0

@JarekS następny prezydent będzie miał bardzo duży problem i pewnie będzie się coraz bardziej zbliżać sprzedaż klubu

0

@cules100pro i tak najpewniej kontrakt z Nike nie będzie taki na jaki zasługujemy. Według mnie nas nie stać na taki wydatek i informacje że Laporta chce pożyczyć 100mln mnie w tym utwierdza

0

@cules100pro już od ponad miesiąca ma być klepięte w ciągu tygodnia

0

@cules100pro te dopinanie umów trwa już bardzo długo (:

0

@cules100pro nie? Inigo, Roberto, Roque, Guido......

0

@cules100pro na ten moment nie możemy zarejestrować obecnej kadry

2

@Meskalina każdy tak gada a fakty są takie że pod względem liczb jest najlepszy. A co w ważnym meczu trzeba odrazu strzelić gola żeby nie powiedzieli że grał słabo? Skupianie na sobie obrońców i ich ściągnie w kluczowych momentach jest też bardzo ważnym zadaniem z którego Lewy się bardzo dobrze wywiązuje.
A ja myślę że po przyjściu Flicka to będzie niezły last dance Lewego bo pewnie będziemy grać na napastnika i go wykorzystywać lepiej czego u Xaviego nie było. Wieku nie oszuka ale nie ma kto go wywalić ze składu i jeśli Ferran nie rozegra jakiegoś sezonu życia to kontrakt Lewego zostanie przedłużony bo napewno zagra ponad 55% meczy

0

@AlexDark00 xd, nie wiem co on Ci zrobił ale masz potężny kompleks Lewego

0

@AlexDark00 nawet tego nie skomentuje xd. Z tobą nie da się w tym temacie dyskutować, zwykła nienawiści i zero argumentów.
Ma taki kontrakt jaki mu dano więc pretensje powinny być skierowane w osoby które mu go dały

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sevilla naciska xd. Proponują bardzo słabe warunki wypożyczenia to czego się spodziewali? Jak mamy opłacać 3/4 jego pensji to lepiej żeby został

0

@Mroziu no widzisz czyli byłbym lepszy (:
A tak na serio, Laporta bardzo słabo się spisuje i mam nadzieję że jak najszybciej ustąpi ze stanowiska. Chciałbym żeby wygrał Ciria ale socios jakoś nie potrafią wybrać kogoś dobrego w ostatnich latach

0

@Zoker czyli zawodnik z najlepszą statystyką udziału przy bramkach nie jest pod względem wkładu sportowego w top2 zespołu?! Ja rozumiem że można nie lubić jakiegoś piłkarza ale chociaż trochę obiektywizmu

0

Najlepiej to spróbować go sprzedać

0

@AlexDark00 przepraszam bardzo kolega stwierdził: ,,Szkoda, że pod względem umiejętności i wkładu sportowego nie jest drugi w lidze. Nie jest nawet drugi w drużynie" co jest nieprawdą. Przepraszam bardzo do tej statyski licza się gole, asysty i asysty drugiego stopnia więc twój ,,argument" trafia do kosza.
Zresztą z tobą dyskutować na ten temat nie ma sensu

0

@Zoker no np. Gundo, Raphinha i Yamal mają sporą stratę do Lewego

0

@JarekS teoretycznie może na prawym wahadle grać Raphinha i będzie też można jakoś spróbować Cancelo, nie pasuje mi to ale to jest opcja. Na Trenta trzeba by było czekać rok (i tak wątpię że do nas trafi bo Real po niego idzie).
Według mnie Flick nie ma nic do powiedzenia przy transferach bo nawet nie dostanie profilu jaki chce, fakt że liczy na Romeu pokazuje że nawet opcja kupna Merino idzie do kosza

0

Mądrze gada, widać potencjał ale trochę mała próbka ale i tak lepsza kandydatura od Laporty.
Mam nadzieję że wygra Ciria ale najważniejsze żeby Laporta nie dostał kolejnej kadencji i w końcu przyszedł ktoś ogarnięty więc każdy taki nowy kandydat się przyda

0

@JarekS zakup Olmo chyba nie wyklucza nowoczesnych schematów ale z nim to raczej fejk.
Frimponga Flick nie dostanie ale może uda się za rok Trenta za darmo (kibic Barcy) ale Real podobno chce po niego ruszyć.
Nico może będzie pełnić funkcję takiego pojedyńczego szarpiącego skrzydła a Yamal zostanie przesunięty na ofensywnego pomocnika i będziemy przechodzić między formacjami....... zobaczymy w presezonie.
Według mnie wszystko wskazuje że Flick chce grać nowocześnie co pokazują powołania na presezon a Nico będzie tylko opcja do zmian formacji

2

@ACRAB95 Xavi się nie nadaje do pracy z młodzieżą a o braku umiejętności rozwijania ich nie wspomnę, tylko by sabotował szkółkę

5

Bardzo zła wiadomość, powodzenia i mam nadzieję że kiedyś wróci jako główny trener

0

@Mroziu dlaczego nie chce zostać prezydentem? Jest co najmniej kilkanasie powodów i nie ma sensu wymieniać.
Laporta jest tak słaby że taki random z neta jak ja potrafi wskazać co powinno być zrobione lepiej i nawet jak to zrobić

0

@Mroziu nie ma innych ofert bo miał przedłużyć kontrakt. Jakby nie przedłużył to pojawiły by się inne

2

Nie widzę sensu wydawania kasy na niego, boki obrony są dobrze obsadzone a za kasę jaka by poszła na Cancelo można kupić Merino

0

@Faro De Jonga oczywiście ale z resztą to cię chyba powaliło.
Araujo - nasz najlepszy obrońca
Pedri - talent epokowy ale niszczony kontuzjami
Gavi - chyba wyjaśniać nie muszę
Fermin - jeśli według ciebie jest średniawy to polecam zacząć oglądać mecze, w pierwszym sezonie 10 goli i asysta.

0

@AlexDark00 no tak bo mało kto może zbudować stadion za gotówkę

0

@Mroziu nie, ja bym poszedł trenować klub w pierwszej lidze. Jaki jest sens bycia teraz asystentem tyle czasu?

0

@AlexDark00 taki jak my?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?