0

@Salchent 2 ligi angielskiej jak już.
Na Nico nas nie stać

0

@nuevojugador to już wiadomo od dawna

0

@Mroziu niby jak artykuł sobie przeczy?

0

Jeśli mamy opłacać 3/4 jego pensji to lepiej żeby został bo chętnych na zakup nie widać poza Arabia gdzie Fati nie chce iść

0

@normasubiektywna jest lepszy ale Jaden jest tańszy i to ma duże znaczenie. Wątpię że Leeds też się zgodzi na wypożyczenie z opcją wykupu (obowiązek po spełniu warunków)

0

@normasubiektywna to napisałem że nie chce się tym sugerować

0

@escarabajo tak ale Ndidi powinien być według mnie zgarnięty przez nas, Cruyff podobno go nawet dogadał ale Deco raczej tego nie chce finalizować

1

@escarabajo jeszcze Ndidi

0

Ogląda go ktoś może i mógłby coś o nim powiedzieć? Na kompilacjach wygląda dobrze ale nie chce się tym sugerować i gra w Championship

0

@Mroziu zobaczysz podczas okienka bo ja już nie wiem jak ci to przetłumaczyć

0

@Kibicodlat5
https://www.fcbarca.com/119170-mundo-deportivo-barcelona-nie-chce-sprzedawac-ronalda-araujo.html
Nikt go nie sprzeda, zostanie sprzedany tylko wtedy jak odmówi przedłużenia kontraktu

1

@Mroziu przecież to jest podsumowanie naszej sytuacji chłopie. Wszyscy tu chyba mają zamydlone oczy. Bez dużej sprzedaży nie kupimy takich graczy, wolni zawodnicy są poza naszym zasięgiem obecnie.

0

@milek9722 to w jakich ligach teraz grają ma małe znaczenie. Cubarsi i Yamal zrobili przeskok z 3 ligi do najwyższego szczebla a tutaj mowa o starszych graczach

0

@Mroziu
https://www.fcbarca.com/118601-zasada-1-1-a-piec-quotprac-domowych-quot-deco.html
Poczytaj sobie.
Bez dużej sprzedaży nie ma szans na taki transfer.
Te wszystkie plotki to wymysły mediów

0

@Riguelme prawy pomocnik albo ofensywny pomocnik, źle przeczytałeś. To są jego naturalne pozycje

0

@milek9722 mamy mocna kadrę z potencjałem na jeszcze lepszą

0

@milek9722 z kim porównać? Real wiadomo że ma lepszy skład ale nie odstają niewiadomo ile ale od Atletico mamy zdecydowanie lepszy skład.
A to graczy z potencjałem nie liczymy? Nie stać nas na samych gotowych graczy.
Lewy musi mieć zmiennika bo nie może grać tyle ile dawał mu Xavi bo ma już swoje lata i to wpływa na formę, jeśli Roque wygra rywalizacje z Ferranem to będzie grał. Nikt go nie wypożyczy bo z automatu możemy mieć problem ze zmiennikiem a nikogo dokupować nie będziemy

0

@on1977 jednak ma zostać.
Też wątpię że coś będzie z Alarcona, nie da się zrobić kariery jak kontuzje regularnie wstrzymują jego rozwój

0

@milek9722 jak to nie? Grając pod wodzą tak słabego trenera wygrywali mecze indywidualnie i to Xavi blokował ich potencjał.
Torres największy progres zaliczał jak grał na ,,9" i prawie wszystkie bramki strzela u nas z tej pozycji tylko Xavi sobie go na skrzydle uwidział mimo że tam się kompletnie nie sprawdza. To co mamy kupować kolejna ,,9" i wywalić Roque bez dania szansy?! Chłopie wiesz ile kasy na niego poszło?
Tak nie mamy DM i chociaż jeden mógłby zostać dokupiony ale mamy alternatywy w szkółce jak np. Casado i Bernal, ten pierwszy już na stałe będzie w pierwszym zespole a drugi tylko do szerokiego składu raczej bo zbyt młody.
Boki obrony mamy bardzo dobrze obsadzone.
LO: Balde, Valle, Faye
PO: Kounde, Fort, J.Araujo

1

@milek9722 nawet bez transferów mamy mocna kadrę z dużym potencjałem na rozwój.
Mamy zmienników Lewego (Torres, Roque).
Nie musimy grać na skrzydła, jedynym graczem którego można nazwać skrzydłowym w kadrze jest Yamal

0

Talent chłopak ma ale kontuzje go niszczą i bardzo hamują rozwój.
Jeśli chodzi o skrzydłowych to jeszcze szansę powinien dostać Dani Rodriguez

0

@Pawwwweeeell do rotacji idealnie, nie jest za słaby na ławkę. Nikt go odrazu nie będzie wystawiał do podstawy. Flick napewno nie będzie robił tego samego co Xavi który grał cały czas tym samym składem.
Nikt go nie wypożyczy, albo zostanie albo go oddadzą za grosze

0

@Destroyer_of_Worlds nie wiadomo, ja obstawiam że będzie chciał grać 3ŚO

1

@jamal00 albo Flick chce grać 3ŚO a wtedy Faye jest potrzebny

6

,,Zgodnie z tymi doniesieniami Deco i Hansi Flick nie chcieli rozstawać się z Senegalczykiem" czyli tak jak pisałem Flick musiał interweniować żeby nie sprzedali mu tak dobrze pasującego profilem obrońcy.
Bardzo dobra informacja i oby się potwierdziła

0

@Mroziu nie stać nas na jeden transfer bez dużej sprzedaży a o takich dwóch to możemy pomarzyć

2

@Riguelme po pierwsze Raphinha to nie skrzydłowy tylko prawy pomocnik/ofensywny pomocnik.
Po drugie Raphinha nie chce odchodzić i sam jest swoim agentem

0

@szymekdymek to zależy jak będzie chciał grać Flick. Romano i Relevo pisali o dużym zainteresowaniem Frimpongiem więc Flick może nie chce grać na skrzydła tylko unowocześnić schematy a mamy do tego świetna kadrę.
Polecam poczytać bo kolega bardzo fajnie to rozpisał:
https://www.fcbarca.com/118935-czy-barcelona-powinna-pozyskac-jeremiego-frimponga-ankieta,dyskusja-14547320.html#comment-14547320

3

Ta napewno. Obydwaj będą kluczowi dla Flicka przez swoje profile i nie ma szans żeby chciał ich odejścia. Do końca okienka będzie pełno takich clicbaitów.
Też można dodać że nie ma szans na odejście Raphinhi bo nie ma agenta i mówił że nie ma szans że odejdzie, jest bardzo zaangażowany i oddany klubowi a takich zawodników się nie pozbywa. Sytuacja Araujo jest inna bo dalsze negocjacje kontraktu będą dopiero jak wróci z Copa America więc tutaj można mieć wątpliwości ale wątpię że Flick tak poprostu da sobie sprzedać najlepszego obrońcę, też ostatnio przycichł temat Faye.

0

To że jesteśmy jego priorytetem nic nie zmienia bo nas nie stać a Bilbao nie chce rozłożyć transferu na raty.
Jedyna szansa to duża sprzedaż ale na to się nie zapowiada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?