0

@Kgorecki2500 na PO mamy Kounde, Forta i J.Araujo, niby po co mamy kogoś kupować?

0

@Lokusekpl ciekawe skąd to wyliczyłeś. Razem ze zmiennymi, podatkami i prowizjami transfer miał wynieść maks 80mln a żadnych zmiennych nie zrealizowaliśmy a transfer wynosił 35mln+30mln zmiennych.
40mln powinno wystarczyć żeby w FFP wyjść na zero, nikt nie wie ile poszło pod stołem, możemy tylko liczyć jak to będzie wyglądać w FFP

1

@Kondziubarca bardzo by się przydał

0

@DzizuSS na ten moment nie możemy zarejestrować obecnej kadry (:

0

@Jvstin09 zawodnicy po zakończonym turnieju mieli dostać 3tyg wolnego jak się nie mylę

1

@Lokusekpl zapłaciliśmy 35mln kwoty stałej a żadnych zmiennych nie spełniliśmy. Wystarczy ok. 40mln

2

@Stinger_ Nico nie zbliży się do poziomu umiejętności Neymara, nie ma szans, to nie ta skala talentu

0

@Skila_nie_kupisz dobra bo ta dyskusja nie ma sensu, efekty zobaczysz w trakcie sezonu

0

@krzakov sezonowcami xd

0

@krzakov piszesz bzdury na mój temat a sam piszesz takie farmazony to pozostaje mi się z tego śmiać

0

@korn234 xdddddd

3

@Michalekek jak chcesz sprzedać kogoś kto nie chce odejść?

0

@Destroyer_of_Worlds bardzo przesadzasz.
Pedri jest wyceniany na 90mln i nie ma szans żeby odszedł za mniej niż 70/60mln.
Araujo jest wyceniany na 80/70mln i sprzedaż w tym momencie odpada.
Kounde też za mniej niż 60mln by nie poszedł

0

@krzakov uśmiałem się xd

@ziomal88 a ty wogóle śledzisz jak gra w klubie?

@Sonda25 zarówno w statystykach jak i w grze

1

@Faro nie ma tam dla niego miejsca obecnie

0

@krzakov a ty czasami czytasz jakie farmazony piszesz?

1

@blakkudium ale żeby zamienić Gundo na Olmo xd. Nie ma szans że odejdzie teraz, to najprawdopodobniej jego ostatni sezon u nas i pewnie odejdzie za rok.
Niech powie De Jongowi że na niego nie liczy i spróbować się go pozbyć

0

@krzakov ty chyba sobie żarty robisz. Simons jest lepszy i młodszy. Olmo miał turniej życia i wszyscy się dają nabrać

0

@Dominiczek1704 niby po co? Wtedy upada sprzedaż Faye

0

@Arden United się nie liczy xd, oni zawsze przepłacają i to dużo

0

@Arden czyli teraz też mają przepłacić?
Arsenal i Chelsea wachają się czy opłaca się klauzulę wpłacać

0

@BulaKG nie ma szans

0

@Arden nikt za niego nie da ponad 100mln. 80mln albo 90mln to maks

0

@rogal478 Faye wtedy musi raczej zostać, Christensen też ma problemy z urazami a dla Cubarsiego to będzie bardzo trudny sezon, Kounde średnio wygląda na ŚO.....

0

Słabo się zaczyna, tracimy najlepszego obrońcę. To już napewno koniec tematu sprzedaży Araujo i być może Faye.
Lepiej żeby poddał się operacji i w pełni wyzdrowiał niż wracać jak najszybciej i znowu się połamać gdy przyjdą ważniejsze mecze

0

@blakkudium lepiej żeby przeszedł operacje i wrócił w pełni sił niż wracać jak najszybciej i znowu się połamać na ważniejsze mecze

0

@Kapitan9 nie wiadomo, trzeba poczekać bo według mediów priorytetem jest Nico i jeśli kupimy jego to na Merino nie ma szans (sam nie wiem jakim cudem możemy kupić Nico i nie uwierze do oficjalki)

1

@Arden nie jest i nie będzie

0

@Skila_nie_kupisz tak super ale to nie zmienia rzeczywistości

0

@Skila_nie_kupisz na Euro bardzo dużo graczy zawiodło i sugerowanie się tym jest bez sensu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?