BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@priest9999 nie ma sensu dyskutować, to fanboy Xaviego
0
@Gaz nie byłem za zatrudnieniem Flicka ale gorzej nie będzie
3
@Gaz a ten dalej swoje xd
0
@Sebolinho tam kilku zawodników prosiło o mocniejsze treningi
0
@wlodek54 bo skończyło się wypożyczenie
0
@Sebolinho tak ale jak można było wyczytać metody leczenia były kuriozalne, najbardziej to że zawodnicy dostawali przedwczesne pozwolenia na grę ze względu na ,,odczucia" albo grali na mocnych środkach przeciwbólowych, kontuzji się nie uniknie bo różnie to bywa ale można je zredukować
2
@Ziemny Ansu to akurat miał poważniejsze kontuzje ale w przeciwieństwie do Pedriego nie ma mentalu i jest leniem.
0
@Sebolinho i się nie zapowiada żeby go zmienili bo Laporta tnie koszty tam gdzie nie powinien
4
@Ziemny w klubie który zatrudnia fachowców byłby zdrowy. Trzeba zmienić sztab a nie sprzedawać takich graczy!
0
@Barca_Q sztab medyczny nie został zmieniony na ten moment
0
@Sebolinho sztab medyczny nie został zmieniony
59
Ludzie już sprzedaja Pedriego a kontuzja jest wywołana faulem rywala. Pedri ma ogromny talent i jego sprzedaż to idiotyzm, tym bardziej że teraz dostaniemy za niego grosze w porównaniu jaki talent posiada. Został zajechany i musi wrócić do siebie ale nie da się jak mamy niekompetentny sztab medyczny i do tej pory to samo było ze sztabem od przygotowania fizycznego.
Trzeba zatrudnić kompetentynch ludzi a nie po znajomości albo jak najtaniej a potem mamy konsekwencje.
0
Ludzie już sprzedaja Pedriego a kontuzja jest wywołana faulem rywala. Pedri ma ogromny talent i jego sprzedaż to idiotyzm, tym bardziej że teraz dostaniemy za niego grosze w porównaniu jaki talent posiada. Został zajechany i musi wrócić do siebie ale nie da się jak mamy niekompetentny sztab medyczny i do tej pory to samo było ze sztabem od przygotowania fizycznego.
Trzeba zatrudnić kompetentynch ludzi a nie po znajomości albo jak najtaniej a potem mamy konsekwencje.
4
@Metalowy14 przecież to kontuzja wywołana faulem przeciwnika.
Tak ogromnego talentu się nie sprzedaje tym bardziej że prawie nic za niego teraz nie dostaniemy. Trzeba szanować jego zdrowie i zatrudnić kompetentny sztab medyczny a nie sprzedawać taki talent
0
@Hindus i to się kłuci z nowoczesnymj schematami.
Mogłoby to wyglądać różnie np.
3-2-2-2-1
3-1-2-3-1
3-2-1-3-1
Występuje bardzo duża wymienność pozycji i każda zmiana przeprowadzona w trakcie meczu może zmienić ustawienie i przechodzić między różnymi formacjami
0
@Hindus skrzydła nie mają nic wspólnego z nowoczesnymi schematami.
Jestem ciekaw jakbyś wystawił równocześnie skrzydła i wahadła.
Wtedy w grę wchodzi duża liczba ofensywnych pomocników
0
@MateuszDoniec a może dlatego że jak chce wahadło to nie chce grać na skrzydła a nasza sytuacja napewno nie pozwoli na zakup obydwu?
0
@Hindus wykluczają
0
@MateuszDoniec w to można wierzyć bo Laporta będzie próbował odpowiedzieć na Mbappe i na przykładzie Xaviego pokazał że to on woli wybierać kogo kupić
0
@Hindus wykluczają się, nawet nie ma sensu dyskutować bo nas nie stać na jednego obecnie a co dopiero obydwu
0
@NeuroN tak czytam te komentarze i się za głowę tylko łapie xd, hajp na Nico na tej stronie jest ogromny
0
@Hindus zainteresowanie Frimpongiem wyklucza transfer Nico, wystarczy pomyśleć.
Chęć gry na wahadła ze strony Flicka wyklucza chęć zakupu skrzydłowego z jego strony
1
@Bajson będzie siedział do końca kontraktu i odejdzie za darmo.
Nie da się go sprzedać
1
@blakkudium teraz jeszcze przedłużyć jego kuzyna
0
@ViscaelBarca2007 zaraz cię zjedzą xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
MD chyba się nudzi i nie mają co pisać. Lenglet jest na wylocie i Inigo ma odejść a w jego miejsce Garcia.
Kounde i Faye mogą grać na bokach obrony
0
@Hindus już mi się nie chce rozpisywać to masz linka
https://www.fcbarca.com/118935-czy-barcelona-powinna-pozyskac-jeremiego-frimponga-ankieta,dyskusja-14547320.html#comment-14547320
Kolega bardzo fajnie to opisał
0
@Hindus
https://www.instagram.com › barc...️ F. ROMANO: BARÇA ARE REALLY INTERESTED IN FRIMPONG! __ ???? " ...
https://www.google.com/url?q=https://www.instagram.com/barcaman.news/p/C8eNFAxg4_x/%3Flocale%3Dne_NP%26hl%3Dbn&sa=U&ved=2ahUKEwjrkdKExo2HAxU_SvEDHSq7BZsQFnoECCcQAQ&usg=AOvVaw3xDMqAy0J_MQzAyzjDE6A8
0
@Hindus pokaż mi informacje z poważnego żródła że Flick chce Nico a nie zarząd