BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czarny_ck Pedri nie zarabia dużo, dopiero niedługo dostanie podwyżkę
0
@korn234 weź się ogarnij chłopie
0
@korn234 kolejny żałosny hejter
0
@kamillek88 tak się miał ogrywać że wywalił Albe ze składu
0
@JarekS hmmmmm
Teraz dałeś mi do myślenia
0
@JarekS wątpię żeby Flick miał coś do powiedzenia. Nikt nie chce odejść i nie mamy kasy na transfery to będzie skazany na transfery z łapanki albo właśnie interesy z Mendesem
0
@Czarny_ck 9mln brutto jak się nie mylę.
Bartomeu zostawił syf ale Laporta też daje bardzo duże kontrakty i tylko ciągnie nas dalej w dół
0
@Plama 14mln brutto
1
@saviol54 napisałem ,,kolejne"
0
@Gall a musi być teraz to samo?
0
@Lokusekpl czemu nie? Pewnie znowu będziemy grać bardziej defensywnym PO więc czemu nie?
Christensen będzie grał na DM bo mamy tam duże braki a taktyka Flicka opiera się na aż dwóch DM a na ŚO mamy zbyt dużo graczy
0
@VamosVamos zobaczymy
0
@Matewoosh nie da rady bo nikt nie chce odejść. Skończy się na odejściu Alonso i Romeu, nikt więcej nie odejdzie
0
@kamillek88 Balde?
0
@VamosVamos obrońców z tego co słyszałem jest sporo z Faye na czele.
W pomocy mamy akurat bardzo duży talent który zapowiada się nie gorzej od Yamala, Fernandez.
https://www.fcbarca.com/117062-guille-fernandez-bije-rekord-lamine-yamala.html
Wszystko zależy od Flicka i jego sztabu czy będą umieć ich rozwinąć
1
@Robert1603 nie mamy kasy i nikt nie chce odejść. Zapomnijmy o transferach
0
@Litman netto*, czyli 30brutto + 20mln premii za każdym rok kontraktu
1
@judaszowe_srebrniki
@KrychaFCB
wiesz ale teraz może być inaczej, zwłaszcza patrząc w jakiej sytuacji jesteśmy
0
@Matewoosh Gavi to niech najpierw wyzdrowieje, ma wrócić w zimie to zanim wróci do normalnego grania to może być po sezonie. Trzeba planować skład bez niego.
Mamy sporo możliwości do przetestowania
3
Trudno. Nadchodzi kolejne Galacticos jeśli popatrzymy jak formuje się ich skład.
Najgorsze jest to że nie mamy kompletnie jak odpowiedzieć.
Naszą jedyną szansą żeby z nimi rywalizować jest rozwój obecnej kadry bo mamy naprawdę duży potencjał kadrowy razem z talentami ze szkółki ale to już zależy od Flicka i jego sztabu czy będą potrafili rozwinąć młodych czego do tej pory Xavi nie robił
0
@Matewoosh bardziej bym liczył na parę Gundogan - Christensen.
De Jong nie powinien być podstawowym graczem i może w końcu skończy się gra za nazwisko
0
Będzie grać w parze DM bo tam są braki. Na ,,10" będzie Pedri albo Fermin
0
@Lokusekpl a ten swoje. Żadna sprzedaż!
Jeśli będziemy grać 4-2-3-1 to Christensen będzie grał jako DM a Kounde najpewniej zostanie jako PO. Wtedy na ŚO mamy Araujo, Inigo i Cubarsi, więc na spokojnie powinien zostać nawet jak wróci Garcia.
To że u Xaviego było granie cały czas jednym składem to nie znaczy że u Flicka będzie to samo. Nawet nie można wykluczyć że będziemy testować ustawienie z trójką obrońców bo mamy do tego idealne profile w obronie
2
Kolejne wypożyczenie nie ma kompletnie sensu według mnie.
Albo pokaże się w presezonie i zostaje albo spróbować go sprzedać
4
@fenix1983 niech on sam się najpierw ogarnie. Mental zerowy
0
@Bajson Valle będzie na zmiennika Balde jeśli zarząd nie wpadnie na jakiś głupi pomysł.
Gra na dwóch tak ofensywnych bocznych obrońców to zbyt duże ryzyko i Flick tego w Bayernie też nie robił.
Ten pomysł wogóle się nie broni
0
@Hindus
Puig - no tak bo to mega talent był ale u Pimienty się nie rozwinął
Balde - no co?
Fati - sam masz brak argumentów, równie dobrze mogę przypisać Yamala Marquezowi
Gavi - no tak w jeden mecz się pokazał
Marqueza wymieniłem nie raz a i teraz możesz sobie zobaczyć, dodam tylko że Marquez pracuje dwa lata a Pimienta bardzo długo
Sam jesteś pseudoekspert bo nie masz żadnych argumentów a teraz wchodzisz na innego kolegę z którym pewnie też Ci coś nie wyszło xd.
0
@Hindus XDDDDD
Puig?! Weź chłopie.
Fati - tego cracka sie nie dało zahamować
Balde - chłopie jak wyszedł z rezerw to był bliżej odejścia, dopiero przy Koemanie zaczął się znowu rozwijać i w presezonie wywalczył sobie miejsce
Gavi - prawie go nie było w rezerwach
Nadal czekam aż kogoś wymienisz
0
@Faro ale ty wiesz że to nie jest doświadczonych trener? Brighton to na ten moment najmocniejszy klub jaki prowadził. Typowy kanapowy kibic powie że jest słaby bo ocenia tylko na podstawie wyników a nie pracy jaką wykonuje.
Teraz pewnie zrobi sobie rok przerwy jeśli nic się nie zmieni i potem przejmie lepszy klub
3
@Emhyr w fife się bawią xd