0

@[Oli] xd.
Po pierwsze zobacz sobie jaki progres Torres robił u Guardioli gdy ten robił z niego ,,9" i wtedy trafił do nas i prawie każda bramkę strzela z pozycji napastnika.
Nie kompromituj się z tymi heatmapami gościu, Xavi go wystawia na nieswojej pozycji więc twój ,,argument" trafia do kosza. To nie fifa że zmieniasz pozycję zawodnikowi i gra to samo.

Raphinha nie jest skrzydłowym i każdy kto chodź trochę się zna potrafi to stwierdzić a ty jak widać ograniczasz się do wejścia w transfermarkt. Nie ma cech skrzydłowego nawet. Żeby grać na skrzydle potrzebuje wahadła jak w Rennes (podobnie Salah potrzebuje Trenta).
Jego pozycja to prawy pomocnik i to dużą różnica. Może też grać jako ofensywny pomocnik i wahadło.
Masz teraz porównanie że po 1,5 roku Xavi nagle się zorientował i przestał wystawiać go na skrzydle i zaczął grać jako ofensywny pomocnik i nagle zaczął grać owiele lepiej.

0

@[Oli] Raphinha to nie jest skrzydłowy.
Torres to środkowy napastnik

4

@RosjaninBut zmienników Lewego mamy kilku więc kupno kogokolwiek to idiotyzm

6

To oczywiste że Laporta zrobi wszystko żeby utrzymać tu Felixa. Akurat dobrze w tej sytuacji że Roque nie zgadza się na wypożyczenie.
Rogue w przeciwieństwie do Felixa jest naszym zawodnikiem i to w niego trzeba inwestować i rozwijać.
Dalsze ogrywanie Felixa to głupota.

7

@Sapos93 inny profil.
Fermin to nowoczesny ofensywny pomocnik a Gavi jest niżej ustawiony, inna pozycja

0

@gaviypedri68 ale Gavi jest kontuzjowany i może wrócić pod koniec sezonu do gry.

0

@Emerald
Ferran to środkowy napastnik i nie nadaje się na skrzydło.
Raphinha to prawy pomocnik, może grać na wahadle albo ofensywny pomocniku ale nie na skrzydle, wtedy potrzebuje za sobą wahadła (to samo Salah potrzebuje Trenta)
Fati jeśli nie stanie się cud w presezonie to wylatuje

1

@Emerald a ja się kompletnie z tobą nie zgadzam.
Po pierwsze Raphinha i Ferran to nie są skrzydłowi.
Po drugie Fati raczej nie ma tu czego szukać.
Po trzecie na wahadła mamy Balde, Raphinhe, Valle i narazie Cancelo

0

@Bartinho1899 brakuje pomocników o bardziej defensywnym profilu

0

@JarekS dzięki. To trochę komplikuje sprawy ale zobaczymy co z tego będzie bo napewno prędzej czy później będzie trzeba znaleźć inwestora

0

@negreanu nie znam się na tym ale z tego co czytałem to socios blokują sprzedaż części klubu niezależnie od tego kto miałby być właścicielem. Sprzedaż klubu jest konieczna ale sam na tym mało się znam jak kto wygląda

0

@JarekS czemu Arabia odpada?

0

@denks1984 nie spłaciliśmy go. Jego amortyzacja wynosi jeszcze 30-40mln więc sprzedaż za tak śmieszną kwotę to idiotyzm

1

@Vitoo widać że się nie interesujesz naszą sytuacją

0

@dzunius7
Według mnie byłby ustawiony jako ofensywny pomocnik. W La Massi często grał jako ,,10" i nawet fałszywa ,,9".

0

@Emhyr bo tam jest brane pod uwagę więcej czynników jak talent, kontrakt.....
Nie ze wszystkim się zgadzam.
Ferran jest warty więcej niż 20mln.

0

@Emhyr dla porównania dałem. Co do wycen to zależy

0

@Emhyr ??????????

0

@Pablozeusz bo każdy widzi w nas frajerów

0

@Bobo25 jak nie dadzą jego kwoty amortyzacji to i tak będzie obciążał FFP.
Torres jest przydatny jak gra na swojej pozycji

14

@Pablozeusz tak przepłaciliśmy ale bez przesady.
CIES wycenia go na 60mln.
Transfermarkt na 30mln.
Inne źródła na 38mln.
Jego kwota amortyzacji to 30-40mln i jak tyle nie dadzą to nie powinniśmy go sprzedawać

0

@Tibu i co z tego? Dziennikarze to piszą bo tak grał w Bayernie a nie mamy profili żeby odtworzyć jego Bayern więc napewno musi coś zmienić.
Zobacz że w kadrze już grał inaczej i często grał na 3 obrońców

17

Jeśli chcemy go sprzedać to muszą wyłożyć kwotę jego amortyzacji bo jeśli nie to nie ma sensu go sprzedawać

0

@kakusus osobiście wolę grę na 3 obrońców. Nie mam profili pod grę skrzydłami

0

Najpierw to zobaczmy jaką formację zastosuje Flick bo nie wiemy nawet czy to będzie 4 obrońców.
Ale jeśli mamy zagrać na 4 obrońców to moim zdaniem powinno to wyglądać tak:
LO: Balde, Valle, Fort
PO: Kounde, J.Araujo, Fort
Ja bym wolał grać na 3 obrońców i wahadła bo mamy pod to więcej profili

0

@Reviven w De Jonga nie wierzę bo jest zwykłym przeciętniakiem, mega przereklamowany.
Chodzi mi o takich graczy jak Raphinha

0

@BARCELONISTAnr1 jest dobrze obsadzona

0

@Reviven widzę że przez Xaviego prawie cała La Bambla myśli że mamy słaba kadrę.
Zobacz sobie że KAŻDY kto tu przyszedł po jakimś czasie gra dużo gorzej.
Xavi bardzo ograniczał naszych graczy którzy i tak swoimi indywidualnymi umiejętnościami wygrywali nam mecze bo napewno nie dzięki Xaviemu.

0

@BARCELONISTAnr1 Balde będzie gotowy ma presezon, dla Kounde nie na miejsca na ŚO.
I co z tego że są młodzi?
Czyli twoja logiką mamy teraz wydać kasę na Cancelo mimo że pozycja na której gra jest dobrze obsadzona? Mamy inne pozycje które wymagają wzmocnień jak np. DM.

0

@Reviven nie. Mamy mocną kadrę i jest z czego lepić.
To Laporta kombinuje na chwilę żeby osiągnąć coś za swojej kadencji a potem będziemy mieć duże problemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?