BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@stone80 no tak wyróżniał się, nikt nie zrobi takiego kółeczka na swojej połowie i cofnie do bramkarza (:
Nadal czekam na argument
0
@stone80 kolega wyżej ci przedstawił jak to wygląda w statystykach.
Możesz przedstawić jakiś argument a nie puste oceny?
Rzeczywistość jest taka że powinien polecieć jak najszybciej
2
@Dominiczek1704 pomarzyć można
1
@Ytari więcej punktów niż my mają
0
@KibicBarcy84 w szybkich atakach i mocnym pressingu to Felix nie ma tu czego szukać.
Jak to nie blokuje? Taki Unai Hernandez by dostał szansę gdyby nie Felix, nawet Fermin by grał więcej
0
@MOLESTA niby dlaczego?
0
@KibicBarcy84 nie pasuje do taktyki Flicka i tylko blokuje awanse wychowanków
0
@stone80 xd. Nawet tego nie skomentuje. Kolega pax chyba Ci wystarczająco wyjaśnij.
Polecam zacząć oglądać mecze a nie patrzeć na oceny meczowe.
0
@Patry10 xddddd
0
@Kamil689 na DM by raczej grał. Tak potrzebujemy kasy ale nie lubię jak sprzedajemy graczy poniżej ich wartości.
Wolę żeby został
0
@kakusus to nie ma znaczenia jeśli nie sprzedamy kogoś droższego
0
@kakusus nie wiemy jak będzie grał, to tylko domysły dziennikarzy. Zobacz że formacje jakie stosował różniły się w Bayernie i w kadrze.
Żeby odwzorować Bayern Flicka byśmy potrzebowali minimum 3 skrzydłowych i transferów do pomocy o bardziej defensywnym profilu a nas na to nie stać
0
@kakusus według mnie nie potrzebujemy LS, wystarczy zmienić taktykę na bardziej nowoczesna z wykorzystaniem ofensywnych pomocników.
Wszystko zależy od tego jak Flick i jego sztab poradzą sobie z rozwojem młodych co leżało u Xaviego
0
@Kamil689 każdy widzi w nas okazję i dużo nie zarobimy a jak powtórzy u nas sezon z Girony to napewno byśmy sporo za niego wzięli. Ja wolę żeby został
0
@kakusus no Garcia też tam powinien grać jeśli ma zostać bo nie widzię miejsca w obronie
1
@TadeuszK nie porównuj mentala Lewego do De Jonga.
Przypomnę ci że Lewy nadal jest kluczowy w przeciwieństwie do De Jonga
0
@kakusus on może być jednym z dwójki DM jeśli nikogo nie ściągniemy
0
@Rifek a co to ma do tego? Nie zostanie zarejestrowany i pewnie klub wypłaci mu pensje za pozostały rok
0
Mamy dużo obrońców więc się nie zdziwię jak będzie ,,ofiarą" naszej sytuacji i odejdzie.
Ma niemałą pensje i nie ma jak go zarejestrować więc w jego miejsce pewnie wejdzie Faye/Garcia
0
@kigani a według mnie obydwaj się przydadzą ale musimy się pozbyć kilku graczy
0
@tomek1656 ale ty wiesz że dostał ultimatum xd? Ale ma wywalone. Flick pewnie będzie musiał z niego korzystać przez braki kadrowe w jego profilu
0
@kigani jakbyśmy mieli kasę to byśmy nie brali każdego transferu w ratach na kilka lat.
Nawet jakbyśmy mieli kasę to to nic nie zmienia bo nie mieścimy się w FFP więc bez pozbycia się kilku graczy (też kogoś ważniejszego albo De Jonga) nikogo nie kupimy. Zobacz że nie mamy miejsca nawet na Roberto czy Guido.... ba nawet Roque i Inigo.
Widzę że naprawdę dużo osób tutaj nie wie w jakiej słabej sytuacji jesteśmy.
0
@stone80 ty oglądasz mecze czy tylko na oceny patrzysz?
0
@kigani powrót do zasady 1:1 nie daje sam w sobie możliwość transferów, to samo dźwignie. To tylko umożliwia wydawanie tego co się zarobi ale żeby kogoś kupić i go zarejestrować trzeba sprzedać kogoś z droższych graczy ze składu a na ten moment wygląda to tak że nikt nie chce odejść.
Masz to w artykule który podesłałem
1
Plan: przeczekać kontrakt i odejść za darmo.
Można to było od dawna przewidzieć
0
@kigani na jakiej podstawie nas stać? Na ten moment jest bardzo dużo czynników jakie musimy spełnić żeby go kupić.
Ja nie wierzę w ten transfer
8
Ja się pytam po co był ten transfer, wystarczyło wykupić Victora za 3mln i byśmy mieli w perspektywie Guiu i Victora na ,,9" to wywaliliśmy ciężkie pieniądze na kota w worku i nawet nie damy mu szansy tylko zaraz go wypychamy a prawie nic nie grał. Zarządzanie tym klubem leży od wielu lat.
Ten transfer był tylko po to żeby wyjść z twarzą po przegranej walce o Endricka, to tylko próba pokazania że liczymy się na brazylijskim rynku
0
@kigani a czemu nie? Żaden lepszy klub go nie chciał. Mamy też mocną kadrę z dużym potencjałem, nie potrzeba transferów żeby coś wygrać
0
@kigani https://www.fcbarca.com/118601-zasada-1-1-a-piec-quotprac-domowych-quot-deco.html
Polecam poczytać. Jest tak duża liczba warunków do spełnienia że ja nie wierzę w żaden taki transfer.
0
@KrychaFCB nie stać nas na Nico a ty chcesz Diaza xd?