0

@Faro Araujo broni się sportowo i musi zostać ale De Jong wogóle się nie broni a jego fanboye bronią go jednym sezonem w Ajaxie

0

@LioNey99 tak a Laporta wyda tą kasę na Felixa, Cancelo i Olmo. Takie rzeczy napewno nie za jego kadencji.
Takich graczy się nie sprzedaje

0

@Faro wystarczy sprzedać De Jonga i masa problemów rozwiązana tylko on chce przeczekać kontrakt

1

Hiszpania albo Niemcy bym powiedział.
Kadrowo powinna wygrać Anglia albo Francja ale to co oni grają to wstyd. Deschamp jeszcze się broni bo miał mocne wyniki w ostatnich latach ale nie wiem co jeszcze w Anglii robi Southgate, w porównaniu z kadra jaka ma to wyniki i styl nie są do zaakceptowania

0

@Murazor kupujemy zawodników bo Laporta wyprzedał już praktycznie wszystko co mógł i nie zmniejszył zadłużenia.
Kończę dyskusję bo nie masz argumentów, dajesz się zaślepić propagandzie sukcesu Laporty

0

@Murazor weź chłopie on wyprzedał już prawie wszystko i nie zmniejszył zadłużenia a gracze którzy odeszli poszli na grosze albo zapłaciliśmy im kasę z kontraktu.
Ciągnie nas w dół i następny prezydent będzie duży problem co zrobić

0

@CPuyol dajecie sobie oczy mydlić tą opcja odkupu której i tak nie wykorzystamy bo nas stać nie będzie

0

@Emhyr bo ich nie masz

0

@Adam065 tak będzie do końca okienka

0

@Faro jakie przecieki że się nie przykłada?
O Fatim to mówił niejednokrotnie sam De Zerbi i widać to na boisku.
Odejście Fatiego nie ma nic wspólnego z formą Balde

1

@Faro czekaj co? Kolegę mu zabrali i przez to spadek formy? Weź chłopie, też cenie talent Fatiego ale z dystansem, talent to nie wszytko. Fati to leń bez żadnego mentalu w przeciwieństwie do Balde który powinien się u Flicka odbudować

1

@Faro przecież u nas prawie Fati nie grał w przeciwieństwie do Balde. Jego spadek formy to nic dziwnego bo u Xaviego każdy ją stracił po dłuższym czasie

1

@Faro Fati to niech się weźmie do roboty i do psychologa niech się przejdzie. Mental zerowy

0

@Emhyr typowy Ehmyr kiedy nie ma argumentów, wsumie nigdy ich nie ma xd

0

@Emhyr my nie mamy tyle szczęścia i pomocy co Real (;
A Nico to nie jeździec bez głowy xd?
Nie kompromituj się.
Kończę dyskusję bo nie ma o czym z tobą dyskutować

0

@Emhyr Real nie ale City już tak (:
Już kilka razy o tym pisałem, twój ulubieniec też (:
Nie mam Cię zamiaru przekonywać bo nie ma sensu.
Nico nie daje nic więcej niż Frimpong, to holender daje więcej i nie kompromituj się pisząc że Nico obskoczy dwa skrzydła to już jest lepszy

0

@Emhyr czyli o co? A no tak bo Ty nadal chcesz grać to co 20 lat temu zamiast zacząć grać nowocześnie jak inne topowe kluby

4

@FcPortoFan1999 odda za kilkanaście milionów do Anglii. Dla was to mega interes a dla nas głupota

0

@FcPortoFan1999 jakby to odemnie zależało to niebyłoby wogóle negocjacji.
Nie sprzedałbym takiego talentu bez dania szansy

0

@FcPortoFan1999 oby nie

0

@FcPortoFan1999 nie stać was = nie kupujesz

0

@Emhyr no tak bo pomyliłem się w nazwie i zamiast Relevo napisałem Revello to wielka tragedia

0

@Emhyr ty naprawdę masz kompleksy

0

Romano i Revello podawali że celem Flicka jest Frimpong (wahadło) a sport teraz poleciał że Nico (skrzydłowy).
Nie umniejszam Nico ale wolę transfer Frimponga bo daje nam dużo możliwości w tym grania nowocześnie a Nico nie, nawet jego transfer nie rozwiązuje problemu ze skrzydłami bo wtedy mamy tylko dwóch skrzydłowych w tym 17latka a upychanie tam na siłę Torresa i Raphinhi nie wyjdzie dobrze

0

@Murazor ok spoko ale Laporta nie wyciąga nas z bagna tylko ciągnie nas dalej w dół

0

,,Barcelonę czeka rywalizacja również z angielskimi gigantami o podpis 22-latka"
,,do walki o podpis 22-latka włączył się Bayern"
Napewno nie mamy szans

0

@Murazor tak sukcesy.... tylko Laporta zawsze grał pod wyniki a nie dobro klubu i robi to też teraz zadłużając i wyprzedając klub żeby zrobić transfery.
Nie ma szans żeby Mourinho zrobił coś takiego jak Pep i gdyby nie Cruyff to nawet by nie doszło do ery Guardioli

0

@Rewolucja123 poczekaj zaraz im dopłacimy żeby go wzięli

0

@Litman na Olmo zbierają tylko jeszcze parę talentów trzeba opchnąć

0

@Murazor nie porównuj Mourinho z Guardiolą.
,,Większość osób jest na tym forum dzięki działaniom Laporty" ?????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?