BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr po pierwsze znowu wspominasz o innym koledze, jak masz z nim problem to nie płacz do mnie.
Po drugie nikt nie pisze o 200mln tylko kwota stała jest zbyt mała, powinno być 120-130mln. Bardzo żadko spełniamy te zmienne a i tak nie są jakieś mega
0
@Emhyr ty masz coś z głową? Oczywiście że to mało
0
Laporta powiedział że nie będzie dużej sprzedaży ani dużego transferu i że Christensen dobrze się sprawdza na DM i do tego awansuje Casado i ktoś jeszcze........ tymczasem Sport
0
@Emhyr to z tego że ten kontrakt co jest wyżej podany to mało
0
@Emhyr np. Real
0
@Emhyr przecież to oczywiste że będziemy mieli największy kontrakt tylko że reszta ma stare umowy i nas szybko wyprzedzą
0
@dzefrej234 czyli mamy nie komentować bo jeszcze nie ma oficjalki?
1
@bart_azz ty chyba nie znasz naszej sytuacji
1
@Zoker 4k powinno wystarczyć ale to mocno zależy od zastosowania
0
@Faro zobacz statyski sprzedaży najpierw.
Real ma bonusy, jakbyś sprawdzał to byś wiedział
0
@Faro tak to mało, nikogo nie obchodzi nasza sytuacja tylko to ile zarabiamy na tych koszulkach.
120mln podstawy to mało a tu mowa o 105-120mln.
Zobacz sobie na stronach innych drużyn jakie mają kwoty na starych kontraktach sprzed kilku lat
4
@Faro weź chłopie. Inne zespóły dawno nie podpisywały umów a Real na umowie sprzed 5 lat ma prawie to samo, naszym obowiązekiem było wynegocjować najlepszy kontrakt. A biorąc pod uwagę że sprzedajemy najwięcej koszulek to powinniśmy dostać poprostu więcej.
Kolejny raz Laporta się nie popisał i w perspektywie długoterminowej tracimy, czyli standard za jego rządów
0
@Faro przecież to mało chłopie.
Kolejny obrońca Laporty xd
0
@Faro odrazu powinien go wywalić i sam się przyznał że by go zwolnił dużo wcześniej gdyby to nie był Xavi
0
@Kalin33 a ty chyba zapomniałeś o Ferminie i wychowankach z La Masii
0
@Faro czekaj co? Ty go chwalisz za ten cyrk?
0
@Kamiloza91 trzeba poszukać tańszych opcji
0
Czyli Flick dał sobie wcisnąć Joaos
0
@Kamiloza91 bez większej sprzedaży nie ma żadnych szans
0
@blakkudium ale przy okazji blokuje transfery (:
1
@cules100pro tylko 120mln?! To chyba jakiś żart
8
Z jakiej racji ma jechać na presezon? Tylko będzie zabierać minuty graczom którzy będą częścią zespołu w następnym sezonie i Flick musi przestestować ich a nie kogoś kto i tak nie jest w planach
0
@Faro jakiś link?
0
@Faro jakich liczach? Te co tutaj były podawane nie były z kosmosu
0
@kamillek88 nie. Balde na siłę wypchną Albe i Alonso których preferował Xavi.
Jego odejście było dla nas ulga finansową i nie wywołało problemów kadrowych bo był rezerwowym
0
@PW27 Dovbyk nie ma nawet wybitnego sezonu a wcześniej nikt nawet o nim nie słyszał. Nie pokazał że jest wart takich pieniędzy
0
@AlexDark00 i ty wierzysz w te brednie xd?
0
@JarekS a propo kogoś bardziej fizycznego to było zainteresowanie Javim Guerro, nadałby się?
4
@SebastianSebastian83 Xabi?
0
@Bajson najpierw zobacz jaki Valle poczynił postęp i jak dobrze się zapowiada