BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czarny_ck
Oriol kosztuje 3,5mln brutto
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/" target="_blank" rel="nofollow">https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
0
@a1a a taki przykładowo Haaland zrobi coś bez podań?
To taki typ zawodnika, bardzo dużo osiągnął i jest niekwestionowanie najlepszym polskim piłkarzem w historii.
Napastnik nie musi być efektowny
0
@a1a a miał jakąś okazję? To nie Messi że wejdzie i sam sobie zrobi coś z niczego.
,,9" żyje z podań a tego nie było
0
@Faro xdddddddd
0
@Roobo po pierwsze Xavi chciał się go pozbyć więc wystawiał go w każdym meczu?
Po drugie kto za niego na ,,9" w kadrze?
Nie wiem jak można pisać takie rzeczy na naszego najlepszego zawodnika.
Wiedziałem że jak tylko wejdzie to hejterzy będą zwalać całą winę na niego
0
@Roobo komentarz sugeruje coś innego
0
@Roobo już się zaczyna zwalanie winy na Lewego. Klasyk
0
@4Fabregas4 no tak bo Lewy to obrońca xd
4
@Jvstin09 ta z taką pensją na ławkę
7
Hejterzy już się pewnie cieszą że niby Probierz rezygnuje z Lewego xd, to że jest wogóle w kadrze meczowej to osiągnięcie bo mógł nawet wrócić do domu po kontuzji
0
@Arekvip Frimpong to nie jest prawy obrońca. Wystaw go na PO to zobaczysz jakie będą konsekwencje
0
@Arekvip to inny profil zawodnika i wogóle inna pozycja
0
@Sc00rwiel transfery powinny być dobierane pod profile preferowane przez trenera a nie potem są problemy że płacimy za piłkarza a nie pasuje do koncepcji trenera.
Frimpong to wahadło a Nico to skrzydłowy a to duża różnica
0
@Romario87 a może Flick chce grać inaczej?
Zakup Frimponga wskazuje że chce grać na wahadła. Transfery powinny być pod profile preferowane przez trenera
6
Bardzo dobra wiadomość
0
@Onlikox to profil 1:1 do Kimmicha
0
@Kilotopy Frimpong to wahadło a nie boczny obrońca, wystawienie go na boku obrony to proszenie się o guza
0
@Czarny_ck z kosztami przesadziłeś bo Mats zarabia około 9mln brutto
0
@ViscaelBarca2007 nie lekceważę Nico ale to co tutaj ludzie piszą to przesada
0
@JarekS no wszystko przemawia za Doue, młodszy, lepszy i cena powinna być niższa ale pomarzyć pewnie można bo wątpię że Deco spróbuje go ściągnąć
0
@ViscaelBarca2007 dla mnie Doue jest poprostu lepszy a w Rennes ma bardzo dobre warunki do rozwoju
0
@Czarny_ck zależy, jakby poszukać to są bramkarze z małą pensja blisko końca kariery
0
@JarekS Nico to dla mnie zawodnik do gry z kontry.
Niektórzy tu piszą że razem z Yamalem są najlepszymi skrzydłami w Europie (;
1
@krol211 to mówią media a działania klubu wyglądają inaczej
1
Valle powinien dostać szansę bo zasłużył.
Pena powinien odejść, jest za słaby na ten poziom i dla siebie powinien też odejść żeby zacząć grać. Na ławce powinien być jakiś doświadczony bramkarz
0
@JarekS Nico też spoko ale tak jak mówisz Doue dużo lepszy, trochę dziwi mnie robienie z Nico niewiadomo kogo.
0
@JarekS trochę mnie zaciekawiłeś jak o nim napisałeś to się trochę przyjrzałem i powiem że to będzie kocur, bardziej mnie przekonał niż Nico
0
@JarekS widziałem gdzieś ostatnio plotkę że Deco sprawdzał możliwość sprowadzenia Doue z Rennes o którym mówiłeś, wiesz coś o tym?
0
@LatajacyHolender wtedy trzeba zmienić formacje
4
Widzę że już kilka tych transferów priorytetowych (:
,,Flick nie widzi w kadrze Raphinhi" co za bzdury xd, Raphinha będzie bardzo dobrze pasował do jego schematów i potrzebuje takich graczy, nie ma szans żeby go skreślił.
Zakup Frimponga to potwierdzenie przejścia na wahadła. W kadrze razem z wypożyczonymi mamy więcej profili na wahadła niż na skrzydła, skrzydłowym można nazwać tylko Yamala