BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr zimą ma wrócić
0
@bolinho89 obydwaj
0
@ViscaelBarca2007 jeśli będziemy grać 4-2-3-1 to nie ma za bardzo innej pozycji na której mógłby grać. Byśmy musieli grać coś w stylu 3-2-1-3-1
0
@Pawlak1992 nie
4
@czarnatom dopiero zimą zacznie grać, zanim wróci do normalnego grania to może być po sezonie
0
@quritto a stać na na nominalnego DM?
Tą rolę będzie najpewniej pełnił nadal Christensen.
Zumbimendii nie nadaje się na pojedynczego DM a stosunek jego jakości do ceny jest bardzo słaby.
0
@LukaszFan grał wszystko a to jest dzieciak chłopie, zaraz będzie podstawowym graczem na Euro
1
@Arcybiskup Lewy jest kilka półek wyżej nad Moratą
1
@Tomek54321 już miał z nim mecze towarzyskie. Ja wszystko rozumiem ale to dzieciak, właśnie każdy ryzykuje jego karierą
1
@blakkudium nie wiem jaki jest sens w występie Yamala w meczu towarzyskim, gra zbyt dużo
0
@Szogi w dwójce DM napewno się sprawdzi
1
@Szogi może bardziej czytelnie?
0
@Szogi no chyba nie, sama prawda i jestem pewny że by się nie sprawdził na DM u nas
0
@Szogi wystarczy obejrzeć mecz.
Zumbimendii ani nie umie bronić ani się dobrze nie pozycjonuje. Merino wciąga go nosem.
0
@VamosVamos nie ma już czego sprzedać
0
@Szogi ponieważ?
0
@VamosVamos chęci są ale kasy nie ma
0
@VamosVamos a ty wiesz że prawdopodobnie nie będzie żadnego :D ?
0
@Szogi Merino to akurat DM, Zumbimendi jest tam CM
1
@Tridente2015 w lidze zasłużyli bo nawet jak nam dodać te punkty co nam ukradli to Real ma kawałek więcej.
W LM to powiem tak, wygrali ale mogli już odpaść dużo wcześniej gdyby nie wiadomo co.
Tak powinniśmy patrzeć na siebie ale nie można ciągle tolerować tego że nas okradają
1
@KamQiX klauzula chyba około 60mln ale kontrakt tylko jeszcze rok
1
@czarnatom Merino by akurat pasował, to Zumbimendi byłby niepotrzebny
0
@Tridente2015 wiemy że nie gryzie się w język i sędziowie sporo pomogli Realowi więc można się było się spodziewać że to powie
4
@KamQiX wcześniej nie chcieli go sprzedać a teraz będą musieli jak nie przedłuży kontraktu
0
@sepek to Nike jak się nie mylę proponuję taka długość kontraktu
0
@swiergol2 to że komentuje to nie znaczy że w to wierzę. Patrząc na naszą sytuacje to dużo rzeczy musi się wydarzyć żebyśmy mogli kogoś kupić. A raczej nie tylko my się będziemy interesować Merino
0
@sepek tu się liczy marka, popularność i to ile sprzedajemy koszulek
0
@Safrani a ja pisze od dawna że jak nie sprzedamy kogoś z droższych graczy to żadnych dużych transferów nie będzie.... tymczasem La Bambla po losowej plotce: (⚆_⚆)
0
@Tridente2015 w jakim kontekście piszesz?
0
@Emhyr komentuję liczby które są podane w tym artykule a nie to co piszą inne źródła