BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Albatros De Jonga to my już dawno chcemy sprzedać tylko on nie chce odejść
0
@LinekMichal jaki talent?! Im więcej czytam tu komentarzy o Nico tym bardziej mam pewność że jest mega przehajpowany. Ma talent i jest mocnym zawodnikiem ale to żaden talent epokowy. Np. między nim a Yamalem jest przepaść. To jest poprostu trochę lepsza i zdrowsza wersja Comana/Dembele, są większe talenty na rynku i nawet tańsze.
Okazja rynkowa to jest dla klubów w stabilnej sytuacji finansowej które mogą sobie pozwolić na jednorazowe wpłacenie klauzuli. Laporta już wciska bajki że stać nas na Nico a nie ma na to szans, albo to jakaś zagrywka w negocjacjach albo próba udobruchania kibiców
0
@LinekMichal Flick chce wahadło więc powinien dostać Frimponga.
Nico to jest cel zarządu i kibiców a nie Flicka
0
@LinekMichal nie zdziwiłbym się ale nie stać nas na klauzulę i jego pensje
0
Nie wiem kto byłby taki głupi żeby go kupić
0
@MateuszDoniec bo Cancelo jest tańszy i jego agentem jest Mendes. No to tak poprostu ceni Frimponga ale nie chce go kupić ale jak nic nie mówi o Nico to już Flick go chce?
Flick napewno zdaje sobie sprawę że nie stać nas na obydwu a jak woli wahadło to powinien dostać Frimponga ale wszystko wskazuje na to że będzie miał mało do powiedzenia przy transferach
0
@Lokusekpl nie wiem czy to się liczy do FFP ale wiem że potencjalne wypłacenie pensji z reszty kontraktu się nie liczy do FFP
0
@JarekS chodzi mi o szansę w presezonie i jakieś minuty na początku sezonu. Nikt go nie wystawi do podstawy
0
@MateuszDoniec a Romano powiedział że chce Nico?
Jeśli chcesz Frimponga to chyba oczywiste że chce grać wahadłami
8
@panczo przecież tu chodzi o imię
1
@Herato nie kwalifikuje się
0
@Lokusekpl tak ale nie w tym przypadku.
On i np. Roque są zarejestrowani tylko na ten sezon (Inigo w miejsce Garcii a Roque w miejsce Gaviego), były o tym artykuły.
Lenglet jest na stałe zarejestrowany.
Nie można wyrejestrować gracza ale on jest zarejestrowany tylko na ten sezon
0
@gaviypedri68 nie odejdzie bo nikt nie da jego kwoty amortyzacji
0
@Lokusekpl został zarejestrowany tylko na ten sezon w miejsce Garcii, albo go sprzedamy (bardzo małe szanse) albo płacimy pensje i tyle
3
@Herato jest głównym faworytem, nie ma szans żeby nie wygrał
0
@blakkudium też go nie oglądam ale statystyki bardzo fajne i młody jest.
Wątpię żeby akceptowali wymianę gdy są inne zainteresowane kluby i jakoś nie wiem kto wogóle mógłby być do wymiany.
Ale myślę że na 15/20mln w ratach nas stać
0
@blakkudium zależy czy się na niego zdecydujemy. Myślę że i tak jakiegoś pomocnika który umie bronić musimy kupić bo Flick bez tego będzie miał problem
0
@Lokusekpl nie będzie żadnej kary, wtedy pewnie będzie trzeba zapłacić mu kasę z kontraktu jeśli nie zgodzi się na rozwiązanie kontraktu
0
@kejdzi na ten moment nie jest nawet zarejestrowany i w to miejsce będzie pewnie Garcia. Wątpię że będą próbować zatrzymać Inigo biorąc pod uwagę jego pensje, wiek i fakt że nie pasuje do systemu z wysoko ustawioną obroną
0
@JarekS szczęście w nieszczęściu może Faye dostanie szansę
0
@ViscaelBarca2007 chyba w to miejsce ten asystent z młodzieżówki Niemiec będzie
0
@MateuszDoniec czyli porównujesz doniesienia Sportu, który co chwilę zmienia zdanie i Fabrizio Romano?
0
@MateuszDoniec a skąd teza że chce skrzydło?
Frimpong to wahadło więc jak Flick zabiega o jego transfer to chyba nie chce skrzydła? Wtedy by chciał Nico a jest inaczej i jeśli go kupimy to będzie transfer na życzenie zarządu a nie Flicka
0
@partymaker bez problemu mogliby grać razem
0
@Jackazz ich pozycję są podobne ale bez problemu mogą grać razem.
Yamal może grać jako skrzydłowy, ofensywny pomocnik, ,,10" i fałszywa ,,9", Guler ma podobne pozycje
0
@Jackazz byłoby miejsce
0
@Bogan to nie rozwiąże problemów, nie da się w pełni uniknąć kontuzji bo może być tak jak teraz po faulu rywala. Metody leczenia i przyśpieszanie powrotów naszych graczy to kuriozum i mam nadzieję że jednak wymienia ten sztab
0
@Bogan narazie nie ma informacji o zmianie sztabu medycznego
0
@Greenalley bo u nas jest problem z wyborem trenerów o wielu lat, raz na jakiś czas się trafi dobry. Nie ma też często cierpliwości do trenera ale żeby zbudować projekt długoterminowy potrzeba odpowiedniego trenera, wątpię że Flickowi uda się zbudować projekt na lata ale może mnie zaskoczy
0
@Greenalley w skrócie bardzo dużo pomocników, mocny pressing, wymienność pozycji i przechodzenie między formacjami.
Zobacz na City, nie grają na dwa szarpiące skrzydła i Bayern też unowocześnia schematy.
Co do Frimponga to masz link bo lepiej nie wytłumaczę niż kolega
https://www.fcbarca.com/118935-czy-barcelona-powinna-pozyskac-jeremiego-frimponga-ankieta,dyskusja-14547320.html#comment-14547320
O zainteresowaniu Frimpongiem ze strony Flicka pisał Romano i Relevo, który trener Ci powie w mediach kogo chce kupić? O Nico żaden poważny dziennikarz nie napisał że chce go Flick, z wiarygodnych informacji wynika że Flick chce wahadło a nie skrzydło, to dyrekcja sportowa że mu wcisnąć Nico i tym samym burzy mu koncepcje na grę a potem będzie zdziwienie że nie ma wyników