5

@4Fabregas4 jeśli ktoś uważa że potrafi bronić to niech obejrzy kilka naszych meczy jak każdy robi go jak dziecko, zwłaszcza w LM (;

7

,,Odpowiedź Holendra zawsze była taka sama: nie zmieni swojego kontraktu pod względem finansowym ani nie rozważy negocjacji w sprawie jego przedłużenia." Czyli chce odejść za darmo. Dawno wiedziałem że tak będzie.
Flick nawet nie poprowadził treningu a media już piszą że liczy na zawodnika który kompletnie nie pasuje do jego stylu

0

@jeronimofrancisco chłopie Yamal to dzieciak, ma 16lat i już jest podstawowym graczem, nawet gra w LM mu nie przeszkadza. To oczywiste że jest lepszy od Gulera

0

@MeAndSwan zaraz media podłapią i będą go z nami łączyć

4

Według mnie to 30mln to maks razem ze zmiennymi więc nie powinniśmy podnosić naszej oferty. Jest wyceniany na 40-50mln a został mu tylko rok kontraktu.
Jeśli mamy włączyć graczy do oferty to napewno nie takie talenty jak Faye

0

@jeronimofrancisco Guler jest 3 lata starszy i nie grał w tak ważnych meczach jak Yamal.
Wiem że ludzie tutaj mu umniejszają. Guler to bardzo duży talent, wręcz epokowy i według mnie może być w przyszłości jednym z najlepszych na świecie.
Ale Yamal jest lepszy i tutaj nie należy mieć wątpliwości

0

@patrykzmc2000 30mln razem ze zmiennymi i nic więcej

0

@Niedzwiad jest wyceniany na 40-50mln ale jak się nie zapowiada żeby przedłużył kontrakt i za rok będzie za darmo to jest to odpowiednia kwota

1

@Faro Merino niedługo kończy dopiero 28lat więc bez przesady.
Pozbycie się Gundo to głupota

0

@Niedzwiad no tak i nie powinniśmy oferować więcej

2

@Pawel13sz za tyle to napewno tak

0

@ViscaelBarca2007 napewno wskoczy do topki płac bo to jeden z naszych najlepszych graczy.
Nie wierzę w transfery bo widzę jak wygląda nasza sytuacja a Araujo powinien zostać bo takich graczy się nie sprzedaje

0

Taka liczba meczy w sezonie jest poprostu niedopuszczalna. Te rekompensaty nie pokryją tego ogromnego ryzyka

0

@ViscaelBarca2007 myślę że jak podpisywał kontrakt to już wiedział że na transfery szans praktycznie nie ma i będzie lepić z tego co ma. Uważam że mamy bardzo dobry skład i tylko ten DM by się przydał ale są darmowe opcje jak Ndidi

0

@ViscaelBarca2007 tak wrócimy prawie napewno do tej zasady 1:1 ale nikogo nie kupimy za takie kwoty bez sprzedaży.
Obecnej kadry nie mieścimy w FFP a co dopiero po podwyżkach kontraktów a nikt nie chce odejść.
Flick domaga się pozostania Araujo i dla mnie to zależy od tego czy on będzie chciał zostać

0

@ViscaelBarca2007 nawet jeśli to wątpię że to byłby akurat skrzydłowy.
Patrząc na naszą sytuacje to nawet dźwignie nie pomogą jeśli nie odejdzie ktoś z dużą pensją a na to się nie zapowiada a należy pamiętać że jest sporo kontraktów do przedłużenia (m.in Araujo, Pedri, Gavi, Yamal i Cubarsi) a pensje tych graczy napewno pójdą w górę

1

@ViscaelBarca2007 przecież i tak nas nie stać

0

@Pawel13sz coraz głupsze te plotki. Nie stać nas na Nico to idziemy po jeszcze droższego Diaza (:

0

@Gronek Guardiola

0

Do pozostania są brani pod uwagę chyba tylko Garcia, Valle i J.Araujo.
Garcia - powinien zostać ale nie ma poprostu miejsca w kadrze a w szkółce są większe talenty jak np. Faye
Valle - powinien zostać i razem z Balde obstawić LO
J.Araujo - zależy od tego kto zostanie a kadrze
Torre raczej kolejne wypożyczenie a Ansu raczej nie ma czego już tutaj szukać, a Dest i Lenglet wiadomo że do sprzedaży

0

@czarnatom zależy

0

Przecież to amatorka. Ten zarząd jest do wymiany

2

@Barca398 xdddd

0

Raphinha to nie jest prawy skrzydłowy tylko prawy pomocnik lub ofensywny pomocnik.
Raphinha nie chce odchodzić i bardzo dobrze.
Kolejna losowa plotka

7

Przygotowanie fizyczne jest absolutnie do poprawy. Zawodnicy są źle przygotowywani i zajeżdzani co skutkuje wieloma kontuzjami.
Nie sugeruje się tą statystyka bo oglądam mecze i bardzo często gramy bardzo wolno na małej intensywności i wymęczamy te punkty, typowa klepanina przed polem karnym rywala.
U Flicka jest większa intensywność i dużo szybsze ataki więc większa ilość rotacji i poprawa przygotowania fizycznego jest potrzebna ale tutaj już sztab został zmieniony na szczęście https://www.fcbarca.com/118404-jak-bedzie-wygladal-sztab-hansiego-flicka,dyskusja-14466824.html" target="_blank" rel="nofollow">https://www.fcbarca.com/118404-jak-bedzie-wygladal-sztab-hansiego-flicka,dyskusja-14466824.html brakuje tylko wymiany pseudosztabu medycznego.
Tu nie ma co zbytnio dyskutować bo nawet piłkarze sami prosili o zwiększenie intensywności treningów

0

@kinioo a co ma trener do wycieków na temat transferów? Już pominę fakt że 3/4 tych plotek to wymysły dziennikarzy

0

@Emhyr to nie zmienia faktu że wróci do normalnego grania maksymalnie zimą.
Zbyt poważna kontuzja

0

@Emhyr takie były prognozy. Powrót po zerwaniu więzadeł jest długi a same leczenie może trwać nawet 10 miesięcy

1

@Emhyr zimą ma wrócić

0

@bolinho89 obydwaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?