BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_Big_Moment ,,Jeśli chce zagrać bezproduktywny paździeż to dzwoni do Michniewicza albo Deschampsa "
Nie trzeba być trenerem żeby rozumieć takie rzeczy
0
@krol211 no przez nie tracimy jeszcze Cubarsiego a Eric nie zagra w presezonie
0
@krol211 Fermin jedzie na IO
0
@krol211 ale Romeu najprawdopodobniej będzie grał też w podstawie, przypominam że w pierwszym meczu w pomocy mamy tylko Gundo, Casado, Bernala i Romeu.
Flick nie będzie jak Xavi grał tym samym składem, trzeba sporo rotować tym bardziej że znowu będzie więcej meczy przez Uefe.
Bernal będzie tylko rozpatrywany przy pewnym wyniku albo z drugo/trzecio ligowcami a Romeu tak jak mówię pewnie pierwszy skład co jakiś czas. No chyba że okaże się jakimś epokowym crackiem na DM (:
0
@krol211 jeśli jakimś cudem Laporta da radę zakontraktować Nico (w co wątpię) to nawet nie ma szans na cokolwiek innego, najwyżej wolni agenci (i tak wątpię), i to pewnie powód pozostania Romeu bo Flick wie że nic innego nie dostanie.
Tak Bernal jest za młody, pozycja DM jest zdecydowanie najtrudniejsza dla młodych i wymaga doświadczenia. Jedynie minuty raz na jakiś czas a na to Romeu nie będzie miał wpływu
0
@krol211 nie, wtedy i tak byśmy musieli kogoś kupić. Zapowiada się że Flick chce grać na dwóch DM i kto tam ma grać? Casado..... i kto? Według mediów Flick woli Christensena na ŚO, Bernal za młody, Gundo się tam marnuje, De Jong kontuzja, Gavi wróci dopiero zimą
0
@partymaker no tak oczywiście na tyle lat i bać się do ostatniej chwili czy da się ich zarejestrować.
Chelsea robi to np. żeby ominąć FFP a my bo nie mamy obecnie kasy
0
@Ryoumen cyrk i tyle. Zobaczymy co się stanie ale wątpię że to wygląda tak dobrze
0
@Ryoumen z tą umową to akurat trochę niewiadoma, na początku mogło się wydawać że ciągle znajdujemy firmy które wpłacają zaliczkę a potem się wycofują i znajdujemy kolejna i tak w kółko......
1
@Arczi87 nie śledziłem za bardzo wtedy tych spraw. W ostatnich wyborach chyba tylko Font miał jakieś szanse ale za nim też nie przepadam. Najlepszym kandydatem obecnie jest Ciria i brałbym go w ciemno ale beton z socios pewnie znowu się nie popisze
0
@Ryoumen z libero to chyba za dużo policzyłeś
0
@partymaker bzdury. To dlaczego bierzemy każdy transfer w ratach na kilka lat, dlaczego płacimy nadal pensje piłkarzom których tu już nie ma, dlaczego klub prosi piłkarzy o odroczenie wynagrodzenia, dlaczego wogóle mamy takie długi?
0
@Iniesta997 nie zdziwię się, socios od lat nie potrafią nikogo odpowiedniego wybrać
0
@Arden najpierw trzeba mieć za co wpłacić klauzulę (:
1
Trzeba dotrwać do kolejnych wyborów i mieć nadzieję że w końcu zostanie wybrany ktoś porządny
15
W Gironie wyglądał dobrze i na starcie u nas też tylko z czasem było coraz gorzej..... ale prawie z każdym zawodnikiem za Xaviego tak było. Jako tania opcja do rotacji będzie ok jeśli Flick ma na niego plan bo raczej napewno nie kupimy nikogo lepszego
7
@Majkosz super że masz nadzieję ale żadnym faworytem do wygrania ligi nie jesteśmy. Też nie polecam zakładać że Mbappe to jedyne wzmocnienie Realu.
0
@Who_you_mam Merino jest wyceniany na 50mln tylko przypomnę. To też nie jest tak że jak zawodnik ma rok kontraktu to jest za darmo zwłaszcza jak interesuje się nim więcej klubów
0
@Barca_Big_Moment najpierw mi sugerujesz antyfutbol a teraz już piszesz bez sensu
0
@tbas na jakiej podstawie stwierdzasz że go nie widziałem?
Nie wiesz nawet w jakiej grał lidze, mówisz że był rezerwowym a był podstawowym zawodnikiem
0
@Lordzi jako pojedyńczy DM to średnio ale bardzo dobrze się sprawdza w dwójce DM
0
@tbas na jakiej podstawie oceniasz ich umiejętności jeśli nawet nie wiesz w jakiej lidze grał Valle?
0
@ziomal88 no tak, zapomniałem
0
@tbas Balde, Valle i Faye, możemy też grać na 3ŚO. Nie stać na na gotowych graczy a to są bardzo duże talenty. No chyba że wolisz doświadczonego Alonso (:
0
@tbas na lewą stronę mamy dość zawodników, jeśli nie pasuje wam Balde to nie wiem kto was zadowoli
0
@Ziemny przecież chcieliśmy go sprzedać tylko De Jong zablokował
0
@Barca_Big_Moment ty wiesz wogóle o co chodzi?
0
@Barca_Big_Moment to nowoczesne schematy i trzeba umieć to wprowadzić
0
@CPuyol ale głupoty piszesz. Yamal gra na skrzydle bo to dobra pozycja dla niego w młodym wieku bo nie jest tam tak ważne doświadczenie i Xavi tak chciał grać. PS to nie jest jego nominalna pozycja i nawet sobie nie wyobrażam żeby w przyszłości tam grał.
Jeśli przejdziemy na nowoczesne schematy to nawet mamy zbyt mało pomocników (;
Takie formacje mogłyby być zastosowane:
3-2-1-3-1
3-2-2-2-1
3-1-3-2-1
I tak można wymieniać, może w meczu zmiana pozycji lub zmiana zawodnika zmienić całą formację
https://www.fcbarca.com/118935-czy-barcelona-powinna-pozyskac-jeremiego-frimponga-ankieta,dyskusja-14547320.html#comment-14547320
Tu kolega fajnie opisał.
Brakuje tylko prawego wahadła
0
@mientusek1407 pod koniec roku