0

To że jesteśmy jego priorytetem nic nie zmienia bo nas nie stać a Bilbao nie chce rozłożyć transferu na raty.
Jedyna szansa to duża sprzedaż ale na to się nie zapowiada

8

@Who_you_mam na LO wraca Valle i to on powinien być zmiennikiem Balde a Forta dać do rotacji z Kounde. Nie wiemy też jak będzie chciał grać Flick bo może być 4 obrońców albo 3ŚO

0

5

To akurat oczywiste. Eric ma niższa pensję, praktycznie nie łapie kontuzji w przeciwieństwie do Inigo, może zagrać na 3 pozycjach i jest dużo młodszy. Ma za sobą bardzo dobry sezon w Gironie, byłbym zdziwiony gdyby Flick wolał Inigo.
Jeszcze tylko liczyć żeby Flick zablokował transfer Faye albo chociaż wypróbuje go w presezonie

0

@Meskalina Fernandez jeśli chodzi o talent jest obok Yamal największą perłą La Massi na ten moment i musi zostać ale będzie to pewnie kosztować....

0

Niestety Mendes ma bardzo mocna kartę przetargową jaką jest Fernandez więc pewnie będziemy musieli zatrzymać Felixa i Cancelo żeby Mendes nie utrudnił przedłużenia diamentu La Massi

0

@JarekS to raczej Laporta usprawiedliwia brak transferu Nico za pomocą mediów. Teraz trochę ma sens zainteresowanie Jadenem

0

@Arden Laporta sam jest sobie winny, stworzył chorą drabinkę płac dla młodych. Teraz tylko czekać jak wysoki kontrakt dostanie Yamal

0

@JohnnySilverhand z tym Olmo cię pogięło. Zakup Frimponga już daje nam duże możliwości unowocześnienia schematów i na więcej nas nie stać

0

@krol211 a jeśli by odemnie zależało to byśmy wogóle nie grali na skrzydła. Trzeba unowocześnić schematy tak jak np. City bo każdy topowy klub do tego zmierza.

0

@Pawel13sz mamy mocny skład z dużym potencjałem na rozwój. Xavi bardzo marnował potencjał kadry i mam nadzieję że Flick to zmieni. Real kadrowo jest lepszy ale to jeszcze nie oznacza że będą bezkonkurencyjni

1

@AduŚ07 nie stać nas na Nico ani Olmo. Laporta już używa mediów żeby usprawiedliwić brak transferu Nico

0

@Michas_13 najpierw napisałeś że Wirtz nie jest nam potrzebny i nie jest żadną gwarancją a potem piszesz żeby kupić Nico

2

@Michas_13 jeśli według ciebie Nico jest lepszy niż Wirtz to polecam zacząć oglądać mecze

0

@creativeopinion przecież Laporta wypełnił klub niekompetentnymi ludźmi. On nie jest żadnym rozwiązaniem, czekam tylko na kolejne wybory prezydenckie

0

@dariooo Chelsea nie stać na wpłacenie klauzuli, też chcieli na raty. Mają problemy z FFP

5

@MOLESTA Wirtz to też kibic Barcy (:
Nie mamy szans na żadnego z nich

1

Nie ma szans, jedyna szansa byłby gdyby przeczekał kontrakt i przyszedł za darmo. Myślę że zmieni klub razem z Alonso

1

@yoli to akurat realne w przeciwieństwie do Nico. Niska pensja i wykup za rok jeśli spełni uwarunkowania. Tylko trzeba się jeszcze kogoś pozbyć

0

@CPuyol poczytaj sobie tutaj komentarze a będziesz wiedział o co chodzi, ludzie tu myślą że powrót do zasady 1:1 pozwoli nam kupić Nico+DM bez sprzedaży.
Raphinha nie chce odchodzić ani Flick z niego nie zrezygnuje a De Jong będzie siedział do końca kontraktu.
Oczywiście że ta operacja to alternatywa dla Nico.

1

@AlphaNumeric nie stać nas na Nico

0

@ACMaldini3 a może wam kiedyś dojdzie do głowy że nie stać nas na Nico?

1

Nie znam wogóle gościa ale to powinno pokazać osobom na tej stronie że na żadnego Nico nas nie stać

0

@jeronimofrancisco napewno nie zostanie w Atletico. Zobacz jak tam na niego reagują kibice i sam Simeone nie chce o nim rozmawiać i nie traktuje go jako swojego zawodnika

0

@Firestone nie pasuje do żadnej koncepcji taktycznej Flicka. Albo sport wrzucił clicbait albo Flick musi podporządkować się Laporcie i nie będzie decydował o transferach co sugeruje fakt że celem Flicka jest Frimpong a celem zarządu Nico

2

W końcu coś załatwione bez przecieków xd.
Wielka szkoda że złapał kontuzje bo byśmy mieli 10mln w kieszeni a tak odchodzi za darmo..... chociaż odpada duża pensja. Jeszcze pozbyć się Lengleta

0

@CPuyol to proszę podaj fragmenty bo ja przeczytałem dokładnie

0

@CPuyol fajny artykuł ale ty wiesz że on potwierdza to co ja piszę?

1

@czarnatom to media wrzucają clicbaity bo mamy nowego trenera. Flick nawet treningu nie poprowadził a ma postawić na zawodnika który nie pasuje do jego stylu

0

@jeronimofrancisco są pod ścianą, nie mają wyjścia jak Felix zrobi to samo co ostatnio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?