4

Fernandez to obok Yamala największy talent La Massi i trzeba go zatrzymać ale będzie to pewnie kosztować zatrzymanie Felixa i Cancelo

2

Dobrze że nie awansowaliśmy do drugiej ligi.
Dla siebie Marquez powinien odejść i dalej się rozwijać jako trener ale dla nas jego pozostanie byłoby świetną informacją bo tak dobrego trenera rezerw nie mieliśmy od czasów Guardioli.
Casado powinien na stałe trafić do pierwszego zespołu.
Unai Hernandez powinien dostać szansę w pierwszym zespole

0

Jeśli w to miejsce przyjdzie Frimpong i jakiś DM to ok ale jak Deco weźmie w to miejsce Olmo albo Diaza to absolutnie nie.
Ale nie ma tematu bo Raphinha nie chce odejść

0

@Reviven po co wydał tyle hajsu na Roque kiedy mieliśmy już Lewego i Ferrana i jeszcze Guiu w szkółce?

2

Nie dziwie mu się że chce odejść bo przy Lewym, Ferranie i Roque mało by grał ale wybrał Chelsea? Ludzie przecież tam będzie podobna sytuacja, mógł wziąć jakiś klub typu Porto czy Ajax żeby się rozwijać.
Nie podoba mi się że nasze talenty maja takie śmieszne klauzulę, nie dość że możemy szybko tracić młodych to jeszcze mają kartę przetargową w negocjacjach nowego kontraktu.

1

@HypeR wymagania finansowe to jeden z powodów dlaczego nie ma klubu

1

@HypeR widziałeś jaką De Gea ma pensje?
Można bez problemu kupić takiego młodzika i wypożyczyć, później nie będzie już taki tani a nie można tego odkładać na ostatnią chwilę bo obecnie mamy tylko słabego Pene a Mats z problemami z kolanem i lumbago nie będzie grał do 40-stki na tym poziomie

0

@waletpl weź chłopie, żaden piłkarz nie negocjuje kontaktu na tym turnieju, każdy mówi to samo co on.

0

@Kamil689 to zagrywka Laporty żeby wywrzeć presję na Araujo, żaden piłkarz w trakcie turnieju w kadrze nie będzie negocjował kontraktu, wcześniej tego nie robił bo nawet nie wiedział kto będzie trenerem

8

Według mnie powinien go dostać Gundo, nie będzie presji i dochody też będą a to może być jego ostatni sezon u nas więc by przetrzymał ten numer jeszcze rok i Yamal dostałby go gdy podpisze profesjonalny kontrakt

7

Mógłby zostać jako tani jakościowy zmienik mogący grać na kilku pozycjach ale Inigo musi odejść bo inaczej napewno odejdzie Faye.
Nie zdziwię się jak Flick będzie musiał interweniować bo zaraz może stracić dwóch obrońców którzy najlepiej pasują do jego stylu gry w obronie (Araujo i Faye) a Inigo słabo w tym wygląda

0

@CPuyol to wypożyczenie a nie sprzedaż, jak go sprzedamy to już napewno nie wróci i nie dawajcie sobie mydlić oczu tą opcją odkupu.
Poza Araujo to on najbardziej pasuje do stylu Flicka z obrony

2

@Camel_46 żeby odtworzyć Bayern Flicka to byśmy musieli zrobić 3-4 kosztowne transfery a nas na jeden nie stać

0

@MalanFCB musi zagrać czymś nowym, trzeba poczekać do presezonu

0

@Pawel13sz nie bo i tak by mieli punkt więcej a z Austria przegraliśmy

0

@CPuyol Faye to bardzo duży talent i powinien zostać

0

@CPuyol pisze o Faye (:

0

@JarekS dobra spoko chodzi mi o to czy go obserwujesz a nie czy dogadujecie transfer. Dzięki

1

@JarekS wiesz może o nim coś więcej? Twoje Rennes się nim interesuje. Byśmy mieli w szkółce trzech potencjalnych skrzydłowych (Diarra, Rodriguez, Hamony)

0

@T^L sam jestem przeciwnikiem Flicka i nie chciałem go tutaj ale jak już jest to trudno i mam nadzieję że wypali ale to się nie stanie jak będziemy mu wpychać zawodników których nie chce.
Frimpong nie jest gorszy od Nico a na ten moment jest lepszy ale tak jak mówię Flick powinien dostać profil takiego zawodnika jakiego on chce a nie kibice

0

@MalanFCB po pierwsze to Flick decyduje jaką formacja chce grać a nie kibice, jeśli chce wahadło a dostanie skrzydłowego to będzie naplucie mu w twarz.
Po drugie Raphinha to nie skrzydłowy tylko prawy pomocnik, może też grać jako ofensywny pomocnik i wahadło.
Po trzeciej Yamal w La Massi bardzo dużo grał jako ofensywny pomocnik i ,,10" a także fałszywa ,,9".
Po czwarte Frimpong nie nadaje się do gry na bokach obrony, jedynie wahadło bo musi mieć asekurację

2

@tomek1656 jeśli zmienimy formacje na 3ŚO i wahadła (zakup Frimponga to bardzo sugeruje) to może to wyglądać tak:
Kounde-Araujo-Cubarsi
Frimpong-Balde

17

Cel Barcelony: Nico
Cel Flicka: Frimpong
Rzeczywistość: nie stać nas

1

@T^L widzę że ty wiesz lepiej od Flicka jak chce grać, z jakiej racji mamy mu wpychać skrzydłowego jak Flick chce wahadło?
Porównanie do Desta jest bezpodstawne

0

@lambard jego były trener mówił może być topowym lewym obrońcą a nie wahadłowym (:
Ale według mnie byłby kocurem na LŚO w ustawieniu trojką obrońców i wahadłami

1

Jeśli Flick chce jego a nie Nico to chyba sytuacja jest prosta?
Flick napewno musi coś zmienić w stylu gry bo nie mamy profili w kadrze żeby odwzorować Bayern Flicka więc jeśli ma chcieć Frimponga to chce grać na wahadła.
Cancelo to nie ten sam profil co Frimpong a Raphinha to nie jest skrzydłowy.
Cancelo może grać na wahadale ale jego styl jest trochę inny niż Frimponga, można porównać heapmapy obydwu.
Raphinha wtedy razem z Frimpongiem obstawiłby pozycję prawego wahadałowego albo grałby jako ofensywny pomocnik.
Cena za Frimponga jest ok ale w naszej sytuacji nawet na niego nas obecnie nie stać

5

@JarekS i jeszcze oddamy Faye za grosze

7

Flick nawet treningu nie poprowadził a dziennikarze już wszystko wiedzą xd.

1

Czyli nawet nie jesteśmy wstanie zgarnąć takiego talentu za darmo. Teraz tym bardziej mam nadzieję że Faye zostanie

0

@Arekvip wahadło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?