0

@szymekdymek Grimaldo to bardzo ofensywne wahadło i nie nadaje się na bocznego obrońcę w takim meczu i wogóle nie gra na prawej stronie

0

@barteq kontrakt Fatiemu dał akurat Laporta (:

0

@JarekS Romano pisał że klauzula Frimponga 40mln jest aktywna i ma korzystne warunki płatności, może się uda jeśli Flick się postawi

3

@Arden oficjalnie nie ale jest przy podejmowaniu ważnych decyzji

6

@blakkudium ale ekipę Laporta zmontował xd.
Nie wiem jak w takim klubie można zatrudniać ludzi po znajomości bez kompetencji na takie stanowiska

5

Nie ma sensu go wypożyczać jak i tak byśmy płacili prawie cała pensję. Albo zostawić i liczyć na cud albo spróbować sprzedać

0

@Rewolucja123 tak Raphinha daje więcej ale wątpię że u Flicka będzie wystawiany na skrzydle. Napewno Yamal nie spadnie do rangi rezerwowego, nie ma szans przez poziom jaki prezentuje ale może go częściej rotować.
Według mnie Raphinha u Flicka będzie grał jako ofensywny pomocnik albo ,,10" i okazjonalnie skrzydłowy.
Ale ja bym się nie nastawiał na transfer Nico bo bez sprzedaży nie ma szans

1

@revolution33 już raz kogoś sprzedaliśmy za bardzo dużą kasę i wiadomo jak się to skończyło.
Chyba nie myślisz że Laporta będzie za to spłacał długi? Nakupuje jakiś Olmo i tyle będzie

1

@Reviven pewnie w ratach

1

@Rewolucja123 ponieważ? To jasne że nie będzie grał tyle co u Xaviego bo ten bardzo ryzykował jego zdrowiem ale bez przesady. Nico na LS, Yamal na PS a Raphinha ŚPO i mogą grać razem na spokojnie ale będą też rotacje

0

@Reviven bez sprzedaży nie ma szans

0

@BulaKG wystarczy prześledzić jego karierę i oglądać mecze a nie wejść w skład meczowy i sugerować się że wuefista wystawia go na PS gdzie grał słabo

0

@BulaKG Raphinha to nie jest skrzydłowy a już tym bardziej nie LS.

0

@BulaKG Raphinha może grać jako ofensywny pomocnik, prawy pomocnik i wahadło więc mogliby grać też razem

0

@Lucyfffer Raphinha w takim Arsenalu byłby jedna z gwiazd ligi bo styl drużyny by go nie ograniczał. Oczywiście oferta śmieszna ale już się można przyzwyczaić

0

@krol211 teraz ok. Ale też nie wiadomo jak to wygląda, to że Flick chce Frimponga to pewne ale widać musi się dostosować (:
Wymaga to zmiany pomysłu ale zobaczymy, presezon dużo pokaże

0

@Hindus tak tak xd. Podaje argumenty ale ty nawet nie potrafisz tego zrozumieć i się do tego odnieść xd

0

@Faro ty tak serio?

1

@blakkudium jest już pełnoprawnym członkiem pierwszego zespołu. Napewno dostanie szansę a nawet będzie pewnie podstawowym graczem biorąc pod uwagę braki kadrowe

0

@Arden już nie bawmy się tak w szczegóły, chyba każdy wie że gra tylu meczów praktycznie bez żadnej przerwy między sezonami nie skończy się dobrze. Gdyby nie zagrał na IO mógłby być zawodnikiem na zupełnie innym poziomie

1

@Arden wiem ale to czy czuł się dobrze to nie można brać na poważnie jego słów

0

@Hindus teraz będzie za plecami obgadywał bo w dyskusji rady nie daje xd, typowe.

2

@Arden Pedriemu nic by nie było gdyby go nie zajechali i byłby leczony przez profesjonalistów

0

@Hindus xddddd. Najpierw się doedukuj a potem dyskutuj

0

@Hindus może w twoim świecie masz rację xd. To rzeczywistość i podaję fakty ale nie potrafisz myśleć jak widzę.

0

@Iniesta997 Flick z niego napewno nie zrezygnuje.
Raphinha już wielokrotnie mówił że nie odejdzie, nawet mówił że będzie chciał przedłużyć kontrakt. Już jak do nas przychodził to odrzucił oferty Chelsea i Arsenalu, potem interesowało się nim City i Liverpool ale nie reaguje na to

0

@Barcasub to Barcelona i od lat to nie trener decyduje o transferach i najpewniej to samo będzie też za Flicka

0

@Hindus ta dyskusja nie ma sensu bo nie potrafisz przetworzyć informacji i pomyśleć

0

@Barcasub
- najpoważniejsze źródło pisze o zainteresowaniu wahadłowym
- na presezon pojedzie dużo ofensywnych pomocników i żaden skrzydłowy
Te dwie informacje się ze sobą łączą, jakby się przyczepić to można więcej znaleźć

0

@Barcasub mówię ogólnie o Sporcie, nie tylko o informacjach o Nico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?