BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To że jesteśmy jego priorytetem nic nie zmienia bo nas nie stać a Bilbao nie chce rozłożyć transferu na raty.
Jedyna szansa to duża sprzedaż ale na to się nie zapowiada
8
@Who_you_mam na LO wraca Valle i to on powinien być zmiennikiem Balde a Forta dać do rotacji z Kounde. Nie wiemy też jak będzie chciał grać Flick bo może być 4 obrońców albo 3ŚO
0
@normasubiektywna i na dodatek dostał dużą pensje
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/" target="_blank" rel="nofollow">https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
5
To akurat oczywiste. Eric ma niższa pensję, praktycznie nie łapie kontuzji w przeciwieństwie do Inigo, może zagrać na 3 pozycjach i jest dużo młodszy. Ma za sobą bardzo dobry sezon w Gironie, byłbym zdziwiony gdyby Flick wolał Inigo.
Jeszcze tylko liczyć żeby Flick zablokował transfer Faye albo chociaż wypróbuje go w presezonie
0
@Meskalina Fernandez jeśli chodzi o talent jest obok Yamal największą perłą La Massi na ten moment i musi zostać ale będzie to pewnie kosztować....
0
Niestety Mendes ma bardzo mocna kartę przetargową jaką jest Fernandez więc pewnie będziemy musieli zatrzymać Felixa i Cancelo żeby Mendes nie utrudnił przedłużenia diamentu La Massi
0
@JarekS to raczej Laporta usprawiedliwia brak transferu Nico za pomocą mediów. Teraz trochę ma sens zainteresowanie Jadenem
0
@Arden Laporta sam jest sobie winny, stworzył chorą drabinkę płac dla młodych. Teraz tylko czekać jak wysoki kontrakt dostanie Yamal
0
@JohnnySilverhand z tym Olmo cię pogięło. Zakup Frimponga już daje nam duże możliwości unowocześnienia schematów i na więcej nas nie stać
0
@krol211 a jeśli by odemnie zależało to byśmy wogóle nie grali na skrzydła. Trzeba unowocześnić schematy tak jak np. City bo każdy topowy klub do tego zmierza.
0
@Pawel13sz mamy mocny skład z dużym potencjałem na rozwój. Xavi bardzo marnował potencjał kadry i mam nadzieję że Flick to zmieni. Real kadrowo jest lepszy ale to jeszcze nie oznacza że będą bezkonkurencyjni
1
@AduŚ07 nie stać nas na Nico ani Olmo. Laporta już używa mediów żeby usprawiedliwić brak transferu Nico
0
@Michas_13 najpierw napisałeś że Wirtz nie jest nam potrzebny i nie jest żadną gwarancją a potem piszesz żeby kupić Nico
2
@Michas_13 jeśli według ciebie Nico jest lepszy niż Wirtz to polecam zacząć oglądać mecze
0
@creativeopinion przecież Laporta wypełnił klub niekompetentnymi ludźmi. On nie jest żadnym rozwiązaniem, czekam tylko na kolejne wybory prezydenckie
0
@dariooo Chelsea nie stać na wpłacenie klauzuli, też chcieli na raty. Mają problemy z FFP
5
@MOLESTA Wirtz to też kibic Barcy (:
Nie mamy szans na żadnego z nich
1
Nie ma szans, jedyna szansa byłby gdyby przeczekał kontrakt i przyszedł za darmo. Myślę że zmieni klub razem z Alonso
1
@yoli to akurat realne w przeciwieństwie do Nico. Niska pensja i wykup za rok jeśli spełni uwarunkowania. Tylko trzeba się jeszcze kogoś pozbyć
0
@CPuyol poczytaj sobie tutaj komentarze a będziesz wiedział o co chodzi, ludzie tu myślą że powrót do zasady 1:1 pozwoli nam kupić Nico+DM bez sprzedaży.
Raphinha nie chce odchodzić ani Flick z niego nie zrezygnuje a De Jong będzie siedział do końca kontraktu.
Oczywiście że ta operacja to alternatywa dla Nico.
1
@AlphaNumeric nie stać nas na Nico
0
@ACMaldini3 a może wam kiedyś dojdzie do głowy że nie stać nas na Nico?
1
Nie znam wogóle gościa ale to powinno pokazać osobom na tej stronie że na żadnego Nico nas nie stać
0
@jeronimofrancisco napewno nie zostanie w Atletico. Zobacz jak tam na niego reagują kibice i sam Simeone nie chce o nim rozmawiać i nie traktuje go jako swojego zawodnika
0
@Firestone nie pasuje do żadnej koncepcji taktycznej Flicka. Albo sport wrzucił clicbait albo Flick musi podporządkować się Laporcie i nie będzie decydował o transferach co sugeruje fakt że celem Flicka jest Frimpong a celem zarządu Nico
2
W końcu coś załatwione bez przecieków xd.
Wielka szkoda że złapał kontuzje bo byśmy mieli 10mln w kieszeni a tak odchodzi za darmo..... chociaż odpada duża pensja. Jeszcze pozbyć się Lengleta
0
@CPuyol to proszę podaj fragmenty bo ja przeczytałem dokładnie
0
@CPuyol fajny artykuł ale ty wiesz że on potwierdza to co ja piszę?
1
@czarnatom to media wrzucają clicbaity bo mamy nowego trenera. Flick nawet treningu nie poprowadził a ma postawić na zawodnika który nie pasuje do jego stylu
0
@jeronimofrancisco są pod ścianą, nie mają wyjścia jak Felix zrobi to samo co ostatnio