BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon bo jakiś dziennikarz sobie napisał że będzie wcześniej, to nie pierwsza taka kontuzja i wiadomo jak długo się ją leczy
0
@maroon ,,później niż zakładano" na jakiej podstawie? Po kontuzji już się mówiło o około 10miesiącach leczenia a co dopiero powrót do normalnej gry
0
@Erik0 nie stać nas na Nico i Merino. Zakup chociaż jednego z nich jest uzależniony od sprzedaży
0
@cules100pro to nie jest argument.
Dla przykładu Messinho dopiero awansował do pierwszej drużyny Palmerias a już Chealsea dała za niego ponad 60mln.
Faye dobrze się prezentował w presezonie i jest już praktycznie podstawowym graczem reprezentacji Senegalu
0
7mln+2mln w zmiennych...... wszyscy wiedzą że jesteśmy frajerami w negocjacjach.
15mln to śmieszna cena a nawet pewnie tego nie dostaniemy. Oby został
1
@ViscaelBarca2007 pasuje świetnie do nowoczesnego futbolu jaki pokazuje właśnie Nagelsmann. Marzenie ale chyba nierealne
0
@Michau98 chyba było widać jak postępowali z takimi zawodnikami a Musiala może nie chce konfliktować się z Bayernem?
0
@Encore talent większy ma Pedri ale był bardzo źle prowadzony i kontuzje nie pomagają
1
@ViscaelBarca2007 teoretycznie ma kontakt już tylko rok i mógłby trafić do nas za darmo, jest też naszym kibicem więc pomarzyć można (:
Ale wątpię że Bayern na to pozwoli
1
@Pressinho teoretycznie ma kontakt już tylko rok i mógłby trafić do nas za darmo, jest też naszym kibicem więc pomarzyć można (:
Ale wątpię że Bayern na to pozwoli
0
@Messibestplayerintheworld zbyt długo jest grzany ten temat. Tylko brak kasy powoduje że do nas nie trafił.
Raczej nie ma szans żeby nas było stać.
Jeśli Flick da go sobie wcisnąć tak jak już dał sobie wcisną Felixa i Cancelo to traci autorytet i nic do gadania przy transferach miał nie będzie
0
Obydwaj nie pasują do stylu Flicka więc nie widzę sensu żeby obciążać FFP zostawiając ich. Na dodatek nie zostają na stałe tylko na wypożyczenie przez co blokują miejsce naszym wychowankom
0
@Messibestplayerintheworld to nie lepiej dać szansę jakiemuś młodemu który nie kosztuje 60mln+duża pensja jak np. Unai Hernandez?
0
@Messibestplayerintheworld Deco nie ma nic do gadania co pokazała akcja z Xavim
1
@zaky274 na ławce
2
Jak my mamy wyjść na prostą jeśli chcemy sprzedawać talenty za grosze i kupować takich placków za grube miliony
12
Kompromitacji ciąg dalszy
4
@Michas_13 Christensen nie chce odejść ale można go przesunąć na DM
0
@Emhyr jeszcze trzeba mieć miejsce na rejestrację nowego zawodnika
0
@xavi890 nie możemy, trzeba kogoś sprzedać
7
Oby bo to przyszłość. Patrząc na to jak wysoko ustawioną obroną gra Flick to Faye razem z Araujo najlepiej pasują profilem.
Mam nadzieję że zostanie i przedłuży kontrakt
0
@Greenalley napisałem ,,mega talent" a nie mega piłkarz, Xavi nie dałby grać nawet Cubarsiemy gdyby nie kontuzje. To nie jest argument.
,,Najważniejszy jest klub" acha czyli sposób na ratowanie klubu to sprzedawanie za bezcen młodych utalentowanych piłkarzy? Inigo ma 33lata i 9mln brutto pensji, lepiej się jego pozbyć.
Każdy wie że tą kasę Laporta przewali na wypożyczenie Felixa i Cancelo.
1
@KrychaFCB fajnie ale jak chcą sprzedać Faye to nie wiem po co jego chcą wykupić
1
Jeszcze cenę chcą obniżyć xd a i tak już jest promocja. Mam nadzieję że ktoś to zablokuje
1
Nie no Deco to naprawdę amator, chce się pozbyć mega talentu Faye za grosze, chce wywalić Roque po pół roku którego sam sprowadził i jeszcze chce kupić Pepe xd
1
@Kalin33 mamy kasę xd, skąd wy to wiecie? Każdy transfer bierzemy w kilku ratach i ciągle płacimy zaległe pensje graczom których tu już nie ma jak np. Messi.
Nie mamy kasy
0
@bbartekfcb są opcje:
- pozbyć się Inigo i przesunięcie Christensena na DM
- zmiana formacji na 3ŚO
- wstawianie go też na LO
1
@Kalin33 to tylko wymysły dziennikarzy, nie stać nas na żadnego z nich a tu mowa o obydwu
4
@Mavcin1980 do wywalenia jest Laporta bo to on zatrudnia takich ludzi jak Deco po znajomości
0
@kanver_ albo Faye sprzedadzą, wszystko na to wskazuje niestety