BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wiktor91 możliwe ale to nie jest dobra informacja
0
5mln hahhaha amatorzy
2
Porto coraz bardziej obniża cenę i jeszcze Deco tam leci.... nie widzę tego dobrze i będziemy tego żałować
0
@Tatazolwinia no tak wszystko dobrze.... dlatego każdy profesjonalista odchodzi bo nie chce wiązać swojego nazwiska z tym cyrkiem Laporty.
Z tą poprzednia jego kadencja nie przesadzaj bo już wtedy sobie nie radził i chcieli go wywalić tylko uratował go Guardiola (gdyby nie Cruyff to by Laporta nie dał mu szansy tylko byłby Mourinho)
0
@Albatros dlatego nie chce żadnego z nich
3
@45 dobrze diagnozuje ale nie podaje sposobów jak to naprawić albo nie chce ich podać
0
@Who_you_mam gra na nie swojej pozycji. Praktycznie wszystkie gole strzela z pozycji ,,9" gdzie praktycznie nie gra
0
@Albatros nie chce Fonta. Co miał zrobić jak nie jest u władzy?
1
@krol211 tak ale wątpię że beton z socios weźmie kogoś poważnego bo przez ostatnie lata nie potrafią wybrać nikogo dobrego
0
@Albatros Font dobrze diagnozuje ale nie daje jansych pomysłów jak naprawić sytuacje. Nie chcę Laporty ani Fonta ale bronienie tego pierwszego jest bez sensu
0
@Albatros w kwestii trenera ok ale Laporta nie naprawia sytuacji tylko ją pogarsza, Font ładnie to skomentował
0
@Cule czekaj kogo?
0
Font bardzo mądrze mówi w kwestiach zarządzania i finansowych ale za każdym razem jak zaczyna mówić o Xavim to nie przekonuje żeby na niego głosować. Lepszy od Laporty ale nie chciałbym żeby decydował o takich kwestiach jak trener skoro chce mimo tego wszystkiego zostawić Xaviego i nie rozumie jego zwolnienia
0
@sevs Ferran właśnie odmówił xd, Yamal to samo. Klub nie może odmówić ale zawodnik już tak
2
@Fake69 w presezonie nie zagra i nie będzie wypoczęty co będzie miało znaczenie przy ustalaniu składu na starcie sezonu
0
@Messiasz2 a skąd wiesz że u Flicka nie będzie grał w podstawie? Bo jak myślę że tak może być. Nie powinien tam jechać bo nie będzie miał wogóle wakacji
0
Powinni mu powiedzieć żeby odmówił i tyle
7
@maciekofcb udział w treningach to nie jest odpoczynek, nie pojedzie też na presezon
0
@Who_you_mam nie wiem co tu śmiesznego
1
@D10SLEO bo był niepotrzebny, w to miejsce byłby Guiu za darmo
3
Mamy już w zastępstwie Ferrana i Roque, a w rezerwach jest jeszcze Oscar Gistau
0
@FcPortoFan1999 a ja widzę że chcecie dać maks 10mln ze zmiennymi..... ja bym odrazu zerwał negocjacje bo nie musimy go sprzedawać a dla mnie sprzedaż takiego talentu to głupota.
Porto nie jest głupie i już nieraz tak wyrywało piłkarzy i potem sprzedawali z dużym zyskiem
4
Pep nas ratuje xd
0
@AnalnaGrawitacja ich informacje się poprostu sprawdzają
0
@Hindus oni nie dadzą więcej, dla mnie 15mln to mało ale wiedziałem że i tak tyle nie dadzą bo każdy wie jak nam idą negocjacje.
Flick chce Frimponga więc chce grać na wahadła więc będziemy grać na 3ŚO i wtedy potrzebujemy 5-6 obrońców a Faye idealnie pasuje na półlewego obrońcę.
Zaraz się ktoś pewnie przyczepi ale według mnie Faye będzie więcej znaczył u Flicka niż Cubarsi bo przy wysoko ustawionej obronie Mika wygląda świetnie a Pau ma duże problemy
0
@FcPortoFan1999 u nas też pusto w kasie
3
@AnalnaGrawitacja tam są bonusy (:
Jedno z najbardziej legitnych źródeł
3
@MOLESTA znowu głupoty piszesz
https://www.capology.com/club/real-madrid/salaries/
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
2
Jeśli odejdzie Araujo i Faye to Flick ma prawo być bardzo zdenerwowany
12
,,Més que un club"......