1

@Emhyr zimą ma wrócić

0

@bolinho89 obydwaj

0

@ViscaelBarca2007 jeśli będziemy grać 4-2-3-1 to nie ma za bardzo innej pozycji na której mógłby grać. Byśmy musieli grać coś w stylu 3-2-1-3-1

0

4

@czarnatom dopiero zimą zacznie grać, zanim wróci do normalnego grania to może być po sezonie

0

@quritto a stać na na nominalnego DM?
Tą rolę będzie najpewniej pełnił nadal Christensen.
Zumbimendii nie nadaje się na pojedynczego DM a stosunek jego jakości do ceny jest bardzo słaby.

0

@LukaszFan grał wszystko a to jest dzieciak chłopie, zaraz będzie podstawowym graczem na Euro

1

@Arcybiskup Lewy jest kilka półek wyżej nad Moratą

1

@Tomek54321 już miał z nim mecze towarzyskie. Ja wszystko rozumiem ale to dzieciak, właśnie każdy ryzykuje jego karierą

1

@blakkudium nie wiem jaki jest sens w występie Yamala w meczu towarzyskim, gra zbyt dużo

0

@Szogi w dwójce DM napewno się sprawdzi

1

@Szogi może bardziej czytelnie?

0

@Szogi no chyba nie, sama prawda i jestem pewny że by się nie sprawdził na DM u nas

0

@Szogi wystarczy obejrzeć mecz.
Zumbimendii ani nie umie bronić ani się dobrze nie pozycjonuje. Merino wciąga go nosem.

0

@VamosVamos nie ma już czego sprzedać

0

@Szogi ponieważ?

0

@VamosVamos chęci są ale kasy nie ma

0

@VamosVamos a ty wiesz że prawdopodobnie nie będzie żadnego :D ?

0

@Szogi Merino to akurat DM, Zumbimendi jest tam CM

1

@Tridente2015 w lidze zasłużyli bo nawet jak nam dodać te punkty co nam ukradli to Real ma kawałek więcej.
W LM to powiem tak, wygrali ale mogli już odpaść dużo wcześniej gdyby nie wiadomo co.
Tak powinniśmy patrzeć na siebie ale nie można ciągle tolerować tego że nas okradają

1

@KamQiX klauzula chyba około 60mln ale kontrakt tylko jeszcze rok

1

@czarnatom Merino by akurat pasował, to Zumbimendi byłby niepotrzebny

0

@Tridente2015 wiemy że nie gryzie się w język i sędziowie sporo pomogli Realowi więc można się było się spodziewać że to powie

4

@KamQiX wcześniej nie chcieli go sprzedać a teraz będą musieli jak nie przedłuży kontraktu

0

@sepek to Nike jak się nie mylę proponuję taka długość kontraktu

0

@swiergol2 to że komentuje to nie znaczy że w to wierzę. Patrząc na naszą sytuacje to dużo rzeczy musi się wydarzyć żebyśmy mogli kogoś kupić. A raczej nie tylko my się będziemy interesować Merino

0

@sepek tu się liczy marka, popularność i to ile sprzedajemy koszulek

0

@Safrani a ja pisze od dawna że jak nie sprzedamy kogoś z droższych graczy to żadnych dużych transferów nie będzie.... tymczasem La Bambla po losowej plotce: (⚆_⚆)

0

@Tridente2015 w jakim kontekście piszesz?

0

@Emhyr komentuję liczby które są podane w tym artykule a nie to co piszą inne źródła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?