0

0

@a1a a taki przykładowo Haaland zrobi coś bez podań?
To taki typ zawodnika, bardzo dużo osiągnął i jest niekwestionowanie najlepszym polskim piłkarzem w historii.
Napastnik nie musi być efektowny

0

@a1a a miał jakąś okazję? To nie Messi że wejdzie i sam sobie zrobi coś z niczego.
,,9" żyje z podań a tego nie było

0

@Faro xdddddddd

0

@Roobo po pierwsze Xavi chciał się go pozbyć więc wystawiał go w każdym meczu?
Po drugie kto za niego na ,,9" w kadrze?
Nie wiem jak można pisać takie rzeczy na naszego najlepszego zawodnika.
Wiedziałem że jak tylko wejdzie to hejterzy będą zwalać całą winę na niego

0

@Roobo komentarz sugeruje coś innego

0

@Roobo już się zaczyna zwalanie winy na Lewego. Klasyk

0

@4Fabregas4 no tak bo Lewy to obrońca xd

4

@Jvstin09 ta z taką pensją na ławkę

7

Hejterzy już się pewnie cieszą że niby Probierz rezygnuje z Lewego xd, to że jest wogóle w kadrze meczowej to osiągnięcie bo mógł nawet wrócić do domu po kontuzji

0

@Arekvip Frimpong to nie jest prawy obrońca. Wystaw go na PO to zobaczysz jakie będą konsekwencje

0

@Arekvip to inny profil zawodnika i wogóle inna pozycja

0

@Sc00rwiel transfery powinny być dobierane pod profile preferowane przez trenera a nie potem są problemy że płacimy za piłkarza a nie pasuje do koncepcji trenera.
Frimpong to wahadło a Nico to skrzydłowy a to duża różnica

0

@Romario87 a może Flick chce grać inaczej?
Zakup Frimponga wskazuje że chce grać na wahadła. Transfery powinny być pod profile preferowane przez trenera

6

Bardzo dobra wiadomość

0

@Onlikox to profil 1:1 do Kimmicha

0

@Kilotopy Frimpong to wahadło a nie boczny obrońca, wystawienie go na boku obrony to proszenie się o guza

0

@Czarny_ck z kosztami przesadziłeś bo Mats zarabia około 9mln brutto

0

@ViscaelBarca2007 nie lekceważę Nico ale to co tutaj ludzie piszą to przesada

0

@JarekS no wszystko przemawia za Doue, młodszy, lepszy i cena powinna być niższa ale pomarzyć pewnie można bo wątpię że Deco spróbuje go ściągnąć

0

@ViscaelBarca2007 dla mnie Doue jest poprostu lepszy a w Rennes ma bardzo dobre warunki do rozwoju

0

@Czarny_ck zależy, jakby poszukać to są bramkarze z małą pensja blisko końca kariery

0

@JarekS Nico to dla mnie zawodnik do gry z kontry.
Niektórzy tu piszą że razem z Yamalem są najlepszymi skrzydłami w Europie (;

1

@krol211 to mówią media a działania klubu wyglądają inaczej

1

Valle powinien dostać szansę bo zasłużył.
Pena powinien odejść, jest za słaby na ten poziom i dla siebie powinien też odejść żeby zacząć grać. Na ławce powinien być jakiś doświadczony bramkarz

0

@JarekS Nico też spoko ale tak jak mówisz Doue dużo lepszy, trochę dziwi mnie robienie z Nico niewiadomo kogo.

0

@JarekS trochę mnie zaciekawiłeś jak o nim napisałeś to się trochę przyjrzałem i powiem że to będzie kocur, bardziej mnie przekonał niż Nico

0

@JarekS widziałem gdzieś ostatnio plotkę że Deco sprawdzał możliwość sprowadzenia Doue z Rennes o którym mówiłeś, wiesz coś o tym?

0

@LatajacyHolender wtedy trzeba zmienić formacje

4

Widzę że już kilka tych transferów priorytetowych (:

,,Flick nie widzi w kadrze Raphinhi" co za bzdury xd, Raphinha będzie bardzo dobrze pasował do jego schematów i potrzebuje takich graczy, nie ma szans żeby go skreślił.

Zakup Frimponga to potwierdzenie przejścia na wahadła. W kadrze razem z wypożyczonymi mamy więcej profili na wahadła niż na skrzydła, skrzydłowym można nazwać tylko Yamala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?