BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Joopiter tak jak w Brighton? Jeśli trener go chce to ma zostać i tyle
1
@Gronek nie nie, to jest zwykły hejt. Nie musisz go uważać za najlepszego w historii ale pisanie takich farmazonów można sobie odpuścić
6
Nikt za niego nie zapłaci a wypożyczenie z pokryciem 90% pensji nie ma kompletnie sensu. Jeśli Flick chce go w kadrze to powinien zostać i tyle
0
@Gronek typowy hejter bez argumentów xd
1
@barcelona22 oznaczaj jak komuś odpowiadasz (:
Drugie miejsce jest ważne, daje grę w superpucharze i dodatkowa kasa. Na pierwsze miejsce nie ma co liczyć bo Real jest poprostu lepszy kadrowo i jeszcze dalej robią transfery
0
@MalanFCB oczywiście że wyjdzie taniej, właśnie trwa licytacja i zaczyna zbliżać się do końca, kwota nie przekroczy 50mln a Doue zarabia owiele mniej niż chce dostać Nico
0
@Arczi87 nie no kadrowo nie mamy podjazdu do Realu a oni mogą zrobić jeszcze 2-3 transfery
0
@barcelona22 mamy dobry skład, jeśli z Xavim udało się zająć drugie miejsce to teraz to jest obowiązek
1
@Arczi87 jakbyśmy mieli tyle kasy to po pierwsze powinno iść na spłatę długów (:
Nawet wtedy zakup Olmo jest bez sensu bo można by było porządnie obkupić słabo obsadzone pozycje
0
@Greenalley co xd? A widziałeś chociaż kilka meczy Olmo w Bundeslige i historię jego kontuzji? Pedri go posadzi na ławce, Fermin to samo.
Na jego pozycję mamy kilku graczy i jeszcze w szkółce, nie byłby nawet drugim wyborem.
Fermin zagrał swój pierwszy sezon na tym poziomie i grając mniej minut od Olmo zbliżył się do niego liczbami a Olmo rozegrał już swój 7 sezon w pierwszym zespole. Fermin wraz z rozwojem będzie owiele lepszy.
Ten transfer wogóle się nie broni, City go skreśliło, dla Bayernu jest opcja zapasową a my tylko dlatego że jest wychowankiem
0
@Arczi87 brak szerokiego składu to trochę skutki naszej sytuacji finansowej bo Laporta tnie koszty tam gdzie nie powinien.
Flick nie bez powodu zabrał tyle chłopaków na presezon i tyle musi wystarczyć bo Laporta woli wywalić kasę na nikomu niepotrzebnego Olmo
0
@Arczi87 powtórzę, ta logiką to pół składu jest do wzmocnienia.
Kounde i Balde to są pewne opcje.
J.Araujo jest już zweryfikowany w La Liga, nie jest to zawodnik na pierwszy skład ale jako zmiennik idealny.
Fort miał bardzo dobre wejście i może mocno zaistnieć w tym sezonie.
Faye bez problemu operuje na pozycjach LO, LŚO i ŚO
0
@borys1990 filozof xd, jeśli się ktoś zna na czymś to chyba potrafi coś takiego założyć. Nikt wam nie karze mi wierzyć, zobaczycie później
0
@mekston Romano pisał wcześniej
0
@mekston co w tym dziwnego że dla Arsenalu za drogo? Dla Chelsea to samo.
Klauzulę trzeba wpłacić odrazu i chłopak ma bardzo wysokie wymagania finansowe
0
@mekston wierzę w plotki które mają jakieś podstawy, trzeba umieć odróżnić w jakie plotki można wierzyć.
Jakiej trójki? Jest Barcola, zaraz może być Doue więc po co mają negocjować jeszcze Nico?
0
@mekston a jaki ma sens posiadanie trójki takich graczy na LS? Wogóle nie ma sensu. Teraz każdy może sobie napisać że trener go chce, jakby wierzyć mediom to Flick naciska na transfer 3-4 graczy (:
0
@partymaker jeśli chodzi o mnie to nie mam parcia na transfer Nico...... bardziej mnie przeraża myśl że inaczej kupią Olmo xd
0
@partymaker no faktycznie źle przeczytałem (:
Według mnie będzie potem za parę lat, profilem bardzo przypomina Neymara i Ronaldinho i wielka szkoda że to nie jego chcemy kupić bo talent ma większy i wyjdzie dużo taniej.
Masz trochę racji ale porównanie z Olise nie trafione bo inna pozycja, wybierają między Simonsem i Doue (:
0
@Arczi87
LO: Balde, Valle, Faye
PO: Kounde, J.Araujo, Fort
Nie no sorry ale jak dla was to źle to tym tokiem myślenia to połowa pozycji jest do wzmocnienia (;
Nie sugeruj się że u Xaviego Balde grał słabo, tam każdy zaliczał momentalny zjazd, w pierwszym sezonie grał świetnie. Fort jest bardzo solidny i dobrze wszedł w zespół, Araujo miał dobry sezon w La Palmas, Faye świetnie pasuje do koncepcji Flicka, Valle miał bardzo dobry sezon z Levante więc nie ma się o co martwić
0
@partymaker nigdzie nie napisałem że Doue jest obecnie lepszy od Nico. Biorąc pod uwagę jakie posiada teraz umiejętności i jakie posiadał Nico w jego wieku to Doue go zjada.
Tylko że o Doue się już licytacją.
PSG to się chyba tylko według gazet interesuje bo nie ma tam dla niego miejsca jeśli uda się dopiąć transfer Doue.
Zobaczymy za parę lat
1
Kolejne przepalanie kasy, mamy dobrze obsadzone boki obrony i nie potrzebujemy nikogo na te pozycje kupować. W tej cenie możemy kupić Merino który by się owiele bardziej przydał
0
@MalanFCB zobaczymy ale pewne jest że potencjału napewno nie ma takiego jak Doue ale jest dużo czynników które wpływają na to jak potoczy się ich kariera
0
@LukaszFan były informacje że jest dla nich za drogi (nie chodzi o to że ich nie stać tylko uważają że to za duża kwota za niego).
Nico jeśli miałby zarabia teraz 20mln brutto to ile miałby później? To ile wymaga kasy to przesada
0
@mekston wybieram? Można tak powiedzieć bo ta plotka nie ma na ten moment żadnych podstaw
0
@mekston te farmazony xd, gdyby PSG go chciało to wpłacają klauzulę i tyle, a oni negocjują transfer Doue i nic poza tym
0
@mekston na jakiej podstawie?
0
@mekston temat się otworzy najwyżej kiedy przegrają z Bayernem walkę o Doue, teraz nic z tym nie robią
1
@mekston no to idą po Doue a mają jeszcze Barcole
0
@mekston na ten moment ma coraz mniej opcji
Chelsea - zrezygnowali bo uznali że jest zbyt drogi (zarówno klauzula i pensja)
Arsenal - też że za drogo
Liverpool - zrezygnowali na starcie
PSG - to tylko farmazony mediów, starają się dopiąć transfer Doue więc po co im Nico