0

@Emhyr super czyli gramy ciągle dwoma skrzydłowymi w tym 17latkiem xd.
Na uj ci lewe skrzydło się jeszcze raz zapytam bo wszystko wskazuje na to że Flick nie chce tak grać?

0

@Hindus a ja widzę że dadzą mniej niż 15mln. Skąd wiesz co ma grać Flick? A jak zagramy 3ŚO na co wskazuje chęć zakupu Frimponga to Faye bardzo by się przydał

0

@KrwawiaceoczyVEB chyba tylko przejrzałeś kto ma podobne warunki

0

@626 czyli wrzucasz już wszystkich do jednego worka xd, to tak nie działa.
Tak Rodriguez to spory talent ale inna pozycja. Z tym drugim to Ci chodzi o Unaia Hernandeza czy Guille Fernandeza?

0

@Emhyr xd, tyle czasu broniłeś wybór Flicka a teraz się okazuje że nic o nim nie wiesz.
Bayern Flicka głównie grał skrzydłami a w kadrze skrzydłowym można nazwać tylko Yamala (a i tak w przyszłości tam grał raczej nie będzie) więc samo kupienie Nico nic nie zmienia.
Ciągle pisałeś żeby odejść od DNA i Flick napewno to zrobi a jak się naprawdę okazuje że do tego zmierza to już Ci się nie podoba

0

@Pawlak1992 no tak Arsenal i Bayern tylko się przyglądali xd, tylko Faye tam by nie poszedł bo byłaby identyczna sytuacja jak u nas

0

@Pawlak1992 Palmerias sprzedało Messinho za 60mln kiedy dopiero awansował do pierwszej drużyny, zaraz powiesz że to Brazylia itp ale u nas masz to samo tylko z faktu że Faye to obrońca kosztuje mniej

0

@JarekS w porównaniu z talentem jaki ma to dla mnie grosze.
Wystarczy pozbyć się Inigo i sprzedać Garcię za 15/20mln i mamy lepszy rezultat

0

@Pawlak1992 nie ma bo do tej pory nie sprzedawaliśmy takich talentów.
To nie jest argument

0

@626 ciekawe na jakiej podstawie to stwierdzasz

2

@JarekS teraz jeszcze sprzedamy Faye za grosze żeby uzbierać na Felixa i Cancelo a Flick nie dostanie Frimponga

0

@Pawlak1992 to z jakiej racji piszesz że mamy większe talenty jak nikogo nie znasz? Nie masz argumentów.
Liczy się talent a nie popularność i cena jest śmieszna

0

@jondeca czyli lepiej sprzedać perspektywicznych graczy i wywalić kasę na wypożyczenie Cancelo i Felixa? Gratuluję pomysłu

0

@Emhyr nie jest i takie są fakty

0

@Pawlak1992 wymień. W rezerwach nie ma napewno takich talentów w obronie jak Natali i Mokio. Faye to jedyny obrońca w rezerwach o takim profilu z wielkim potencjałem. Guiu można przeboleć ale to jak go wypuściliśmy to porażka zarządu

0

Tracimy Nataliego, przegrywamy walkę o Mokio, sprzedajemy Faye za grosze, Guiu odchodzi za grosze...... zamiast pozbyć się szrotu to tracimy talenty za bezcen

0

@Emhyr xddd czyli Flick będzie grał tak jak wcześniej mimo tego że nie mamy profili graczy jak w Bayernie (((((:
I kto tu jest odklejony xd.
Żeby grać jak jego Bayern byśmy musieli dokonać minimum 3-4 drogich transferów.
Żadne skrzydło nam niepotrzebne.
Każdy mocny trener ewoluuje i dostosowuje się do kadry jaką ma, zobacz że w kadrze już chciał grać inaczej

0

@Emhyr wystarczy pomyśleć. Poważne źródła jak Romano i Revello piszą o poważnym zainteresowaniu Frimpongiem ze strony Flicka a o Nico jest pisane tylko w kontekście że chciał go Xavi i Laporta a nic o Flicku.
Można by się długo rozpisywać bo mamy idealną kadrę do gry w nowoczesnym stylu a zakup Frimponga już tylko by to przypieczętował a zakup Nico nie daje nam takiej możliwości

0

@Arcybiskup acha czyli jak Frimpong ma 23lata i daje nam opcje grania nowoczesnego futbolu do którego zmierzają wszystkie topowe kluby to już nie jest opcją długoterminową?

0

Flick chce wahadło to zamiast kupić Frimponga albo szukać dla niego tańszej alternatywy to chcą mu wepchnąć skrzydłowego.... a potem to zdzwienie że nie ma wyników

0

@KrychaFCB Flick chce wahadło to zamiast kupić Frimponga albo szukać dla niego tańszej alternatywy to chcą mu wepchnąć skrzydłowego.... a potem to zdzwienie że nie ma wyników

0

@sk13 bo po co wydawać 60mln za gracza który byłby u nas rezerwowym?
To nie jest młody talent tylko 26letni średniak z przebłyskami

4

@sk13 nie nadaje się.
To teraz po każdej bramce i asyście raz na jakiś czas będziesz pisał że jest mocny? Weź chłopie

0

@Chaoss nawet za tyle bym sprzedał.
70mln to jest absolutny maks za niego a za 60mln to Laporta go powinien na lotnisko odwieść

0

@Fake69 akurat sprzedaż De Jonga to byłaby bardzo dobra ale nie uda im się

0

@Gaz nie zdziwię się jak Laporta naopowiada bajek betonowi z socios i wygra znowu (:
Raczej się nie doczekamy kogoś odpowiedniego na to stanowisko

0

@Nefir już widzę jak Flick ze spokojem przyjmuje informacje że sprzedają mu najlepszego obrońcę świetnie pasującego profilem do jego stylu, poza nim jest tylko Faye ale jego też chcą sprzedać

0

@krol211 Felixa tak bo Atletico jest pod ścianą ale City nie da znowu za darmo Cancelo a już nie wspomnę o tym że obydwaj wogóle nie pasują do stylu Flicka i tylko blokują awanse młodych

2

Patrząc na to jakie możliwości daje nam Frimpong i to że jest głównym celem Flicka to powinien być priorytetem.

1

@slayer co roku zespół rezerw jest budowany praktycznie od nowa.
Druga liga to rzeź i nie ma tam szans na hurtowy rozwój talentów jakie mamy, szkoda zdrowia młodych.
Zaraz wskoczą takie perełki jak młody Moriba bo nie będzie trzeba kupować solidnych ligowców żeby nie dostawać wpierdzielu co mecz.
Szkółka jest od produkowania talentów a nie sukcesów sportowych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?