0

@slayer polska piłka leży we wszystkich strukturach

0

@pioz123 nie ma szans na dwa takie transfery, wątpię że stać nas na samego Frimponga a co dopiero obydwaj. To koszt 100mln

1

@pioz123 Frimpong to wahadło więc jak dostanie Nico (skrzydłowy) to dla mnie jest naplucie mu w twarz bo niszczą mu całą koncepcję taktyczną. Można poszukać najwyżej tańszej alternatywy na wahadło

2

@pioz123
https://www.fcbarca.com/118935-czy-barcelona-powinna-pozyskac-jeremiego-frimponga-ankieta,dyskusja-14547320.html#comment" target="_blank" rel="nofollow">https://www.fcbarca.com/118935-czy-barcelona-powinna-pozyskac-jeremiego-frimponga-ankieta,dyskusja-14547320.html#comment-14547320
Polecam poczytać bo kolega fajnie opisał.
Dla mnie Frimpong to powinien być priorytet bo daje nam bardzo dużo możliwość i chce go Flick a nie dyrekcja sportowa i Laporta

0

Oby Fermin nie pojechał

2

@xavi890 Yamal w La Massi grał jako ofensywny pomocnik, ,,10" i fałszywa ,,9" ,nie jako skrzydłowy.

0

Może Flick w końcu postawi na swoim i nie da sobie wcisnąć niechcianych transferów

1

Brawo Ferran! Mam nadzieję że to samo zrobi Fermin

14

Oni chcą dać 5-8mln?! W takim przypadku powinny być odrazu zerwane negocjacje.
Nie zdziwię się jak Flick będzie musiał interweniować bo może stracić zaraz bardzo dobrze pasującego obrońcę do jego schematów

0

@lucca87 to decyzja Koemana.
Frimpong to jeden z najważniejszych elementów machiny Xaviego Alonso jakbyś nie wiedział.
W statystykach sporo lepszy jest Frimpong więc to chyba jasne że na ten moment jest lepszy

0

@partymaker tak wiem ale chłopak zaraz będzie bez kontraktu i jakoś się nie wypowiadał że chce zostać

0

@JarekS jeszcze mam nadzieję na cud że zostanie ale raczej nie ma już szans. Jeśli Flick będzie grał na 3ŚO to może być zdenerwowany że sprzedali mu tak dobrze pasującego profilem zawodnika

0

@Emhyr nie masz argumentów to w zaczepki się bawisz, typowe wsumie dla ciebie

0

@normasubiektywna bez przesady

0

@Hindus już dał sobie wepchnąć Felixa i Cancelo. Na ten moment nie widać żeby miał coś do powiedzenia

0

@Emhyr hahahha xd, to ja tu nie muszę dyskutować bo sam się wyjaśniasz.
Znowu masz kompleks JarekS'a? Idź płacz do niego a nie do mnie. Akurat masz okazję bo fajnie opisywał tą sprawę
https://www.fcbarca.com/118935-czy-barcelona-powinna-pozyskac-jeremiego-frimponga-ankieta,dyskusja-14547320.html#comment-14547320

0

@ViscaelBarca2007 na ten moment lepszy, widać to chociażby w liczbach

0

@normasubiektywna Garcia ma za sobą świetny sezon w Gironie i 15mln to absolutne minimum a za rok będzie warty więcej jak utrzyma formę ale jakbym miał wybierać teraz kogo sprzedać to wolę sprzedać Erica niż Faye

0

@Emhyr kto ci zakłada że będzie grał 4-2-3-1? To tylko na podstawie tego jak grał wcześniej media robią clicbaity a ty to łykasz jak pelikan.
Frimpong nie jest gorszy sportowo, na ten moment jest lepszy sportowo i cenowo

0

@Emhyr ty jesteś normalny? Cały czas gadam że nie musimy grać na skrzydła a ten dalej swoje.
Zmiennikiem Balde powinien być Valle jakbyś chciał wiedzieć a po drugiej stronie byśmy mieli Raphinha/Frimpong i jakby przedłużyli Cancelo to może rotować obie strony

0

@Hindus a widzisz żeby Flick miał coś do gadania? Na początku było info że ma być testowany w presezonie a teraz nagle chcą go sprzedać

0

@KrwawiaceoczyVEB prawonożny ale nie widzę go kompletnie w wysoko ustawionej obronie, bardziej w dwójce DM ale wolę żeby jego sprzedali niż Faye

1

@KrwawiaceoczyVEB wiem ale te chłopki są w niższych sekcjach i nie oglądam ich za zbytnio żeby stwierdzić jaki mają potencjał, tutaj by trzeba zapytać @ViscaBarca123
Tylko Martinez jest lewnożnym obrońcą w kadrze a ma już swoje lata i jest kontuzjogenny. Wszystko wskazuje na to że Flick chce grać 3ŚO więc Faye powinien wejść w miejsce Martineza i sprzedać Garcię za 15/20mln

0

@KrwawiaceoczyVEB Exposito to inny profil obrońcy grający bliżej prawej strony a Cuenca już bliżej ale gorsze warunki fizyczne.

0

@AxelF jak Guardiola prowadził rezerwy w czwartej lidze to mieliśmy wysyp talentów bo można było rozwijać ich w bardzo młodym wieku.
Rezerwy powinny być zawsze maksymalnie w trzeciej lidze

0

@AxelF prędzej bym chciał żebyśmy spadli do czwartej ligi niż awansowali do drugiej

9

Świetna informacja, najlepszy trener rezerw od czasów Guardioli

0

0

@Emhyr super czyli gramy ciągle dwoma skrzydłowymi w tym 17latkiem xd.
Na uj ci lewe skrzydło się jeszcze raz zapytam bo wszystko wskazuje na to że Flick nie chce tak grać?

0

@Hindus a ja widzę że dadzą mniej niż 15mln. Skąd wiesz co ma grać Flick? A jak zagramy 3ŚO na co wskazuje chęć zakupu Frimponga to Faye bardzo by się przydał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?