0

@Wiktor91 możliwe ale to nie jest dobra informacja

0

5mln hahhaha amatorzy

2

Porto coraz bardziej obniża cenę i jeszcze Deco tam leci.... nie widzę tego dobrze i będziemy tego żałować

0

@Tatazolwinia no tak wszystko dobrze.... dlatego każdy profesjonalista odchodzi bo nie chce wiązać swojego nazwiska z tym cyrkiem Laporty.
Z tą poprzednia jego kadencja nie przesadzaj bo już wtedy sobie nie radził i chcieli go wywalić tylko uratował go Guardiola (gdyby nie Cruyff to by Laporta nie dał mu szansy tylko byłby Mourinho)

0

@Albatros dlatego nie chce żadnego z nich

3

@45 dobrze diagnozuje ale nie podaje sposobów jak to naprawić albo nie chce ich podać

0

@Who_you_mam gra na nie swojej pozycji. Praktycznie wszystkie gole strzela z pozycji ,,9" gdzie praktycznie nie gra

0

@Albatros nie chce Fonta. Co miał zrobić jak nie jest u władzy?

1

@krol211 tak ale wątpię że beton z socios weźmie kogoś poważnego bo przez ostatnie lata nie potrafią wybrać nikogo dobrego

0

@Albatros Font dobrze diagnozuje ale nie daje jansych pomysłów jak naprawić sytuacje. Nie chcę Laporty ani Fonta ale bronienie tego pierwszego jest bez sensu

0

@Albatros w kwestii trenera ok ale Laporta nie naprawia sytuacji tylko ją pogarsza, Font ładnie to skomentował

0

@Cule czekaj kogo?

0

Font bardzo mądrze mówi w kwestiach zarządzania i finansowych ale za każdym razem jak zaczyna mówić o Xavim to nie przekonuje żeby na niego głosować. Lepszy od Laporty ale nie chciałbym żeby decydował o takich kwestiach jak trener skoro chce mimo tego wszystkiego zostawić Xaviego i nie rozumie jego zwolnienia

0

@sevs Ferran właśnie odmówił xd, Yamal to samo. Klub nie może odmówić ale zawodnik już tak

2

@Fake69 w presezonie nie zagra i nie będzie wypoczęty co będzie miało znaczenie przy ustalaniu składu na starcie sezonu

0

@Messiasz2 a skąd wiesz że u Flicka nie będzie grał w podstawie? Bo jak myślę że tak może być. Nie powinien tam jechać bo nie będzie miał wogóle wakacji

0

Powinni mu powiedzieć żeby odmówił i tyle

7

@maciekofcb udział w treningach to nie jest odpoczynek, nie pojedzie też na presezon

0

@Who_you_mam nie wiem co tu śmiesznego

1

@D10SLEO bo był niepotrzebny, w to miejsce byłby Guiu za darmo

3

Mamy już w zastępstwie Ferrana i Roque, a w rezerwach jest jeszcze Oscar Gistau

0

@FcPortoFan1999 a ja widzę że chcecie dać maks 10mln ze zmiennymi..... ja bym odrazu zerwał negocjacje bo nie musimy go sprzedawać a dla mnie sprzedaż takiego talentu to głupota.
Porto nie jest głupie i już nieraz tak wyrywało piłkarzy i potem sprzedawali z dużym zyskiem

4

Pep nas ratuje xd

0

@AnalnaGrawitacja ich informacje się poprostu sprawdzają

0

@Hindus oni nie dadzą więcej, dla mnie 15mln to mało ale wiedziałem że i tak tyle nie dadzą bo każdy wie jak nam idą negocjacje.
Flick chce Frimponga więc chce grać na wahadła więc będziemy grać na 3ŚO i wtedy potrzebujemy 5-6 obrońców a Faye idealnie pasuje na półlewego obrońcę.
Zaraz się ktoś pewnie przyczepi ale według mnie Faye będzie więcej znaczył u Flicka niż Cubarsi bo przy wysoko ustawionej obronie Mika wygląda świetnie a Pau ma duże problemy

0

@FcPortoFan1999 u nas też pusto w kasie

3

@AnalnaGrawitacja tam są bonusy (:
Jedno z najbardziej legitnych źródeł

2

Jeśli odejdzie Araujo i Faye to Flick ma prawo być bardzo zdenerwowany

12

,,Més que un club"......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?