BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DJ6 no tak bo Raphinha za każdym razem tak dla żartów gada, Lewy już też kilka razy powiedział że na 100% zostaje, on jeszcze będzie miał czas odejść do takiej ligi
0
@Who_you_mam tak bo ma mniejsze pole do popisu z ofertami innych klubów, trzeba jak najszybciej przedłużyć kontrakt
0
@Gacek5 nikt nie zapłaci za gracza z kontuzją tyle ile wcześniej. Chętni się znajdą ale nie zapłacą dobrej kwoty
0
@DJ6 jedynym jeleniem to jesteśmy my.
Ty chyba nie rozumiesz że jak piłkarz nie chce odejść to nie odejdzie, nawet nie ma agenta więc wyobraź sobie jak Deco albo Laporta idzie do Raphinhi namawiać go na transfer
1
@DJ6 nie rozumiesz, kto Ci teraz zapłaci za kontuzjowanego gracza który wróci w grudniu? Przecież próba sprzedania go teraz to głupota bo zrobią z nami co chca i odejdzie za grosze.
Dlaczego Raphinha nie odejdzie? No może dlatego że już kilka razy mówił że nigdzie nie odejdzie i że chce nawet przedłużyć kontrakt? Nawet ostatnio wrzucił posta że cieszy się na swój trzeci sezon w Barcy. Nie ma szans że Flick z niego zrezygnuje.
0
@DJ6 nie ma szans że Raphinha odejdzie. Araujo też już nie odejdzie chyba że chcesz go puścić za pół darmo.
1
@Who_you_mam mamy bo Araujo ma kontuzje i to zmniejsza oferty innych klubów
0
Ceny za transfer to nie podbije (bo klauzula) ale może utrudnić negocjacje kontraktowe bo PSG napewno da więcej więc Nico pewnie podbije swoje wymagania (i tak są już spore)
0
Teraz mamy lepsza pozycję negocjacyjną żeby przedłużyć ten kontrakt. Już to widzę jak Flick da sobie sprzedać najlepszego obrońcę
1
A potem zimą będzie problem (:
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
Araujo na ten moment zarabia mniej od Inigo którego trzeba się pozbyć i w jego miejsce Faye. Trzeba pozbyć się niechcianych graczy i można rejestrować ale nie mam pojęcia jak zmieścimy pensje Nico, który chce sporo zarabiać
0
@Hasszz konkretnie jakie kluby? Nikt nie bierze kredytu na transfery tylko rozkładają je w ratach a to co innego tylko tutaj mamy klauzulę
0
@normasubiektywna za darmo ciekawa opcja. Były już dwie okazję wzięcia napastnika za darmo (Kolo Muani i Thuram) ale nie skorzystaliśmy tylko wydaliśmy spora kasę na Lewego i Roque
4
Mało realna opcja. Jonathan David jest za rok za darmo do zgarnięcia i według mnie trzeba spróbować go zgarnąć
0
@Meskalina kiedy go kupowaliśmy to był Kolo Muani za darmo to Laporta musiał wydać fortunę na gracza z nazwiskiem a rok temu był Marcus Thuram za darmo.... były opcje ale zaprzepaszczone a w naszej sytuacji lepiej szukać takich okazji
0
@PietrasCoelho tak że nie biorą czy tak że biorą, trochę niezrozumiale
0
@ViscaelBarca2007 tak ale weź jemu wytłumacz :D
0
@ViscaelBarca2007 z nim nie ma sensu dyskutować, mnie nawet zablokował (napisał mi to :D). Nie ma żadnych argumentów poza jego jednym sezonem w Ajaxie a u nas już siedzi parę lat
0
@Culé10 Romeu zostaje, Faye też prawdopodobnie. Raphinha napewno nie odejdzie
0
@4Fabregas4 tak gość który nie umie bronić ma wspierać defensywę xd. Zaraz pewnie będziesz go bronił na podstawie sezonu z Ajaxu (:
0
@Szklaner acha właśnie stwierdziłeś że Raphinha może grać jako ,,9" i masz do kogoś pretensje xd. Z tobą szkoda dyskutować ale tego się czytać już nie dało
0
@Mroziu nie, upada sprzedaż Faye
1
@Szklaner jaka 9? Teraz to poleciałeś. Powinien grać na swojej nominalnej pozycji czyli ofensywny pomocnik/prawy pomocnik
0
@DamianPSV Ferran nie odejdzie bo nikt nie da jego kwoty amortyzacji
2
@DonAndresFCB placek hahhahahaha xd
3
@Fake69 który? Pierwszy lepszy przykład: Perez. Prawie każdy poważny klub myśli długoterminowo
12
Co dalej? Gość na każdym kroku powtarza że zostaje i nikt go nie wywali. Media sobie znalazły kandydata do odejścia i nie mogą od tego odejść. Raphinha nigdzie nie odejdzie i tyle w temacie.
Raphinha jest zbyt ważny żeby się go pozbyć i nie zmieni tego opinia kibiców dla których liczy się tylko efektowność
0
@normasubiektywna Laporta nie będzie patrzył co będzie po nim i ma wziąć pożyczkę żeby zrobić transfery
0
@PietrasCoelho przecież nikt nie bierze kredytów na transfery chłopie
0
@Meskalina na Euro nikt prawie nie dał rady xd, Bellingham, Mbappe, Kane, Saka, Foden, Lukaku, Chiesa, Gvardiol..... i można długo wymieniać, dawno nie widziałem tak słabego turnieju gdzie prawie każdy zwiodł, nie tylko starsi gracze.
Jeśli nie widzisz w nim pożytku to już można wywnioskować jaki masz do niego stosunek. Nikt go nie kupi poza Arabią z racji wieku i pensji. Trzeba liczyć że Flick go wykorzysta.
Lewy nikogo nie blokuje, to Xavi grał nim wszystko. Można było rotować ale nikt nie miał szans wywalić go ze składu na stałe
2
Kolejna pożyczka ludzie Laporta nas ciągnie tylko w dół