediów to Flick chce Nico, Frimponga, Olmo i Kimmicha, we wszystko wierzycie xd. Olmo to wymysł Laporty. Gość nie byłby u nas drugie wyborem a zaraz wywalimy 60mln na gracza bardzo nieregularnego który na dodatek często ma kontuzje i co chwilę ma jakieś dolegliwości.
To zwykle przepalanie kasy

0

@kuz Olmo to głośne nazwisko xd?

1

@Cule1234 ten zarząd to mem. Wolą nikomu niepotrzebnego Olmo

3

@Kondziubarca marnowanie pieniędzy trwa dalej

4

@Cule1234 transfer Olmo to strzał w kolano

5

@Midast rozumiem że był tam na wakacjach? Treningi nie wymagają wysiłku?
Sezon był długi a jego kadra była w finale więc jeśli czuje że potrzebuje odpocząć to niech odpoczywa.
Ferran akurat jest profesjonalista i dużo pracuje indywidualnie

1

@Hindus nie wróciliśmy, trzeba czekać na umowę z Nike i ta zaległą dźwignie

2

@Iniesta997 Oscar Gistau

0

@Sparrow101 a wiesz chociaż dlaczego?

5

@KibicBarcy84 bez niego nie ma różnicy?! Gość ma największy udział przy bramkach w poprzednim sezonie
https://www.fcbarca.com/118451-bramki-asysty-asysty-drugiego-stopnia-fc-barcelona-w-statystykach-podsumowanie-sezonu.html
Zanim się takie głupoty napisze to najpierw się proszę do edukować

0

@pacior95 nie no ludzie xd. Laporta może co najwyżej czyścić Perezowi buty. Trzeba liczyć że Laporta przegra następne wybory

1

@Arekvip xd, Raphinha charuje cały sezon a tu ci powiedzą że miał jeden mecz

0

@ikar34 Torres nie odejdzie bo nikt nie da jego kwoty amortyzacji

3

@martool2 może lekko przesadził ale też nie napisał jakiś kłamstw.
Rozumiem że nie chcecie żebyśmy mieli kiedyś tak dobrego prezydenta jak Perez?

0

@pacior95 a co kolega takiego strasznego napisał?

2

@Arden to akurat wiadomo od dawna

2

@MiGzi przecież to troll, nie ma sensu dyskutować

16

Oby udało się go pozbyć definitywnie

5

@Ronad10 jeśli go za darmo wezmą będzie dobrze xd

2

@Azi czyli jesteś za sabotażem

0

@Emerald wypisać Ci mam? Najpierw sam sobie zacznij czytać artykuły o naszej sytuacji finansowej, właśnie się wyłożyłeś bo nic nie wiesz, pewnie polegasz na propagandowych wywiadach Laporty

0

@LukaszFan nie zgadzam się, kierowanie się budowaniem kadry narodowością graczy jest bez sensu.

4

@KondiCules bo nikt nie wpłaci jego kwoty amortyzacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?