0

@Barcasub xdd. Łykacie wszystko jak pelikany a te źródła typu Sport walą żałosne clicbaity

0

@Barcasub czyli Sport lepszy xd.
Czyli według ciebie Nico i Frimpong to ten sam profil i pozycja tak?
Jeden to skrzydłowy a drugi to wahadło i to jest duża różnica

0

@Iniesta997 Raphinha to nie skrzydłowy.
Jak chcesz sprzedać kogoś kto nie chce odejść i nie ma agenta?

0

@Hindus nawet czytać nie umiesz.
Jeśli według ciebie chęć zakupu Frimponga to nie jest chęć gry na wahadła to niby co sugerujesz xd?
Nawet już nie wiem jak z tobą rozmawiać bo nie potrafisz przetworzyć informacji

0

@Barcasub no tak bo Romano nie ma podjazdu do Sportu xd

0

@blakkudium to nic nie da, musi odejść ktoś mocniejszy

0

@Kazragore Sportu xd

0

@Barcasub nie ma żadnej poważnej informacji że Flick chce skrzydłowego.
https://www.instagram.com › barc...️ F. ROMANO: BARÇA ARE REALLY INTERESTED IN FRIMPONG! __ ???? " ...
https://www.google.com/url?q=https://www.instagram.com/barcaman.news/p/C8eNFAxg4_x/%3Flocale%3Dne_NP%26hl%3Dbn&sa=U&ved=2ahUKEwjrkdKExo2HAxU_SvEDHSq7BZsQFnoECCcQAQ&usg=AOvVaw3xDMqAy0J_MQzAyzjDE6A8
Flick chce Frimponga więc proste że nie chce skrzydła tylko wahadło

0

@Hindus xdddd.
Romano podawał że Frimpong podoba się Flickowi i jest nim zainteresowany więc proste że chce grać na wahadła ale tłumaczę jak dziecku...... no chyba że ty myślisz żeby Frimponga wystawić na PO albo PS to gratuluję xd.
Nie ma żadnej poważnej informacji że to Flick chce Nico więc mnie nie irytuj jak takich prostych rzeczy nie rozumiesz

0

@Kazragore to Laporta chce Nico a nie Flick. Deco to figurant Laporty i nie ma nic do gadania

0

@blakkudium to że jesteśmy zainteresowani Nico (konkretnie Laporta) to już wiadomo od dawna ale nie ma na ten moment szans na ten transfer.
Kogo poświęcić? Raphinha nie odejdzie bo jest zbyt ważny i sam nie chce odejść oraz nie ma agenta.
Araujo ma kontuzje i po Copa America powinien spokojnie przedłużyć kontrakt bo Flick nie da go sprzedać.
De Jong...... wiadomo jego nie da się sprzedać.
Lewy też nie odejdzie.

0

@blakkudium media się nakręciły po słowach Laporty xd. Bez sprzedaży nie ma szans

2

0

@Greenalley jeśli przechodzimy na wahadła to po lewej stronie mogliby grać Balde i Valle (ten drugi wymaga jeszcze przetestowania na wahadle ale profilem pasuje) a po prawej wtedy Frimpong/Raphinha

0

@Ronad10 napisałeś niewyraźnie, nie chce się odnosić do komentarza jeśli nie jestem pewnien o co Ci chodzi.
Napisz dokładnie i możemy rozmawiać

0

@Hindus nie udowadniam xd, podawałem już informacje które to dobitnie potwierdzają a to że ty nie masz argumentów to już nie moja wina.
Kończę dyskusję bo nie masz argumentów

3

Ta napewno uda się bez sprzedaży xd, żeby przyszedł Nico musi odejść np. Araujo albo Raphinha a na to nie ma szans

0

@Hindus weź chłopie.
Dani Rodriguez ma talent ale czy wypali bo to nie wiem ale do bycia plackiem to mu daleko.
Weź trochę pomysł, Flick chce wahadło i bierze dużo ofensywnych pomocników czyli chce grać nowoczesnymi schematami więc zakup za taką kasę skrzydłowego zmusza go do zmiany koncepcji i ulepszania tego co grał Xavi a wszystko wskazuje że chce całkowicie zmienić schematy

0

@ViscaelBarca2007 a potem to zdziwienie jak tylu trenerów nie daje sobie rady (:
Transfer Nico to zmuszenie Flicka do ulepszania tego co grał Xavi a wszystko wskazuje że Flick chce całkowicie zmienić schematy ale transfer Nico to niszczy

0

@ViscaelBarca2007 może grać na ŚPO ale według mnie to skrzydłowy.
Tak to trochę inny profil niż Nico ale jakiś powód braku jego powołania jest.
Jeśli zostanie powołana tak duża liczba ofensywnych pomocników to nie wyobrażam sobie że gramy na skrzydła

0

@Ronad10 ??????

0

@kacperFCB_ co za bzdury. Skoro mamy kasę to dlaczego wszystko bierzemy w ratach na kilka lat i dalej płacimy pensje piłkarzom których już tu dawno nie ma jak np. Messiemu?
Mamy też gigantyczne długi więc gdyby była kasa to byśmy chyba ich nie mieli?

0

@Greenalley teraz to ty przesadzasz. Chciałbym transfer Nico gdyby chciał go trener, nigdy nie lubię jak transfery nie są ustalane z trenerem. Wszystko wskazuje na to że Flick chce grać na wahadła więc jeśli przykładowo nie stać nas na Frimponga to szukamy tańszej alternatywy dla niego a nie kupujemy skrzydłowego, przecież to jest niepoważne. A potem będzie zdzwienie jak nie będzie wyników

0

@szymonekk Balde, Valle. Faye też tam dobrze gra i od biedy może tam zagrać Fort

0

@Azrik Cubarsi jedzie na IO, to równie dobrze można dopisać Yamala bo też jest zarejestrowany w rezerwach

0

Jeśli się to potwierdzi to kolejny dowód na to że Flick nie chce grać na skrzydła i nie chce transferu Nico. Jeśli chciałby Nico to powołałby Daniego Rodrigueza żeby przećwiczyć w presezonie grę skrzydłowymi ale tego nie robi, w artykule jest podana duża liczba ofensywnych pomocników więc Flick chce grać bardziej nowoczesnymi schematami, brakuje tylko jeszcze jakiegoś wahadła bo mało...... tylko pewnie nie doprosi się o Frimponga

0

@LinekMichal dalsza dyskusja nie ma sensu bo nie masz argumentów i odleciałeś na punkcie Nico

0

@VeB_Maciek_12 no tak 26letni talent.
To tylko mógłby być transfer do szerokiego składu a kupienie go przy naszej sytuacji i pozycjach które trzeba wzmocnić to kryminał i sabotaż

0

@LinekMichal no jakoś Chelsea nie chce nawet tego wpłacić.
To ty chyba nie wiesz co to talent epokowy. Prawie wszyscy przestają racjonalnie myśleć jak tylko zobaczą skrzydłowego z dryblingiem.
Większy tańszy talent? Doue z Rennes.

0

Ta napewno xd. Ciekawe niby jak (:
Nie wiem po co takie rzeczy gada, może to jakaś karta przetargowa w innych negocjacjach albo poprostu chce udobruchać kibiców którzy sobie wymarzyli tego Nico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?