0

@Emhyr po pierwsze znowu wspominasz o innym koledze, jak masz z nim problem to nie płacz do mnie.
Po drugie nikt nie pisze o 200mln tylko kwota stała jest zbyt mała, powinno być 120-130mln. Bardzo żadko spełniamy te zmienne a i tak nie są jakieś mega

0

@Emhyr ty masz coś z głową? Oczywiście że to mało

0

Laporta powiedział że nie będzie dużej sprzedaży ani dużego transferu i że Christensen dobrze się sprawdza na DM i do tego awansuje Casado i ktoś jeszcze........ tymczasem Sport

0

@Emhyr to z tego że ten kontrakt co jest wyżej podany to mało

0

@Emhyr np. Real

0

@Emhyr przecież to oczywiste że będziemy mieli największy kontrakt tylko że reszta ma stare umowy i nas szybko wyprzedzą

0

@dzefrej234 czyli mamy nie komentować bo jeszcze nie ma oficjalki?

1

@bart_azz ty chyba nie znasz naszej sytuacji

1

@Zoker 4k powinno wystarczyć ale to mocno zależy od zastosowania

0

@Faro zobacz statyski sprzedaży najpierw.
Real ma bonusy, jakbyś sprawdzał to byś wiedział

0

@Faro tak to mało, nikogo nie obchodzi nasza sytuacja tylko to ile zarabiamy na tych koszulkach.
120mln podstawy to mało a tu mowa o 105-120mln.
Zobacz sobie na stronach innych drużyn jakie mają kwoty na starych kontraktach sprzed kilku lat

4

@Faro weź chłopie. Inne zespóły dawno nie podpisywały umów a Real na umowie sprzed 5 lat ma prawie to samo, naszym obowiązekiem było wynegocjować najlepszy kontrakt. A biorąc pod uwagę że sprzedajemy najwięcej koszulek to powinniśmy dostać poprostu więcej.
Kolejny raz Laporta się nie popisał i w perspektywie długoterminowej tracimy, czyli standard za jego rządów

0

@Faro przecież to mało chłopie.
Kolejny obrońca Laporty xd

0

@Faro odrazu powinien go wywalić i sam się przyznał że by go zwolnił dużo wcześniej gdyby to nie był Xavi

0

@Kalin33 a ty chyba zapomniałeś o Ferminie i wychowankach z La Masii

0

@Faro czekaj co? Ty go chwalisz za ten cyrk?

0

@Kamiloza91 trzeba poszukać tańszych opcji

0

Czyli Flick dał sobie wcisnąć Joaos

0

@Kamiloza91 bez większej sprzedaży nie ma żadnych szans

0

@blakkudium ale przy okazji blokuje transfery (:

1

@cules100pro tylko 120mln?! To chyba jakiś żart

8

Z jakiej racji ma jechać na presezon? Tylko będzie zabierać minuty graczom którzy będą częścią zespołu w następnym sezonie i Flick musi przestestować ich a nie kogoś kto i tak nie jest w planach

0

@Faro jakiś link?

0

@Faro jakich liczach? Te co tutaj były podawane nie były z kosmosu

0

@kamillek88 nie. Balde na siłę wypchną Albe i Alonso których preferował Xavi.
Jego odejście było dla nas ulga finansową i nie wywołało problemów kadrowych bo był rezerwowym

0

@PW27 Dovbyk nie ma nawet wybitnego sezonu a wcześniej nikt nawet o nim nie słyszał. Nie pokazał że jest wart takich pieniędzy

0

@AlexDark00 i ty wierzysz w te brednie xd?

0

@JarekS a propo kogoś bardziej fizycznego to było zainteresowanie Javim Guerro, nadałby się?

4

0

@Bajson najpierw zobacz jaki Valle poczynił postęp i jak dobrze się zapowiada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?